REKLAMA
REKLAMA

Medycyna estetyczna

02.02.2017 19:14 Polcia12
Korzystacie z gabinetów medycyny estetycznej? Warszawa jest duża, więc i ich pewnie jest sporo. A polecacie np. ten http://www.bellisana.pl?
03.02.2017 14:22 #karo88
Jestem bardzo zadowolona z zbiegu Profhilo, który bardzo odmłodził moją twarz. Nie od razu efekt był widoczny, ale teraz po ostrzyknięciu wyglądam naprawdę na dziesięć lat młodziej! Zabiegowi poddałam się w klinice Amaya. Ofertę usługi możesz sprawdzić pod adresem www.klinikaamaya.pl.
16.02.2017 18:48 #Arletta
Zdecydowałam się końcówką ubiegłego roku na powiększenie ust. Był to mój prezent na zakończenie ciężkiego roku i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywałam w http://relaksownia.com.pl/. Podobała mi się konsultacja, dokładnie wyjaśniono mi jakie będą kolejne kroki dzięki czemu niczego nie musiałam się obawiać.
21.02.2017 12:25 #mariola78
nie wiem czy podologia to jeszcze medycyna estetyczna, ale regularnie chodzę na zabiegi do gabinetu satin bo uważam że o stopy trzeba po prostu dbać
23.02.2017 15:16 #JagodaT45
A słyszeliście o klinice medycyny estetycznej Fabskin? Ostatnio natknęłam się na informacje o niej przeglądając internet i zastanawiam się czy nie zrobić tam czegoś z moimi oczami ;) Ciekawa jestem, czy robicie sobie makijaż permanentny oczu? Ja zastanawiam się nad zrobieniem sobie kreski permanentnej :)
24.02.2017 14:15 #ren41
Ja właśnie się zastanawiam nad zabiegiem botoksu, bo zmarszczki stały się moim wielkim kompleksem! Jakie miejsce na botox warszawa byście polecały? Ja słyszałam bardzo dobre opinie o drze Migale z Kliniki Sfera.
15.03.2017 12:54 Piotrowska
Ja klinikę miracki moge ci polecic, mialam tak fajny laser na cellulit robiony i efekt bomba, a zabiegi to chyba wszystkie mozliwe wykonuja, na stronce sobie popatrzcie na cennik itd, wszystko dokladnie wypisane.
15.03.2017 13:29 #marian42
Ciekawe propozycje medycyny estetycznej. Mnie żona, ostatnimi czasy męczy żeby właśnie na botox się wybrać, po co jej to potrzebne ! ?
-------
ubezpieczenie zdrowotne w niemczech
16.03.2017 14:27 #edna
http://paradizzo.pl/ ja korzystam i polecam
16.03.2017 23:24 #estera
Najbardziej zaufane miejsce to http://relaksownia.com.pl/. Do tej pory korzystałam tylko z masaży relaksacyjnych ale jestem już umówiona na konsultację w sprawie wypełnienia zmarszczek. Dużym plusem jest to, że przed zabiegiem jest możliwość porozmawiania i otrzymania wszystkich szczegółów jak ma przebiegać sam zabieg i jakiego efektu mogę sie spodziewać.
22.03.2017 20:04 #Dorotka
Czy ktoś korzystał z zabiegu profhilo ? Jakie efekty ?
23.03.2017 13:48 #Adrianna6734
Jeżeli chodzi o dobre salony urody, to w Warszawie polecam udać się do CH Bemowo i salonu Denique gdzie trwają ciekawe promocje, sami sprawdźcie bo naprawdę warto :)
23.03.2017 14:28 #emilka
albo do Paradizzo http://paradizzo.pl/ to bardzo dobre miejsce w warszawie, przystępne cenowo i takie czyste, ciepłe, pachnące i przyjemne :)
29.03.2017 17:11 #regina345
Medycyna estetyczna czy chirurgia plastyczna to takie obszary, z których trzeba odpowiedzialnie korzystać. Na pewno dobry lekarz, godny zaufania, to podstawa. Ja chodzę czasem na botoks do dra Migały - świetny jest :) Do nikogo innego bym nie poszła.
30.03.2017 14:33 #Zofia_K.
Tak, korzystam ale tylko w http://relaksownia.com.pl/. Mam pewność profesjonalnej obsługi, ale także po prostu lubię to miejsce. Jest bardzo klimatyczne, dlatego zaglądam tam również na pozostałe, "codzienne" zabiegi.
06.04.2017 21:35 #LadyCherry
Ja mogę polecić gabinet Estell na Bielańskiej. Robiłam tam zabieg rewitalizujący na skórę PRX T33, bardzo fajna sprawa swoją drogą. Poza tym obsługa miła, profesjonalna, z indywidualnym podejściem do klienta :)
07.04.2017 10:10 #halina
Zofia_K. słyszałam już wiele dobrego na temat Relaksowni Day SPA. Zerknęłam teraz też od razu na ich stronę i wygląda to bardzo zachęcająco. Postanowiłam umówić się na wizytę jeszcze w tym miesiącu. Muszę przyznać że już sam kontakt podczas ustalania terminu bardzo życzliwy.
25.04.2017 14:25 #anne78
Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, to ja polecam dra Migałę, do którego chodzę. Ostatnio robiłam sobie u Niego botox po raz pierwszy, bo to już chyba ten moment w życiu :) Jeśli chodzi o botox Warszawa, to nie miałam wątpliwość, aby pójść do sprawdzonego lekarza, co do którego nie mam żadnych wątpliwości. I nie zawiodłam się, efekt super, a przy tym naprawdę subtelny i delikatny :)
25.04.2017 15:49 #Martik
ja mogę polecić tylko Klinike Miracki - byłam tam na depilacji i bardzo dokładnie ją przeprowadzili! jestem bardzo zadowolona!
25.04.2017 21:14 #Piekna
W Warszawie jest wiele gabinetów oferujących ciekawe zabiegi beauty & hair. Trudno mieć o wszystkich swoje własne zdanie. Znalazłam niedawno bardzo przydatną aplikację Moment.pl gdzie można odnaleźć polecane gabinety i zabiegi i zarejestrować się na nie . Aplikcję można pobrać tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moment.mobile&hl=pl
25.04.2017 22:45 Florenka
Dla mnie medycyna estetyczna mogłaby nie istnieć w odróżnieniu od medycyny jak ja to nazywam tradycyjnej - mam na myśli chociażby mojego dentystę - to jest medycyna która też daje efekty, a dodatkowo muszę powiedzieć że wiele zależy od nas samych. Bycie naturalnym - to jest estetyka a nie botox.
Miałam kłopoty z zębami i jak najbardziej skorzystałam z gabinetu Bianco w Warszawie:
http://bianco.eu.com

Protetyka wysokich lotów, no ale takie wspomaganie jest konieczne w byciu estetycznym, a nie bieganie po salonach w poszukiwaniu taniego botoxu. Dziewczyny opamiętajcie się.
08.05.2017 15:23 #duska85
Ja dopiero poznaję zagadnienia związane z medycyną estetyczną, bo nigdy nie interesowałam się takimi zabiegami. Ale teraz wszędzie się o nich mówi i stwierdziłam, że muszę wiedzieć o co chodzi. Nie poddałam się jeszcze żadnym poważnym zabiegom, ale dzięki temu udało mi się znaleźć profesjonalne Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire http://cashmire.pl, w którym przeprowadzane są też masaże czy zabiegi falami radiowymi, czyli coś co wybrałam na początek. Warto było sprawdzić to miejsce, bo teraz wiem do kogo zgłosić się ze swoimi problemami skórnymi na konsultacje, bo do tej pory sama musiałam sobie z nimi radzić. Poszukiwania trwały wprawdzie kilka miesięcy, ale opłacało się :)
13.05.2017 20:29 #werka29
Dziewczyny, czy któraś z Was ma za sobą zabieg korekty nosa? Powiem Wam, że od dawna marzę o takim zabiegu, bo mój nos to źródło wielkich kompleksów, jest strasznie krzywy :( Przymierzam się do zabiegu już od lat, ale dopiero teraz stać mnie. Rozważam Klinikę Sfera, http://www.klinikasfera.pl/korekcja-nosa - czytałam bardzo dobre opinie o ich chirurgach.
22.05.2017 00:26 Bolek82
Odpowiednich gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie niby nie brakuje (zresztą zacnej i lojalnej klienteli również), ale często zdarza się, że po czasie po zabiegu zaczynają wychodzić jakieś niedoskonałości, jakieś omsknięcia czy powikłania, bo np. brylujący i lśniący na stole sprzęt do zabiegów okazywał się nie tak precyzyjny lub nowy. Dlatego warto najpierw zrobić dla swojego dobra odpowiednie dochodzenie, poszperać w komentarzach (nie zawsze na stronie, niektóre salony nie publikują komentarzy, szczególnie tych złych), znaleźć salon, który nie oszukuje w cenach i jakości usług - http://angelfactory.pl/ - a do tego człowiek jest pewien, że po jednym zabiegu, powrót na kolejne ma sens. Bo to też jest tak, że większość ludzi chciałaby po jednym zabiegu mieć sprawę załatwioną, a wystarczą bezpłatne konsultacje, żeby się dowiedzieć na czym polega cykliczność lub chociażby potrzeba kilku zabiegów. Stąd też zdarzają się pomyłki i tzw. side effects po zabiegach, które potem trudno zareklamować.
22.05.2017 22:07 #monia23
Ja korzystam i smialo naprawde smialo polecam moze nie zupelnie salon kosmetyki estetycznej, ale na pewno upiekszajacy :) chodzi o Gabinet Satin w Wawie naprawde bardzo mi pomogli z kurzajkami, ktore sa poniekad tematem tabu... ale naprawde zabieg byl mega sprawny a obsluga wybitnie mila. Szczerze polecam
31.05.2017 00:02 #edykita
Ja miałam problem z wyborem odpowiedniego gabinetu, ale z polecenia poszłam do Viva-derm na Puławskiej i z pewnością to był strzał w dziesiątke. Pani dermatolog bardzo mi pomogła w kwestii mojej skóry, miałam powazny problem z bliznami potradzikowymi. Teraz chodze na laser i widze znaczna poprawe, az chce sie patrzec w lustro !
01.06.2017 08:34 #amina
Nie wiem czy zdecydowałabym sie na botoks. Nie mówię tutaj oczywiście nie ale takie zabiegi trochę mnie przerażaja ;) Może w przyszłości.... Ale na pewno nie teraz.

Za to polecam:
mezoterapię
peeling kawitacyjny
oraz peelingi kwasowe
Dają bardzo dobre efkety i nie są takie inwazyjne....
Całkiem niezła jest jeszcze karboksyterapia:
www.afrykadayspa.pl/karboksyterapia.html
03.06.2017 13:52 #lalinka
do Białegostoku możesz pojechać, daleko nie ma a jest tam klinika Humana Medica Omeda, przyjmuje tam dr Dorota Żukowska
04.06.2017 23:04 #GrazynaD
Też jestem zwolenniczką zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających wykonywanych przez lekarzy, bo mam większą pewność skuteczności.Zanim wybiorę jakieś zabiegi pewnie udam się do dermatologa w Evimed http://evimed.com.pl/dermatolog/ Niech lekarz zdecyduje czego maja skóra potrzebuje najbardziej.
08.06.2017 14:56 #Monia22
Ja korzystałam, kiedy mieszkałam jeszcze w Sopocie z gabinetu medycyna estetyczna gdańsk i też musze teraz coś znaleźć w Warszawie ale na razie mi się nie śpieszy ;)
25.06.2017 00:27 gruppa
Ja staram się regularnie chodzić na zabiegi medycyny estetycznej do CM Arnica. Oczywiście jeśli mi czas pozwoli, ale przynajmniej co kilka miesięcy wykonuję resurfacing skóry, aby była jak najdłużej młoda i jędrna. Mam ponad 30 lat, a nadal nie widzę u siebie zmarszczek, to znaczy że to działa :)
25.06.2017 10:43 #anka37
Hej, ja chodzę do doktora Migały, który przyjmuje w Klinice Sfera. Wykonuje u niego m.in. botoks, ale też mezoterapię skóry głowy. Z obu zabiegów jestem bardzo zadowolona, pan doktor za każdym razem jest bardzo dokładny, cierpliwie odpowiada na różne moje pytania i wszystko mi tłumaczy. Dzięki temu wiem, że jestem w dobrych rękach :)
28.06.2017 15:15 #Marzena_S
Ja nie ukrywam, że trochę pomagam naturze i regularnie poddaję się zabiegom medycyny estetycznej. Nie widzę w tym nic złego, jeśli wszystko jest robione w sposób przemyślany. Od początku swojej przygody z "upiększaniem" chodzę do SCM Estetic w Krakowie. Powiększam sobie usta i wypełniam dolinę łez, bo to są moje największe bolączki. Poza tym mam tam też robione różne zabiegi typowo pielęgnacyjne. Polecam, bo opieka jest naprawdę fachowa.
29.06.2017 22:22 #karola9
Tutaj http://lespa.pl jest ciekawa propozycja jeśli chodzi o medycynę estetyczną, ale nie tylko. Mają tam w ofercie różnorodne zabiegi, więc w tym gabinecie z powodzeniem można kompleksowo zadbać o swoje ciało. Mają ciekawe rozwiązania.
01.07.2017 12:47 #laila
Do Białegostoku nie ma daleko , jest tam klinika Humana Medica Omeda. Dr Dorota żukowska to świetna chirurg plastyczna, wstrzykiwałam u niej botoks
01.07.2017 19:08 #Bożena
jeśli chodzi o klinikę medycyny estetycznej to ja zdecydowanie polecic mogę angelfactory.pl. Wybrałam się tym razem na epilację laserową i jestem baaaardzo zadowolona. Marzyło mi się to od lat, w koncu sie zebrałam, umówiłam i muszę przyznac ze nie mogę uwierzyć ile to dało mi komfortu, ile zaoszczędzam codziennie czasu na zabiegach w domu no i ta wygoda. Super sprawa. Jesli któraś z Was rozwaza, to nie ma sie nad czym zastanawiac. Naprawdę warto. u mnie metody domowe, różnorodnych depilacji nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, a ta zaspokaja w 100% moje wymagania. Fachowa i miła obsługa specjalistów również:)
03.07.2017 10:55 #Dorotka
U mnie śmieszna historia, jako tako nie udałam się do gabinetu medycyny estetycznej, tylko do stomatologa :D W bonelli dental dowiedziałam się, że swoje usługi świadczy tam też lekarz dermatolog zajmujący się medycyna estetyczną. I zostałam podwójną klientką bonelli-dental!
04.07.2017 12:32 #Kamilxxx
Ja korzystam z tego gabinetu medycyny estetycznej i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miłe podejście do pacjenta, a przy tym atrakcyjne ceny.
10.07.2017 14:02 Victoria77
Ja chodzę na wygładzanie zmarszczek do Kliniki Amaya. Po zabiegu zmarszczki znikają, a skóra wygląda ładnie i wydaje się bardziej jędrna.
11.07.2017 13:56 #ajjj
Ja mog ę Ci polecić klinikę Beauty Skin
11.07.2017 15:20 #nina.sz
Dziewczyny, jeśli chodzi o zabieg botoksu - http://www.klinikasfera.pl/botox - to czy po takim zabiegu są widoczne jakieś ślady? Czy mogę normalnie po zabiegu wrócić np. do pracy? Chodzi o to, że nie mogę sobie pozwolić na urlop w tej chwili, a chciałabym wykonać zabieg. Dajcie znać :)
20.07.2017 08:47 #moniaB
Ogółem medycyna estetyczna to świetna prawa i choć z jednej strony zyskuje na popularności, to wciąż jest dużo mitów na ten temat. Fajnie tę tematykę poruszają na fanpage'u: facebook.com/misjamedycynaestetyczna/ bardzo ciekawe artykuły można znaleźć :)
20.07.2017 13:41 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
31.07.2017 23:36 #ludwisia
Ja wstrzykiwałam botoks już dwa razy, jeźdzę do Białegostoku do dr Doroty Żukowskiej. Przyjmuje w klinice Humana MEdica Omeda
08.08.2017 05:38 #Nira
Witam, jestem Nira Shalom Po latach relacji z Andersonem, on zerwał ze mną, zrobiłam wszystko, aby go przywrócić, ale wszystko było na próżno, chciałem go tak bardzo ze względu na miłość, jaką dla niego ma, Błagałem go o wszystkim, obiecałem, ale odmówił. Wyjaśniłem mój problem przyjacielowi, a ona zaproponowała, że
15.08.2017 15:01 OnaOna
Ja korzystam z usług dermatologii estetycznej w klinice urody Wilmed przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a . Na wiosnę chodziłam do nich na depilacje laserową a teraz planuje wykonać zabieg odmładzający osoczem bogatopłytkowym. Mam strasznie głębokie zmarszczki mimiczne i chcę je trochę wygładzić a słyszałam od znajomej, ze ta metoda jest rewelacyjna.
18.08.2017 10:38 #asanka87
tak samo doktor preibisz w wawie jest bardzo polecany, tu macie namiary na ich klinikę http://www.preibisz.com/ ja sama się zastanawiam nad jakimś zabiegiem odchudzającym i mezoterapią bo mają teraz super zniżki :)
18.08.2017 11:06 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
30.08.2017 23:04 #alicyjn
w Białymstoku polecam klinikę Humana Medica Omeda a jak pytać tam to o dr Dorotę Żukowska
31.08.2017 08:38 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
11.09.2017 01:30 lucy77
Hej wszystkim,
potrzebuję dobrej hurtowni do wyposażenia gabinetu medycyny estetycznej. Co sądzicie o Cosmed24? Zamawiał ktoś coś od nich? Potrzebuję sprawdzonych opinii. To ich strona główna. Mogę liczyć na waszą pomoc?

pozdrawiam
11.09.2017 11:24 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
25.10.2017 09:40 #ui99
Odnośnie do szkoleń, to ja mam świetne doświadczenia z http://elsaftawy.pl/ no i mogę je śmiało polecić
25.10.2017 09:49 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?
26.10.2017 13:26 #dinka
Ja np odmłodziłam się wstrzykując kwas hialuronowy- u doktor Doroty Żukowskiej klinice w Białymstoku. Najpierw konsultacje,a dopiero później zabieg, ale mogę powiedzieć że mimo obaw jestem zadowolona. Czuję się znacznie lepiej w swojej skórze po zabiegu, wyglądam znacznie młodziej
26.10.2017 13:31 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... .,
14.11.2017 14:49 #kamilkaaa
Zdecydowanie najlepsza jesli chodzi o jakosc klinika to: http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl Teraz szukaja modelek do zabiegow szkoleniowych dla specjalistow. Mozna taniutko zrobic sobie piekna buzke. Ja juz sie zapisalam, bo liczba miejsc jest ograniczona.
14.11.2017 14:53 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
17.11.2017 12:44 #abi
Dobre kliniki w Wawie ma www.klinikiziemlewski.pl . Nieraz już przytrafiło mi się skorzystać z ich usług. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, już widzę ich rezultaty wiec jestem dobrej myśli. W przyszłym tygodniu idę na co innego, ale również do nich więc trzymajcie za mnie kciuki! :)
17.11.2017 12:53 #swiniakrakowska
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

123/2701 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Biuro nieruchomości CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji, oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Kupię samochód
 AUTO SKUP kupię każde auto, gotówka, najlepsze ceny 501 032 036

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie