REKLAMA
REKLAMA

Mechanik samochodowy w Warszawie

07.08.2015 14:12 compfin
Kilka tygodni temu przeprowadziłem się z Brodnicy do Warszawy. W moim poprzednim mieście korzystałem z usług firmy http://www.autotruck.net.pl/serwis.html. Poszukuję równie dobrego serwisu klimatyzacji i mechaniki samochodowej w Warszawie. Możecie mi coś polecić?
26.08.2015 14:30 wolino
ja ile razy mam jakiś problem, mniejszy, czy większy to oddaję auto do emti na chełmżyńskiej, porządny serwis, solidny, fachowa robota bez naciągania, a różnie to czasem bywa, bo są panowie, którzy od razu chcieliby wymieniać pół auta
08.10.2015 15:19 #twinnnz
Od turbosprężarek jest http://www.ststurbo.pl/, mają bardzo dobry warsztat i zatrudniają sprawdzonych mechaników od turbo
29.10.2015 21:25 #miroo
Nie w Warszawie, ale blisko - w Markach, jest świetny warsztat samochodowy przy aso Honda Matraszek. Robią wszystkie marki, uczciwie, fachowo, w bardzo korzystnych cenach :)
31.10.2015 12:37 #juhuu
Ja mogę polecić super miejsce na Żoliborzu do montażu i naprawy szyb samochodowych - Auto Szyby Warszawa. Uczciwe ceny, solidna robota.
26.11.2015 12:18 #karbowany
Honda Matraszek - znam i polecam. Rzetelne i sprawne podejście do tematu napraw.
26.11.2015 16:49 #Luiczi
Dzięki na za wszystkie polecenia :) Dobry mechanik dzisiaj to prawdziwy skarb :) A jeśli szukacie łożysk samochodowych w rozsądnych cenach to polecam odwiedzić stronę firmy Rombor , zajmują się zarówno sprzedażą hurtową jak i detaliczną :)
18.12.2015 13:49 #Dawido
Emti to naprawdę godny polecenia warsztat. Nie wymieniają niepotrzebnie części by nabic koszty. Robią solidnie i szybko. Jeszcze mnie nei zawiedli.
18.12.2015 14:00 #Dawido
Emti to naprawdę godny polecenia warsztat. Nie wymieniają niepotrzebnie części by nabic koszty. Robią solidnie i szybko. Jeszcze mnie nei zawiedli.gfdx
18.12.2015 14:01 #Dawid1
Emti to naprawdę godny polecenia warsztat. Nie wymieniają niepotrzebnie części by nabic koszty. Robią solidnie i szybko. Jeszcze mnie nei zawiedli.
29.12.2015 21:51 #tubylec3.0
Ja mam sprawdzony warsztat samochodowy w Markach podwarszawskich na ul. Słonecznej. Miejsce godne polecenia!
28.01.2016 14:07 #samuray
#tubylec3.0 napisał(a) 29.12.2015 21:51

Ja mam sprawdzony warsztat samochodowy w Markach podwarszawskich na ul. Słonecznej. Miejsce godne polecenia!
Słyszałam o nich bardzo dobre opinie już od kilku osób, które zawożą do nich auta z Wawy. Musi się widocznie opłacać, bo przecież na miejscu w Wawie mechaników nie brak. Ale za dobrym mechanikiem warto pojechać kawałek, jak się ma pewność, że zrobi jak trzeba.
31.01.2016 14:01 #Paweł__
mogę polecić warsztat emti serwis - na chełmżyńskiego mają siedzibę i gdzieś jeszcze. szybko, sprawnie i nie drogo naprawili mi blachę. myślę, że warto bo już od pierwszych minut było widac, ze wiedzą o czym mówią
01.02.2016 18:05 #dobryduszek
Co jak co, ale sprawdzony i godny zaufania warsztat samochodowy to naprawdę szczęście w nieszczęściu, jakim zazwyczaj jest awaria :P
08.03.2016 16:53 #Mati
Emtiserwis jest bardzo dobry. Mają fajną opcję skorzystania z usługi door2door za darmo!
10.03.2016 16:23 mihalski87
Korzystaliście może z usług serwisu przy Księżycowej ? Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju opinie odnoście jakości świadczonych usług oraz cen:) Chciałbym naprawić układ chłodzenia
02.04.2016 22:40 #qbwos
ja serwisuje swoje auto zawsze w tym samym miejscu. w Markach na Słonecznej, w warsztacie, który działa przy Honda Matraszek nigdy się na nich nie przejechałem, solidna firma.
07.04.2016 10:27 #matrii
Solidnie remontują auta powypadkowe w warsztacie Auto Młynarski (www.auto-mlynarski.pl). Nie ma znaczenia marka wozu, czy firma w której ma się ubezpieczenie
09.04.2016 15:05 #Aleksander
Na Chełżyńskiej emti serwis. Tam jest dobry warsztat ja tam byłem z moją laguną bo coś z elektryką było nie tak. Kontrolki wariowały itp. Pogrzebali pogrzebali i znaleźli problem, mimo że mój wcześniejszy mechanik nie dał rady.
12.04.2016 17:03 #malwav
Teraz warto znaleźć warsztat gdzie wydaje się paragony, można je teraz rejestrować w narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów bo to promowana branżamotofakty
13.04.2016 23:28 #Wiktors82
Ekipa z Inter Cars jest chyba jedną z najlepszych, nie tylko w Warszawie. Najlepiej - Powsińska na Mokotowie. Ostatnia wizyta, przy okazji wymiany opon to była sama przyjemność i luz. Zdążyłem szybko przewertować stronkę www.motointegrator.pl i wiele nie trzeba było, że mieć jasność co do cen i wykonania. Zresztą opinie są bardzo dobre, także polecam bez pudła.
14.04.2016 13:03 #Zardoks
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy jest Green-Car z Nadarzyna pod Wawą http://www.green-car.com.pl/ Sprawdzony przez ostatnie 3 lata, żadnych uwag, wszystko zrobione na cacy a cennik niewarszawski ; )
28.04.2016 22:32 #jurek81
Była tu już mowa o Hondzie Matraszek, http://hondamatraszek.pl. Sporo o nich dobrego słyszałem od znajomych. Jak widać dobrą prasę mają również w internecie, to super :) Czeka mnie niebawem kilka drobnych zmian i małe podrasowanie auta. I wydaje mi się, że w końcu się do nich przejadę, skoro opinie mają takie dobre. Już od kilku osób słyszałem, że serwis pierwsza klasa i że konkurencyjne ceny, jedne z lepsze w okolicy.
01.05.2016 16:54 #fargo
EMTI bardzo godni polecenia. Nie ma problemu, zeby zrobić u nich naprawę begotówkowo, bezpośrednio przez ubezpieczyciela no i mam blisko. a serio robią dobrą robotę, nawet ostatnio do nich podjechałem z jakąś tam małą pierdołą bo coś stukało, to szybko w miarę załatwili sprawe
16.05.2016 17:49 #Mat85
ja mogę polecać super warsztat www.unicarservice.pl w Markach.

fajny dojazd, widać że się znają na swojej pracy + fajne ceny i rabaty.

polecam
17.05.2016 10:00 #elektry
Jak jest mechanik szukający pracy to dużo ofert znajdzie tu: http://www.gowork.pl/praca/mechanik;st
20.05.2016 09:43 #vvdee
Rzetelnie podchodzą do klienta w warsztacie na Chodeckiej, ich bym polecał jeśli chodzi o blacharkę po wypadku. Dokładny adres i tel jest na stronie www.auto-mlynarski.pl. Współpracują jeśli chodzi o rozliczenia z wszystkimi ubezpieczalniami w kraju i z zagranicznymi.
22.05.2016 16:08 #Karol
Jeśli chodzi o Marki, to tylko Honda Matraszek. Warsztat godny polecenia - sprawnie i szybko diagnozują, równie skutecznie naprawiają to, co się zepsuło :) Ważna informacja jest taka, że serwisują wszystkie marki, a nie tylko hondy :)
23.05.2016 09:19 #karolak1
A ja ostatnio byłam w Wawrze u mechanika i dostałam paragon, zarejestrowałam, może wygram insignię w narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów loteria
28.05.2016 10:50 hektorr89
Ja swój samochód naprawiam wyłącznie w autoryzowanych serwisach i jeśli macie w miarę nowe samochody, to też wam to radzę - nie ma co ryzykować. Ja swojego Opla naprawiam w serwisie AutoŻoliborz http://www.autozoliborz.pl - na czas napraw dają auto zastępcze, co jest sporym udogodnieniem.
06.06.2016 14:15 #Wojciech7485
a ja korzystam z Euromastera http://www.euromaster.pl/. Jest to duży serwis, z punktami w całej Polsce, a nie jakiś mały, podmiejski warsztacik. Plus do tego zawsze jakieś okazyjne promocje mają dla swoich klientów. Teraz coś słyszałem o darmowym przeglądzie.
16.06.2016 11:07 #hagartt
Na komputer z Oplem to bym proponował podjechać sobie na Budki Szczęśliwickie to panów Smakowskich. Warsztat ma swoją stronę na autoremar.pl. Dużo nie biorą, można sobie zrobić diagnostykę za 8 dyszek, wymienić płyn hamulcowy przy okazji też okazyjnie. Będę do nich w najbliższym czasie też na odgrzybianie klimy jechał. Sympatyczny kontakt, kompetentne podejście.
18.06.2016 21:41 #klaruska
Z całą pewnością trzeba mieć mechanika sprawdzonego. Jeszcze wczoraj rozmawiałam z kuzynem, który powiedział "mechanika i lekarza unikaj jak ognia", bo niestety miał duże nieprzyjemności, i to w jednym z autoryzowanych serwisów. Ja sama korzystam z warsztatu przy ASO Honda Matraszek w Markach, chociaż hondą nie jeżdżę (robią tam wszystkie marki) - wiem, że uczciwie podchodzą do sprawy i zawsze jestem zadowolona. Namiar na nich na ich stronie http://hondamatraszek.pl
24.06.2016 12:21 #kuba
w warszawie zwykle przepłacałem, a już od dłuższego czasu jeżdżę do chojnackiego w nadarzynie. zawsze w stu procentach zrealizuje moje prośby, często coś doradzi, tak samo było z podkręceniem silnika na przykład. świetna robota jak zawsze.
30.06.2016 20:40 burus
Miałem dwa miesiące temu kolizję z jakimś osłem z Audi. Naprawa była z OC sprawcy, rozliczenie bezgotówkowe. Formalności z likwidacją szkody przejął serwis napraw powypadkowych SztukaLakierowania.pl z Warszawy. Odholowali auto, naprawili (nie mam uwag), rozliczyli się z bezgotówkowo ubezpieczycielem. Polecam.
30.06.2016 23:23 #mariush
Dobrze Ci tu radzą - warsztat przy aso Honda Matraszek godny polecenia. Miałem okazje u nich robić kilka drobnych napraw, ale także zmieniać opony. Bardzo rzetelne miejsce na mapie Wawy i okolic, z uczciwym podejściem do klienta.
01.07.2016 10:47 KamilN
również szukam, bo mam problem z zawieszeniem
06.07.2016 22:11 pruszynka
Nie mam jednego sprawdzonego mechanika, zawsze coś mi nie pasuje, a to za dużo biorą, a to źle zrobią. Wolę już jeździć za Warszawę, przynajmniej jest taniej. Mogę polecić za to w Wawie firmę http://elektrostart.pl/ naprawiali mi dwa rozruszniki i robią szybko i solidnie. Do tego gwarancja na rok.
12.07.2016 14:33 #Chemik123
mogę polecić świetny autoserwis, miałem problemy z filtrem cząsteczek w stałych oraz zaworem EGR w mojej BMW E46, panowie bardzo szybko, profesjonalnie i tanio uporali się z problemem Jeszcze nie spotkałem się z tak dobrym i efektownym serwisem. Gorąco polecam!Link do stronki
21.07.2016 08:47 #Janusz343
Jestem bardzo zapalonym użytkownikiem swojego auta ale gdy potrzeba naprawy to mogę polecić tylko jednego :) zaufany i sprawdzony :D
autoszybykarad.pl
26.07.2016 19:44 #kermit żaba
Nie wiem czy nazwa warsztatu się już przewinęła, ale nie sposób nie wspomnieć o Auto-Widawskim, z którego usług korzystał już mój ojciec 20 lat temu. Panowie tam pracujący potrafią wiele i nie jest drogo!
29.07.2016 09:40 #lucas33
Cenię sobie mechaników w Auto-Remar (autoremar.pl). Obsługa jest kompleksowa, robią praktycznie wszystko od przeglądu komputerowego, przez ustawienie zbieżności, po klimatyzację, ogumienie czy rozrząd. Plusem tutaj są ceny i też możliwość podejrzenia jak wygląda naprawa. Człowiek widzi na własne oczy co jest robione, co wymieniane itp. Do napraw używają tylko oryginalnych zamienników, a nie jakiegoś chińskiego dziadostwa, jak to czasem bywa w innych firmach.
29.07.2016 11:39 #dudi28
#mariush napisał(a) 30.06.2016 23:23

Dobrze Ci tu radzą - warsztat przy aso Honda Matraszek godny polecenia. Miałem okazje u nich robić kilka drobnych napraw, ale także zmieniać opony. Bardzo rzetelne miejsce na mapie Wawy i okolic, z uczciwym podejściem do klienta.
Potwierdzam każde słowo :) Świetny mechanik, z profesjonalnym podejściem do Klienta i z olbrzymim doświadczeniem. Co ważne, serwisują nie tylko Hondy, każdą markę biorą na warsztat :) A ceny najlepsze w całej okolicy, tak że polecam!
03.08.2016 11:29 #Tomek009
Polecam fachowców z firmy http://astaropony.pl/
03.08.2016 13:54 czyzyk
Ja polecam mechaników z serwisu Lexusa tego przy ulicy Puławskiej. To autoryzowany serwis i znają się na autach z wyższej półki, a wiadomo że one są trudniejsze do naprawy.
26.08.2016 14:31 #Mich025
Mam pytanie odnośnie auta na gaz - czy jest w Warszawie lub okolicach jakiś sprawdzony warsztat, który zajmuje się montażem i ewentualnymi naprawami instalacji gazowej w samochodzie? Od kilku miesięcy szukam jakiegoś miejsca, które zna się na rzeczy i ma doświadczenie w takich zleceniach. Ja dopiero się uczę i poznaję te rozwiązania, dlatego chciałabym kontakt do kogoś, kto rozwieje wątpliwości i odpowie na moje pytania. Teraz mam za sobą tylko teorię z różnych artykułów z takich stron jak http://gazeo.pl - ale wolałbym, żeby ktoś mi to wszystko wytłumaczył i pokazał na konkretnym modelu. Nie chcę odstawiać samochodu do pierwszej z brzegu osoby, bo brat przetestował już kilka warsztatów w okolicach Poznania. Zawsze po jakimś czasie pojawiały się problemy i auto nie nadawało się do jazdy... Nie chciałbym, żeby w moim przypadku też tak było, wolę mieć pewność, że ktoś dobrze wykona swoje zadanie, a ja będę mógł jeździć bez nieprzyjemnych niespodzianek.
27.08.2016 13:03 #dagi.dagi
Sprawdzony warsztat samochodowy jest na wagę złota! Ja sama do swojego mechanika u Matraszka w Markach jeżdżę już od kilku lat, nawet po przeprowadzce do Wawy serwisuję auto wciąż u nich. Po prostu wiem, że zrobione będzie rzetelnie i uczciwie.
27.08.2016 17:32 #majlo
Też znam Green-Car i sobie chwalę. Wolę podjechać pod Wawę a i tak u nich zaoszczędzę w porównaniu z Warszawą.
30.08.2016 00:28 #metieju
Zapiszcie sobie numer do http://www.agro-hurt.pl/ dostaniecie tam bardzo dużo rzeczy właśnie do samochodow czy maszyn rolniczych. Mało kto w stolicy ma taki wybór.
31.08.2016 18:33 #Michał78
To ja polecę, może nie do końca z Warszawy ale z bliskich okolic i dobry naprawdę warsztat. Chodzi o warsztat Bekamar - www.bekamar.com.pl
Ogarniają wiele rzeczy, więc warto się zainteresować. No i jakość, o którą naprawdę teraz ciężko.
31.08.2016 21:44 #russel
Wybór mechanika zależy od marki samochodu. Zawsze trzeba wybierać serwis autoryzowany bo tam mechanik powinien o konkretnej marce wiedzieć wszystko i będą mieli najlepszej jakości części. Ja jeżdżę Chryslerem i jak jest potrzeba (na szczęście tylko na przeglądy) to oddaję go do Edmark www.edmark.com.pl gdzie zajmują się amerykańskimi samochodami. Jeszcze się nie zdarzyło żeby jakąś usługę wykonali nierzetelnie albo próbowali na coś naciągnąć. A to że w takich serwisach jest drożej to typowe narzekania Polaka który chciałby mieć wszystko jak najlepiej zrobione i najlepiej za nic.
02.09.2016 23:12 #Maryna
Serwis opon na szczęście nie dzieli się na róże rodzaje dopasowane do marki. Na szczęście wyważarka http://www.opomax.com.pl
pozwoli wyważyć każde koło.
02.10.2016 13:54 #arobler
Warto zajrzeć do http://super-plus.pl/ zaobaczie jaki mają szeroki zakres usług. To moim zdaniem plus, można kompleksowo przygotować samochód powypadkowy do jazdy po prostu.
07.10.2016 08:53 #jankoo10
na pweno gdzieś w okolicy masz punkt serwisowy Euromastera, fajne maja promocje, teraz oferują darmowy przegląd
27.10.2016 18:31 #BESTHOL
Skoro wątek poświęcony jest mechanice samochodowej, to my zapraszamy do skorzystania z usług firmy BESTHOL. Świadczymy usługi takie jak: pomoc drogowa i auto holowania w Warszawie, a także prowadzimy mobilny warsztat samochodowy, dzięki czemu bardzo często auta naprawiane są na miejscu zdarzenia i nie wymagają holowania. Wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne jak i elektryczne z dojazdem do Klienta, a ponieważ działamy w systemie 24h/7, to jesteśmy do dyspozycji Klientów niezależnie od pory dnia czy nocy. Teren naszego działania obejmuje Warszawę i okolice. Zapraszamy do kontaktu w przypadku niespodziewanej usterki auta na drodze. Nasza strona www: http://besthol.pl/
29.10.2016 17:18 #Łukasz Zab.
Ja swój samochód serwisuję w HondaPlaza. Autoryzowany serwis w którym zarówno są serwisy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Zawsze możemy sprawdzi, czy nas nie oszukali ponieważ przed i po wykonywane są zdjęcia samochodu. Mają najwyższej klasy sprzęt i fachowców. Ja o nic nie muszę się martwić,b o wiem że zostawiam autko w dobrych rękach.
29.10.2016 19:31 #Jeep
#russel napisał(a) 31.08.2016 21:44

Wybór mechanika zależy od marki samochodu. Zawsze trzeba wybierać serwis autoryzowany bo tam mechanik powinien o konkretnej marce wiedzieć wszystko i będą mieli najlepszej jakości części. Ja jeżdżę Chryslerem i jak jest potrzeba (na szczęście tylko na przeglądy) to oddaję go do Edmark www.edmark.com.pl gdzie zajmują się amerykańskimi samochodami. Jeszcze się nie zdarzyło żeby jakąś usługę wykonali nierzetelnie albo próbowali na coś naciągnąć. A to że w takich serwisach jest drożej to typowe narzekania Polaka który chciałby mieć wszystko jak najlepiej zrobione i najlepiej za nic.
Akurat przy przeglądach trudno cokolwiek spier**ić.
06.11.2016 16:29 #Malamut
Ja swojego forda serwisuję w ASO, wbrew pozorom całkiem tanio mi to wychodzi. Ostatnio wymieniałam klocki hamulcowe, za nowy komplet z wymianą płaciłam 289 zł
08.11.2016 06:50 #Katana
#Jeep oj zdziwiłbyś się jacy teraz w niektórych warsztatach są artyści ;)
Co do mojego auta to też jeżdżę do ASO. Mam Galaxy i jednak co producent to producent więc co by się nie działo daje do ASO Forda. Duzo ludzi myśli, że jest drożej, ale moim zdaniem dużej róznicy nie ma. To już nie te czasy ;) Jak kupie oryginalne pióra do wycieraczek za 89zł to nie przestaną mi po tygodniu zbierać tak jak przy tych podróbach na rynku.
09.11.2016 23:39 Piterro88
Ja ostatnio wybierałem się na wymianę oleju w silniku - niby drobnostka, ale jak się źle trafi to potrafią nalać jakieś najtańsze badziewie i silnik dostaje popalić. Też nie mam jeszcze w Stolicy zaufanego mechanika a na autoryzowany serwis trochę mi szkoda kasy. Kumpel polecił skorzystanie z serwisu Autobooking i dzięki temu udało mi się znaleźć dobrego fachowca. Spróbuj przez ten portal - wybierasz miejscowość, opisujesz jaki masz problem i wyskakują najlepsze warsztaty. Dla pewności można jeszcze sprawdzić opinie o nich.
wpis modyfikowany 1 raz, 09.11.2016 23:40 
12.11.2016 19:02 #Kumar
W Warszawie polecam auto-widawskiego - jeżdżę do warsztatu od kilkunastu lat i nie mam zamiaru zmieniać na inny, bo ten sprawdza się znakomicie. Usługi kompletne - od przeglądów, po naprawy i lakiernictwo.
13.11.2016 09:26 #Dywan
Piterro88 napisał 09.11.2016 23:39

Ja ostatnio wybierałem się na wymianę oleju w silniku - niby drobnostka, ale jak się źle trafi to potrafią nalać jakieś najtańsze badziewie i silnik dostaje popalić.
Większej głupoty dawno nie czytałem.
13.11.2016 12:58 #Jacek
Polecam swoje usługi, warsztat mamy zlokalizowany przy ulicy. Spytka z Melsztyna 9A (na tyłach OBI przy Radzymińskiej). Nasza strona: http://mechanik.com.pl Porównajcie nasze ceny z cenami konkurencji.
24.11.2016 13:20 #kitka
Ja korzystałem kilka razy z mobilnego warsztatu samochodowego i muszę powiedzieć, że przekonałem się do takiego rozwiązania, chociaż na początku byłem sceptyczny. Telefonicznie umawiam sobie mechanika, przyjeżdżają do mnie pod biuro, diagnozują, mówią o cenie, naprawiają i auta sprawne. Oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Besthol - http://besthol.pl/
29.11.2016 00:50 #vindobon
W piasecznie jest http://www.tpc.com.pl/ bardzo dobry auto serwis, sprawdzony, cenowo korzystny. Prowadzę firmę transportową, więc jestem u nich częstym gościem.
29.11.2016 06:29 #Jeep
#kitka napisał(a) 24.11.2016 13:20

Ja korzystałem kilka razy z mobilnego warsztatu samochodowego i muszę powiedzieć, że przekonałem się do takiego rozwiązania, chociaż na początku byłem sceptyczny. Telefonicznie umawiam sobie mechanika, przyjeżdżają do mnie pod biuro, diagnozują, mówią o cenie, naprawiają i auta sprawne. Oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Besthol - http://besthol.pl/
A rozrząd też wymieniają pod domem. Czy tłumiki wymieniają pod domem. Czy wachacze i sprzęgło też wymieniają pod domem.
Kretynizmy opisujesz.
07.12.2016 23:24 #lisek
Ja ostatnio jeżdzę z moim Fordem na Bielany, na ulicę Nałkowskiej 13. Jest tam nieduży warsztat, kiedyś podobno prowadził go jakiś dziadek, ale zmienił się właściciel i taka młoda ekipa tam teraz robi. Kumpel mi ich polecił i jak na razie jestem zadowolony i z usługi i z ceny, bo jak na Warszawę to są dość konkurencyjni pod tym względem.
09.12.2016 09:18 #kurka z podwórka
Bardzo dobry mechanik jest na ulicy Estrady - Auto-Widawski. Jeżdżę tam przynajmniej od 15 lat i nigdy nie zdarzyło się, aby coś spaprali lub sobie z czymś nie poradzili. Ceny atrakcyjne jak na Wawer :)
13.12.2016 23:25 #marioleczka
Bardzo dobre opinie słyszałam o nich http://www.lipski.pl/. Mają bardzo szeroki zakres usług i bardzo dobrych fachowców. Dobry mechanik jest teraz dosłownie na wagę złota.
18.12.2016 17:09 #magda.zz
Hej, mechanik moim zdaniem powinien być sprawdzony na własnej skórze, dopóki się nie przetestuje samemu, to cudze opinie są wciąż tylko opiniami. Choć oczywiście polecenie to super metoda na znajdowanie fachowców, jak już ktoś ma doświadczenie i jest zadowolony z wykonanej usługi, to dobry sygnał. Osobiście również wybrałam warsztat samochodowy właśnie z polecenia znajomych. Dzisiaj jestem zadowoloną klientką warsztatu przy Honda Matraszek w Markach i sama mogę polecać ;)
21.12.2016 09:06 #wojo
ja tam swojego Coopera tylko d pewnego serwisu odwożę w razie potrzeby- Warszawskiego Bawaria Motors BMW. Jak tam braliśmy auto doradził mi ich doradca i miał rację http://www.mini.com.pl/grupa_bmw
23.12.2016 22:12 #meris
Jeśli chodzi o blacharstwo wlochy, to warto sobie sprawdzić ofertę BLS Wyszomirski. Z tego co wiem, to również zajmują się lakierowaniem. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą skorzystać z kompleksowych usług.
30.01.2017 10:05 #gościu
Jak najbardziej Green-Car http://www.green-car.com.pl/ tez tam jeżdżę. Dobrze, że na nich trafiłem, bo mimo, że to pod Warszawą, to z mojej strony blisko.
30.01.2017 11:23 monika.s
Równiez szukam, ale w miarę moliwości jak najtańszego
30.01.2017 11:23 monika.s
możliwości*
31.01.2017 20:31 #maruuu
#magda.zz napisał(a) 18.12.2016 17:09

Hej, mechanik moim zdaniem powinien być sprawdzony na własnej skórze, dopóki się nie przetestuje samemu, to cudze opinie są wciąż tylko opiniami. Choć oczywiście polecenie to super metoda na znajdowanie fachowców, jak już ktoś ma doświadczenie i jest zadowolony z wykonanej usługi, to dobry sygnał. Osobiście również wybrałam warsztat samochodowy właśnie z polecenia znajomych. Dzisiaj jestem zadowoloną klientką warsztatu przy Honda Matraszek w Markach i sama mogę polecać ;)
Ten warsztat ma super opinie gdzie nie spojrzec. znajomy wlasnie mi o nich mowil, sam tam jezdzi z autem i podobno rewelacja w podejsciu do klienta i w umiejetnosciach takze. Dobrze wiedziec, choc mam nadzieje, ze nie bede musial naprawiac nic... :) Kto by sobie tego zyczyl ;)
13.02.2017 16:00 jaroslawpuchala
Witam,
Chce otworzyć zakład mechaniki pojazdów. Szukam kanału samochodowego. Zastanawiam się czy nie zamówić gotowego kanału u producentów szamb betonowych. Podobno szamba betonowe nie muszą być otynkowane ani wyłożone płytkami. Coś ktoś może polecić to rozwiązanie? Może jednak pójść w podnośniki hydrauliczne?
15.02.2017 11:11 tomi24
Gdybyś miał problem z felgami to polecam renowacja felg Andrzej Orzechowski przy Grochowskiej 307. Naprawiają felgi stalowe i aluminiowe.
18.02.2017 19:47 #Benek
W Warszawie na ul.Estrady jest Auto-Widawski - moim zdaniem najlepszy mechanik w okolicy, który prosperuje od wielu lat (ja mam prawo jazdy już 17 lat i od początku do niego jeżdżę) - www.autowidawski.pl
19.02.2017 17:19 #PawełTrok
Ja i żonka oboje mamy Hondy i akurat w stolicy auta serwisujemy w HondaPlaza. Są to całkiem nowe modele, także warto zadbać o jak najlepsze warunki. Na ten moment ani razu się na nich nie zawiodłem i miejmy nadzieję, że tak zostanie.
23.02.2017 16:13 #Filips
Ja mam jaguara i powiem szczerze, że nie jest łatwo znaleźć dobry serwis dla tych aut, ale ostatnio wypatrzyłem w Piastowie super mechanika, Pan Rafał jest w stanie wszystko zrobić, szybko, solidnie i niedrogo. Ma stronę jaguar-serwis.pl, więc polecam wszystkim posiadaczom jagów i land roverów.
25.02.2017 10:23 #robercik33
Jeśli chodzi o serwis Honda, to ja bym jednak obstawiał aso Matraszek w Markach. Warto podjechać, tak profesjonalnej obsługi nie widziałem jeszcze w żadnym serwisie, nie tylko tym dedykowanym Hondzie. Choć akurat w aso Matraszek na warsztat biorą też inne marki samochodów.
02.03.2017 17:21 #wiotyy
Montażem i serwisem LPG oraz innymi usługami zajmuje się http://www.darmil.com.pl/ i mogę polecić ten auto serwis głównie dlatego, że mają duże doświadczenie i dobre zaplecze techniczne.
26.03.2017 01:06 wilanówka
znam dobrego gazownika blisko Ursynowa i Wilanowa
wpis modyfikowany 1 raz, 26.03.2017 01:12 
26.03.2017 01:09 wilanówka
Bardzo dobry warsztat gazowy jest blisko Kabat. Raptem 10 minut od Kabat.
wpis modyfikowany 2 razy, 26.03.2017 01:14 
26.03.2017 01:09 wilanówka
Bardzo dobry serwis lpg Warszawa Ursynów jest na pograniczu Ursynowa i Wilnowa w Powsinie. Bardzo dobry dojazd do warsztatu gazowego skrótem przez las kabacki. Dobrze robiony montaż lpg i regulacja instalacji lpg.
wpis modyfikowany 2 razy, 26.03.2017 01:15 
27.03.2017 16:54 #Niko
Według mnie jeden z lepszych serwisów w Warszawie, a właściwie pod Wawą ( bo w Piastowie) jest jaguar-serwis.pl. Co prawda zajmują się tam tylko jaguarami i landoroverami. Ja jeżdze teraz freelanderem i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mi nie pomogli, więc polecam każdemu kto jeździ brytyjczykiem.
28.03.2017 11:08 kolak
Sprawdź Euromaster
30.03.2017 15:52 #holekone
http://darmil.com.pl specjaliści od instalacji lpg oraz jeszcze kilku usług. Sporo wolnych terminów, szybko realizują zlecenia. Warto do nich właśnie się udać.
02.04.2017 12:27 #Macerek
Odkryłem wczoraj bardzo ciekawy serwis https://imoto.zone/ Jest to miejsce, które z pewnością zainteresuje osoby zainteresowane motoryzacją i lubiące dbać o swoje autka. Dzięki iMoto w jednym miejscu znajdziecie informacje i usługi związane z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu i dostaniecie przydatne porady. Wszystko bezpłatnie! Za dodanie pojazdu dostaje się 10zł do wykorzystania w ramach serwisu. Możecie tam wystawiać pojazdy na sprzedaż, dostaniecie też mapę najbliższych warsztatów i serwisów naprawczych, ale też przeczytacie moto newsy. Dla mnie bardzo fajna opcja i właśnie czegoś takiego mi zawsze brakowało. :)
02.04.2017 12:28 #Macerek
Odkryłem wczoraj bardzo ciekawy serwis http://imoto.zone/ Jest to miejsce, które z pewnością zainteresuje osoby zainteresowane motoryzacją i lubiące dbać o swoje autka. Dzięki iMoto w jednym miejscu znajdziecie informacje i usługi związane z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu i dostaniecie przydatne porady. Wszystko bezpłatnie! Za dodanie pojazdu dostaje się 10zł do wykorzystania w ramach serwisu. Możecie tam wystawiać pojazdy na sprzedaż, dostaniecie też mapę najbliższych warsztatów i serwisów naprawczych, ale też przeczytacie moto newsy. Dla mnie bardzo fajna opcja i właśnie czegoś takiego mi zawsze brakowało. :)
07.04.2017 11:15 #dzikor26
Macerek dzięki za polecenie z tego serwisu dowiedziałem się, że warto zamienić mój dotychczasowy olej (Castrol Edge) na olej Valvoline, który można w punktach sprzedazowych Lucarta kupić. Nie sądziłem, że może być taka różnica w spalaniu! Oczywiście na + dla Valvo ;)
12.04.2017 11:49 #Sebkon
Lucart ma gdzieś w okolicach Warszawy punkt sprzedażowy bo zamawiam od nich zawsze przez internet a za kilka miesięcy wyprowadzam się do Warszawy to lepiej będzie robić zakupy stacjonarnie, zawsze to jakaś rozmowa ze sprzedawcą, doradztwo itd.
13.04.2017 09:57 #Atruto
Nie wiem czy mają, ja jestem z okolic Warszawy i od Lucarta części zawsze z internetu zamawiam, ale musiałbym sprawdzić, albo zapytać kogoś znajomego z Warszawy, bo lepiej zawsze na miejscu kupić, sprzedawca coś doradzi w razie potrzeby.
13.04.2017 10:10 #PlanetW
Ja mam dość nową Hondę Lifestyle więc wolę nie ryzykować i wybieram tylko sprawdzone miejsce przeze mnie i znajomych i którym jest HondaPlaza. Robią robotę na najwyższym poziomie od terminowej dobrze zrobionej naprawy po opiekę klienta z możliwością wynajmu auta w niższej cenie. Polecam :)
13.04.2017 19:11 #didooo
Jeśli o akumulator chodzi to najlepiej jechać do Jawy z Józefowa http://akumulatory-jozefow.pl/ sprzedają i wymieniają akumulatory, także do motocykli i maszyn. Sprawdzone miejsce.
19.04.2017 10:04 #Kosek31
Aby warsztat samochodowy dobrze funkcjonował musi mieć dobrych pracowników i profesjonalny sprzęt. Wyposażenie do swojego warsztatu zamawiam z firmy https://www.legum.pl/ i dlatego mam pewność, że wszyscy klienci, którzy przyjeżdżają, będą obsłużeni na najwyższym poziomie.
21.04.2017 19:14 #Tomasz44
Jak widzę pełen wachlarz ofert mechaników samochodowych, to śmiać mi się chce :D Zdecydowana większość to warsztaty nowe, które chcą się po prostu rozreklamować. Osobiście jeżdżę do Auto-Widawskiego od jakichś dwudziestu lat i nie zamierzam się nigdzie indziej "przenosić". Trzeba mieć sprawdzonego mechanika i się go trzymać.
24.04.2017 12:11 margaretka
A gdzie najlepiej kupić akumulator samochodowy? Muszę w końcu wymienić stary, bo zaczyna szwankować. Widziałam, że tu mają szeroką ofertę http://akumulatoryip.pl/ . Kupowaliście coś u nich?
07.05.2017 18:47 #Adam Kowal
Czasami nie warto naprawiać u jakiś mało sprawdzonych czarodziei auta, ja jestem zdania że lepiej korzystać z sprawdzonych miejsc. Znajomy ostatnio mi polecał sprawdzone miejsce jakim jest https://boltowicz.mazda-dealer.pl/ serwis to chyba najbezpieczniejsze miejsce na naprawę auta, lepszych już chyba nie ma.
07.05.2017 22:43 #makler
Czasami jednak coś nie tak jest z instalacją lpg w samochodzie. Okazuje sie że trzeba znaleźć sprawdzony serwis lpg wtedy patrzysz po internecie. Z tych plecanych to mozna na przykład podjechać do https://lpgmsaters.pl. Ludzie piszą w internecie że dobrze naprawiają, ceny rozsądne i potrafią robić cuda jeżeli chodzi o instalacje lpg.
07.05.2017 22:44 #makler
Czasami jednak coś nie tak jest z instalacją lpg w samochodzie. Okazuje sie że trzeba znaleźć sprawdzony serwis lpg wtedy patrzysz po internecie. Z tych polecanych to można na przykład podjechać do http://lpgmsaters.pl. Ludzie piszą w internecie że dobrze naprawiają, ceny rozsądne i potrafią robić cuda jeżeli chodzi o instalacje lpg.
07.05.2017 22:47 #edwionek
Dobry serwis lpg warszawa to prawdziwy skarb. Na internecie można znaleźć kilka ciekawych punktów. Powiedzmy [url]https://lpgmasters.pl[/url].
Mam bardzo obre doświadczenia z tym warsztatem gazowym. To jest mój stały punkt jak mi coś w gazie nawali.
07.05.2017 22:49 #kraft
Potwierdzam , bardzo dobry warsztat gazowy. naprawili mi uszkodzonego Staga.
12.05.2017 09:46 #szycha79
ummm.. a ze tak z innej beczki jakich olejki silnikowych używacie? Przyznam, że u mnie już pora na zmianę i wczoraj przejazdem wstąpiłem do punktu sprzedażowego Lucart i sprzedawca bardzo sobie chwalił oleje Liqui Moly czy ma racje i warto je lać? Ktoś z obecnych używa?
13.05.2017 19:56 #lucy37
Ja mogę polecić Wam świetny serwis Honda - w Markach przy Słonecznej. Ważna informacja jest taka, ze nie tylko hondy serwisują, ale i inne marki, a fachowców mają naprawdę top of the top. Nieraz się o tym przekonałam.
21.05.2017 16:00 #Wezyr65
W przypadku serwisu Hondy to dla mnie osobiście największymi specjalistami w tej marce jest HOndaPlaza w przypadku motocykli oraz samochodów. Serwisy bardzo dobrze wyposażone, obsługa na najwyższym poziomie i do tego terminowość która dla Nas jest bardzo ważna. Za to ich właśnie cenię najbardziej.
25.05.2017 11:14 #kisp
Warsztatów jest bardzo dużo, chociaż sam nie mam dobrych doświadczeń i obecnie korzystam z autoryzowanego warsztatu Opla ( chociaz jak miałem samochód używany to oczywiście jeździłem do wielu innych mechaników....).
Zapłacę obecnie trochę więcej ale przynajmniej będe miał pewność,ze samochód bedzie nareperowany porządnie. Polecam również zajrzeć sobie na stronkę:
http://www.maxmotors.pl/

Jest to blog motoryzacyjny. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji w temacie.
27.05.2017 17:35 #mireczkaa
na Czerniakowskiej masz serwis Bawaria Motors BMW, ja tylko tam naprawiam swoje samochody
27.05.2017 21:07 #humor
Ja mam sprawdzony serwis w Warszawie proauto ul.Tarnogórska.

W Wolnej chwili oglądam śmieszne filmy na humornia123.blogspot.com
27.05.2017 21:08 #humor
Ja mam sprawdzony serwis w Warszawie proauto ul.Tarnogórska.

W Wolnej chwili oglądam śmieszne filmy na humornia123 blogspot com
28.05.2017 21:32 #dawidoss
Jakiś czas temu z czyszczeniem klimy byłem w nadarzyńskim Green-Car http://www.green-car.com.pl/ i bardzo mi się spodobała obsługa, wróciłem potem jeszcze z przeglądem samochodu i jestem pod wrażeniem, jak na serwis samochodowy to jakość dla mnie nowa, ekipa super.
29.05.2017 11:07 #Olicja
Ja mam Land Rovera i wolę jeździć do Piastowa pod Warszawą (serwis na ul. Andrzeja Struga), bo wiem, że tam zrobią równie solidnie, a taniej niż w mieście!
30.05.2017 15:32 #martyna78
Mogę polecić świetny serwis Honda w Markach, który bierze na warsztat także auta innych marek. Moim zdaniem warto się do nich zgłosić, bo są uczciwi i rzetelni, a to są cechy, które niestety coraz rzadziej spotyka się u różnych "fachowców".
13.06.2017 11:06 #witos999
http://darmil.com.pl/ Polecam. Konkurencyjne ceny, dobre podejście do klienta i spory zakres usług.
19.06.2017 16:58 #Jambul
Rzeczywiście w Warszawskich serwisach można łatwo zostać naciągniętym na niepotrzebne koszta, lepiej wybierać się nawet pod Warszawę do mniejszych serwisów, gdzie można osobiście pogadać z właścicielem. Ja swoje auto zawsze odprowadzam do Piastowa do serwisu Jaguara prowadzonego przez p. Rafała Barana i mogę być pewny, że oddaję auto w dobre ręce!
23.06.2017 11:15 Majkis
Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić serwis tir gliwice. Zawsze do nich jeżdżę z problemami mechanicznymi w moim aucie i zawsze stają na wysokości zadania, także myślę, że warto.
23.06.2017 15:47 Franka29
Ostatnio czekalam 3 tygodnie na samochod u jednego z mechanikow masakra...
26.06.2017 11:47 #ManiewskiDulniak
Korzystam z pomocy http://auto-blak.pl/ i zawsze wszystko jest na czas. Myślę, że warto znaleźć sobie mechanika, któremu można zaufać. Człowiek wtedy śpi spokojniej.
30.06.2017 00:05 #whoa
My forda serwisujemy w ASO, wbrew pozorom wychodzi nam to taniej niż u jakiegos innego mechanika. No i często korzystamy z promocji, teraz kupiliśmy np. akcesoria do zabezpieczania bagażu o 20% taniej, wreszcie nic nam nie będzie jeździło po aucie.
07.07.2017 10:26 #Kamilxxx
Ja za to polecam WARSZTAT 24H. Mają tam bardzo niskie ceny, możliwość przywiezienia swoich części bądź zakup na miejscu u nich, naprawa również trwa bardzo szybko, a co najważniejsze dla mnie to to, że serwisują auta 24/7
14.07.2017 11:45 #Fribanes
Witam serdecznie, chciałbym tutaj wam ciekawostkę powiedzieć,
jeśli szukacie jakiegoś dobrego sklepu z oponami , to polecam spojrzeć tutaj:http://www.plusgum.pl/ mają naprawdę świetną ofertę i do tego przeogromny wybór.
17.07.2017 12:26 michalstarski
ja zawsze korzystam z usług http://www.Auto Pawikowscy wcześniej miałem vw, teraz audi i jak dla mnie to najlepsi mechanicy, bezproblemowi. pozdrawiam
18.07.2017 13:48 #Adrian
Sprawdzone miejsce to Serwis Mercedes-Benz Warszawa, ul. Daimlera 1
To co ich wyróżnia to krótki czas oczekiwania na naprawę.
W przypadku kiedy potrzebny jest dłuższy czas na naprawę udostępnij auto zastępcze.
A wiadomo dziś poruszać się bez samochodu to mało przyjemne doznania i nie zawsze zdąży się tam gdzie jest to konieczne. Dlatego czas naprawy to dla mnie kluczowa kwestia w momencie wyboru serwisu.
21.07.2017 09:00 #Frandlier
Witam serdecznie, potrzebny mi jest mechanik samochodowy poznań czy możecie kogoś zaufanego mi polecić? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc. Sam nie wiem do kogo mogę się zgłosić z samochodem.
24.07.2017 16:26 Kocio
Ja swojego starego Land Rovera oddaje tylko do serwisu p. Rafała Barana - pokusiłbym sie o stwierdzenie, ze to najlepszy spec od tej marki w kraju! A cen wcale wysokich nie daje
25.07.2017 22:36 #martin80
Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Warszawa ma wykwalifikowaną kadrę. Zostawiając u nich auto nie trzeba się o nic martwić. Dodatkowo oferują auto zastępcze na czas naprawy. Rozwiązują nawet skomplikowane problemy. Nie da się ukryć, że mają najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a to jest ważne.
01.08.2017 08:35 #iwana
Jeżeli chodzi o montaż i naprawę instalacji gazowych to polecam kontakt z http://darmil.com.pl/ znają się na rzeczy. Auto serwis doświadczony, parę lat są już na rynku, więc to nie amatorzy. Moją instalację LPG ostatnio serwisowali i bardzo dobrze wszystko działa.
09.08.2017 10:22 #PatrykSienkowiak
Ja korzystam tylko i wyłącznie z serwisu HondaPlaza. Zawsze wcześniej uzgadniają wszystko przed rozpoczęciem pracy, także mogę mieć pewność co do kosztów. Do tego miła obsługa i terminowość wykonywanych napraw. Z tego ASO warto korzystać :)
16.08.2017 10:15 #Karlosik
Jak brytyjskie auto to tylko jaguar-serwis.pl. Sprawdziłem na własnej skórze już nie raz, że bardzo dobrze się tam znają na mechanice samochodowej!
22.08.2017 08:16 #Lucek99
Ja zawsze w razie problemow wale z moim mercem na Daimlera jak w dym. Chlopaki naprawiaja tam bardzo duze ilosci aut i to bez zadnej kaszany. Z czesciami nie ma problemu. 2-3 dni i auto wraca od nich jak nowe. Nie ma sie do czego doczepic :)
23.08.2017 14:18 #Krystianwalczuk
Jak macie problem z naprawą motocykli honda to polecam zajrzeć tu http://www.blswyszomirski.pl. Znają się na rzeczy i szybko naprawiają.
23.08.2017 21:37 #Gremlin
Ja polecam http://aklinika.pl/ fachowe pidejście do klienta, sprawna naprawa
24.08.2017 09:04 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
24.08.2017 19:42 #Maros
www.autowidawski.pl na ul. Estrady. Mechanik, do którego jeżdżę od kilkunastu lat. Jest najlepszy.
25.08.2017 08:34 #szmata szeptana
szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
27.08.2017 01:13 #Hektor1978
Ja od niedawna korzystam z wyszukiwarki warsztatów MotoIntegrator. Miałem okazję być w warsztatch w Warszawie i Krakowie. Nie zawiodłem się, bo wybierałem po opiniach.
30.08.2017 21:55 #Rar
A nie lepoiej wejsc w net i sprawdzic warsztaty w wyszukiwarce warsztatow? Mam wtedy do wyboru caly wachlarz sprawdzonych warsztatow w okolicy.Te warsztaty sa oceniane tam przez klientow, wiec od razu wiadomo kogo omijac szerokim lukiem.
06.09.2017 21:50 #botox
Ja własnie szukam na dobrymechanik albo mi.eu warsztatów gdziekolwiek w Polsce jestem - widze gdzie najbliżej i jakie oponie
11.09.2017 16:11 #Jacek W
Polecam https://pomocdrogowa.info Jeśli szukacie lawety to tylko na pomocdrogowa.info
11.09.2017 19:34 #olaf443
Ciekawa sprawa, nieźle to opisaliście !
neurolog bydgoszcz
12.09.2017 10:24 #Dariussz
Z ciekawości zapytam - czy kupujecie olej gdzieś w hurtowni czy wasz mechanik sprowadza olej ? jak wygląda cena u mechanika? W jakiej cenie można zakupić u mechanika taki olej qmoto.pl/wr-pure-energy-5w30-5l.html ?
12.09.2017 11:41 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. . . .
21.09.2017 09:16 #Dariusz
Spory zakres obsługi ma Wacar na Mokotowie, ja bym do nich na Twoim miejscu podjechał, dobrzy fachowcy z doświadczeniem a nie jacyś młodzi zaraz po szkole albo na praktykach dopiero...
21.09.2017 09:36 #syfffiasta reklama
super, wspaniale, cudownie.
Dobry mechanik, serwis nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

49/2525 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 SKUP AUT UŻYWANYCH - Najlepsza Oferta Na Rynku! Tel. 880-163-880

Budowlane
 AA Remonty A-Z Osobiście 792520035

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. Obecnie funkcjonuje tam Apteka. Media ,internet ,2 wejscia, nowo wymienione okna.

Zdrowie i Uroda
 Masaż Leczniczy (darmowy dojazd) Ząbki,Wołomin,Zielonka Masaż leczniczy idealny na pozbycie się uciążliwych bólów pleców,kręgosłupa,mięśni.Masaż terapeutyczny stosuję się w rehabilitacji w różnych schorzenaich dysfunkcji ruchu . Oferuję : masaż kręgosłupa,masaż leczniczy,masaż sportowy I inne. Wizyty domowe 7 dni w tygodniu www.vitamasaz.pl Rezerwacja telefoniczna 530 878 844 Dyplomowany masażysta

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie