REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mechanik na Woli

14.11.2015 13:58 #Marcin30
Witam
Czy ktoś z Was może polecić sensowny warsztat samochodowy na Woli? Głównie zależy mi na dobrze wykonanych naprawch w sensownych granicach cenowych.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Pozdrawiam
Marcin
17.11.2015 00:14 #Mańka z Woli
Mogę Ci polecić Lipskiego. Opiekują się moim drugim Fordem. Wszystko sprawnie na czas.
LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
Z resztą zobacz na stronie http://www.lipski.pl jakie maja osiągnięcia
22.11.2015 18:40 #nick1972
Ja mogę polecić podjechanie do Marek, ja tam jeżdżę na każdą dużą "robotę". Przy aso Honda Matraszek mają świetny warsztat, nie tylko dla aut marki Honda - żeby nazwa Cię nie zmyliła:)
27.12.2015 11:48 #karolek77
Honda Matraszek to miejsce godne polecenia. Ja u nich byłem parę razy z moją Skodą, zarówno mechanika, jak i blacharza mają naprawdę super, znają się na swojej robocie. Osobiście jestem z Wawy, ale opłaca mi się do nich podjechać, bo wiem przynajmniej, że zrobione będzie tak, jak ma być.
29.12.2015 21:48 #klimczyq
#karolek77 napisał(a) 27.12.2015 11:48

Honda Matraszek to miejsce godne polecenia. Ja u nich byłem parę razy z moją Skodą, zarówno mechanika, jak i blacharza mają naprawdę super, znają się na swojej robocie. Osobiście jestem z Wawy, ale opłaca mi się do nich podjechać, bo wiem przynajmniej, że zrobione będzie tak, jak ma być.
Oj, a to się liczy, że masz taką pewność! Ja się tyle razy przejechałem na fachowcach, że wiem dobrze, że sprawdzony mechanik to spec na wagę złota! Chętnie sprawdzę ten warsztat Honda Matraszek przy okazji, coś tam mam do podrasowania, więc w nowym roku się przejadę do nich.
REKLAMA
01.02.2016 18:02 #krzystek
Namiar na sprawdzony warsztat samochodowy to kontakt na wagę złota!
29.03.2016 15:54 shay
Ja odwiedzam ten serwis jak mam jakiś problem http://www.chodzen.pl/honda-pulawska/
30.08.2016 18:39 #Stonowany
Mieszkańców Woli zachęcam do zapoznania się z ofertą warsztatu i Stacji Kontroli Pojazdów w jednym DIAG-MOT na ulicy Ostroroga. Przegląd, wymiana oleju, drobne naprawy, odgrzybianie klimy - wszystko działa. Tylko polecam umówić się wcześniej, bo chłopaki mają mnóstwo roboty.
13.05.2018 21:18 duszek
Serwis blacharski- według mnie to najlepszy warsztat w okolicy, czyli warszawskiego Bródna. Serwisują wszystkie marki, są solidni i można im zaufać, a to się nieczęsto zdarza przecież w tej branży.
14.05.2018 12:45 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
20.05.2018 18:45 kolsoo
Mieszkałem kiedyś na woli i tam ciężko o dobrego mechanika. Byle na szybko zrobi robotę i wykasować leszcza jak najwięcej, ehhh kolegę za wymianę żarówki skasowali 80 zł

69/967 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Sprawy rodzinne - w tym zdrady, ustalenia pracownicze (kontrola zwolnień lekarskich), mobbing, sprawdzanie prawdziwości danych etc Sporządzanie pism procesowych gratis. Czujesz że Twój partner/partnerka Cię zdradza, ale wciąż nie masz dowodów? Chcesz ograniczyć prawa rodzicielskie/pozbawić władzy rodzicielskiej swojego nieodpowiedzialnego partnera, który szkodzi dobru małoletniego dziecka? Pracodawca od dłuższego czasu szykanuje Cię w pracy, podlegasz ciągłej krytyce co sprawia, że jesteś na skraju załamania nerwowego? Nie czekaj aż będzie za późno. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Napisz wiadomość na adres: detektyw.veritas@gmx.com, krótko opisz sytuację, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

Dam pracę
 Szkoła na Targówku zatrudni woźną na cały etat. Informacje pod nr tel 22 511-95-15 lub w sekretariacie szkoły ul. Olgierda 35/41

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI rodow., czarne podpalane, ur. 28.06.2018r. (pieski i suczki) w hodowli użytkowej, po rodzicach aktywnie polujących: PSOTA i NAGAR Piwniczański Jazgot FCI. GOTOWE DO ODBIORU w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w Sanoku, cena do uzgodnienia. Więcej informacji na stronie www.gonczypolski-relaks.vanti.pl/nagarpsota.html Kontakt tel. 502 040 107.

Różne
 Czy potrzebujesz pomocy finansowej do celów osobistych lub zawodowych? Oferujemy kredyty o bardzo niskim oprocentowaniu 3% na całym świecie. Mamy pożyczki od 2000 do 500 000 euro dla zainteresowanych klientów. Nasz program pożyczkowy jest bardzo prosty i elastyczny. Zainteresowane strony mogą skontaktować się z nami przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji: blancaortega210@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA