REKLAMA
REKLAMA

Meble, meble

07.02.2017 11:28 agatinka86
Mam problem z doborem krzesła do biurka. Nie wiem na jakiej wysokości powinno się znajdować i jak powinno być wyprofilowane? poradźcie coś bo wybór jest duży a moje pojęcie w tym temacie małe. Znalazłam krzesła https://www.centrumk...nomiczne-/126/c, które wizualnie spełniają moje oczekiwania ale nie wiem jak to będzie pod względem wygody, które wg Was wybrać?
14.02.2017 15:47 #Kurek_Liz
Zerknij sobie na ofertę tych mebli gabinetowych z Kalwarii. Zadzwoń i dopytaj, na pewno kompetentnie Ci doradzą. Pozdrawiam.
17.02.2017 17:16 #danuśka J
Wiesz co ja swoje dobrałam w GDMMeble com mają naprawdę duży wybór, a w dodatku są nawet tańsze od tych w salonach sieciowych. Warto zajrzeć poza tym fotelem kupowałam już u nich i inne meble, a teraz zamierzam zamówić stół ze szklanym blatem ze szkła hartowanego, naprawdę jest śliczny i idealnie będzie mi pasował do krzeseł.
17.02.2017 17:29 beja ola
Ja jestem za tradycyjnymi krzesłami i to drewnianymi z tapicerowanym siedziskiem. Mam takie z Meble Hot i to już kilka lat i wcale nie narzekam. Naprawdę dobrze wykonane, zresztą wszystkie u nich kupione meble okazały się takim samy strzałem w 10-tkę, w dodatku mają jednak niższe ceny, a to też się liczy.
05.04.2017 11:35 Colt
Spory wybór mebli biurowych ma do zaoferowania firma Em-Meble, dlatego zawsze polecam ich trwałe produkty. Słuchają swoich klientów i zapewniają miłą obsługę. Już kilka razy kupowałem od nich meble na wymiar do różnych pomieszczeń, więc z czystym sumieniem mogę polecić. Pod adresem http://www.em-meblekuchenne.pl/ możecie zapoznać się z konkretną ofertą. ;)
19.04.2017 11:29 #Luiza g
Wydaje mi się, że lepiej jest jednak kupić dobrej jakości fotel niż zwykłe krzesło. Nasi znajomi w zeszłym roku wymienili w swoim biurze rachunkowym wszystkie fotele i sa z nich z nich zadowoleni. Chyba pójdziemy za ich przykładem i kupimy synowi tego Strikera w Mebluj Dom. Fotel jest Halmara, a to faktycznie bardzo dobra marka.
27.04.2017 03:40 #Kotowskaa
Teraz zwracam większą uwagę na jakość mebli, a nie tylko na cenę. Dobrej jakości meble znajdziecie w http://mebest.pl/ współpracują z takimi producentami jak Klose, Jafra czy Paged itp. Ważne, żeby dom urządzić przytulnie i funkcjonalnie, moim zdaniem najważniejsze są dodatki, one są kluczowe.

167/376 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Szukam pracy
 Szukam pracy do opieki nad dzieckiem lub osoba starszą,.Jestem na emeryturze, posiadam prawo jazdy kat B. TEL 793 866 932

Nauka
 Firma zakupi auta marki Mercedes : 190 D 124 D SPRINTER 208 210 310 312 313 itd... VARIO KACZKA - każdy model... Zapraszamy do kontaktu. Tel: 600-601-283 Skup Mercedesów http://www.skuptoyot.pl/skup_mercedesow.html Zakupimy auta na terenie całego kraju. W stanie idealnym jak również powypadkowe, skorodowane , uszkodzone. Uczciwa zapłata. Natychmiastowy odbiór z terenu całego kraju. Umowa kupna-sprzedazy oraz wypowiedzenie umowy OC.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie