REKLAMA
REKLAMA

Meble, meble

07.02.2017 11:28 agatinka86
Mam problem z doborem krzesła do biurka. Nie wiem na jakiej wysokości powinno się znajdować i jak powinno być wyprofilowane? poradźcie coś bo wybór jest duży a moje pojęcie w tym temacie małe. Znalazłam krzesła https://www.centrumk...nomiczne-/126/c, które wizualnie spełniają moje oczekiwania ale nie wiem jak to będzie pod względem wygody, które wg Was wybrać?
14.02.2017 15:47 #Kurek_Liz
Zerknij sobie na ofertę tych mebli gabinetowych z Kalwarii. Zadzwoń i dopytaj, na pewno kompetentnie Ci doradzą. Pozdrawiam.
17.02.2017 17:16 #danuśka J
Wiesz co ja swoje dobrałam w GDMMeble com mają naprawdę duży wybór, a w dodatku są nawet tańsze od tych w salonach sieciowych. Warto zajrzeć poza tym fotelem kupowałam już u nich i inne meble, a teraz zamierzam zamówić stół ze szklanym blatem ze szkła hartowanego, naprawdę jest śliczny i idealnie będzie mi pasował do krzeseł.
17.02.2017 17:29 beja ola
Ja jestem za tradycyjnymi krzesłami i to drewnianymi z tapicerowanym siedziskiem. Mam takie z Meble Hot i to już kilka lat i wcale nie narzekam. Naprawdę dobrze wykonane, zresztą wszystkie u nich kupione meble okazały się takim samy strzałem w 10-tkę, w dodatku mają jednak niższe ceny, a to też się liczy.
05.04.2017 11:35 Colt
Spory wybór mebli biurowych ma do zaoferowania firma Em-Meble, dlatego zawsze polecam ich trwałe produkty. Słuchają swoich klientów i zapewniają miłą obsługę. Już kilka razy kupowałem od nich meble na wymiar do różnych pomieszczeń, więc z czystym sumieniem mogę polecić. Pod adresem http://www.em-meblekuchenne.pl/ możecie zapoznać się z konkretną ofertą. ;)
19.04.2017 11:29 #Luiza g
Wydaje mi się, że lepiej jest jednak kupić dobrej jakości fotel niż zwykłe krzesło. Nasi znajomi w zeszłym roku wymienili w swoim biurze rachunkowym wszystkie fotele i sa z nich z nich zadowoleni. Chyba pójdziemy za ich przykładem i kupimy synowi tego Strikera w Mebluj Dom. Fotel jest Halmara, a to faktycznie bardzo dobra marka.
27.04.2017 03:40 #Kotowskaa
Teraz zwracam większą uwagę na jakość mebli, a nie tylko na cenę. Dobrej jakości meble znajdziecie w http://mebest.pl/ współpracują z takimi producentami jak Klose, Jafra czy Paged itp. Ważne, żeby dom urządzić przytulnie i funkcjonalnie, moim zdaniem najważniejsze są dodatki, one są kluczowe.

123/348 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie