REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

meble kuchenne

03.05.2013 12:17 #jurek
Ktos pytał o meble kuchenne, my niedawno robilismy remont mieszkania i skorzystalismy z usług firmy Meble Leszczynski , namiar do firmy dostalismy od znajomych, którzy również zakupili u nich meble, zresztą dosc łatwo zdobyc namiar do nich w internecie w googlach naprawdę polecam ,
22.10.2013 13:49 #olano
Dzięki za namiary, ale ja już kupiłam meble sprawdzone w firmie Black Red White. Postawiłam przy zakupie, na jakość wykonania a nie na cenę. Myślę, że warto było, bo meble są naprawdę fajne.http://www.brw.com.pl/
22.10.2013 17:30 antyurzędnik
Gdyby ktoś szukał innych mebli ostatnio zamawiałem w firmie http://www.seart.pl/

Zamawiałem przez internet bez oglądania na żywo. Terminu dotrzymali, jakość bardzo dobra, a ze względu na pominięcie pośredników cena korzystniejsza.

Polecam
12.02.2014 13:59 #gość z lublina
A my z żoną oglądaliśmy przed zakupem meble na http://www.forte.com.pl/pl , a potem wybraliśmy się do salonu stacjonarnego w Lublinie i kupiliśmy co chcieliśmy :). W kwestii brw - to wydaje mi się, że za dobre meble u nich trzeba też dobrze zapłacić, nie?
03.09.2014 22:18 #bialoleka zwr
Ja zamawiałam meble w Kuchnie Jana, sprowadzają meble z Podlasia. Standard jaki chciałam u nich wyszedl najkorzystniej. Super jakośc, komputerowa wizualizacja, profesjonalny montaż. Było to dwa lata temu ale widzę ich samochód czasami na Białołęce więc napewno istnieją. 783 959 393 Pan Grzegorz.
08.09.2014 09:56 #fella12345
Meble gotowe są dobre ale na kilka lat. Jeśli komuś zależy na wygodzie, funkcjonalności i chce żeby meble mu dłużej posłużyły zainwestuje w meble na wymiar. Wystarczy trochę poczytać w temacie: http://kuchnieportal.pl /meble-gotowe/0/23/ meble-kuchenne-na-wymiar-czy-gotowe.html
08.09.2014 10:03 #miłka
najlepsze meble jakie mam w domu to właśnie te kuchenne, robione na wymiar przez firmę kraina mebli drewnianych. Zdecydowanei mogę polecić współpracę z tą firmą ;)
15.11.2014 18:41 johanna11
ja ostatnio zdecydowałam się na dosyć ryzykowny zakup mebli ze stali (dokładnie z tej firmy: http://mebleznierdzewki.pl)) i szczerze mówiąc nie wiedziałam, że będą aż tak dobrze się sprawdzać w kuchni. Ja akurat mam dosyć zimny wystrój całego domu wiec takie meble jak najbardziej mi pasowały.
12.10.2015 11:02 #Nowixax
Do takich mebli pasują jeszcze dobre blaty granitowe warszawa. To podstawa chociażby przy meblach kuchennych.
13.12.2015 09:57 #kasia3535
Ja kupiłam kuchnie na wymiar w firmie CZARMEB z Radomska i jestem bardzo zadowolona. Konkretne podejście do klienta, wszystko zostało zrobione zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Naprawdę solidna firma. Robią również inne meble ale głównie skupiają się na kuchennych.
25.05.2016 16:12 #majak12
Dobre warunki ma zakład Kulenty. Sam projekt jest bezpłatny i mi go akurat zrobili w domu. To co się też u nich mi podobało, to ogromny wybór materiałów z których robią meble
10.08.2016 11:21 #klient
Witam. Nie polecam. Nie kompetentni, nie odpowiedzialni i cenowo wcale nie sa tanie. Robia bardzo dlugo, a i jak zrobia przyjezdzaja bez wszystkich potrzebnych czesci. Probuja naciagac na dodatkowe koszty na wszystkim na czym da sie
16.08.2016 19:59 kasia3535
meble kuchenne muszą być praktyczne, by wszystko mieć pod ręką
wpis modyfikowany 1 raz, 16.08.2016 20:09 
16.08.2016 20:13 izuz1234
meble kuchenne powinne być nowoczesne a zarazem klasyczne w kolorach pastelowych wtedy kuchnia będzie miała ciepły i przytulny charakter, taki efekt osiągniemy stosując sie do stylu angielskiego. Ale nie zapominajmy o meblach które maja być praktyczne i najlepiej na wymiar. W internecie jest dużo firm które oferują usługę mebli na wymiar ale tylko ta http://www.kuchnieangielskie.com.pl firma oferuje kuchnie w stylu angielskim. Sprawdźcie sami.
17.08.2016 13:49 holidaysee12
Warto korzystać z oferty mebli sklepów internetowych. Można znaleźć tutaj meble od wielu różnych producentów.
06.10.2016 08:51 aga_n
Rok temu też miałam taki dylemat, nie wiedziałam czy zdecydować się na gotowe meble i mieć je od razu, czy zamówić meble na wymiar i trochę poczekać na ich realizację. Wybrałam tę drugą opcję i nie żałuję, bo teraz moja kuchnia wygląda naprawdę dobrze. A i z czasem realizacji nie było tak źle, bo bardzo szybko otrzymaliśmy gotowe meble. U nas wszystkim zajmowało się jedno studio z sieci Max Kuchnie.
06.10.2016 11:05 beja ola
Takie meble na wymiar może są i lepszym rozwiązaniem ale zdecydowanie droższym, my zdecydowaliśmy sie na modułowe z florimeble.pl wyszło nas to jednak taniej, a meble są równie dobrej jakości. Moim zdaniem wszystko zależy od materiału z jakiego zostały zrobione i od wykończenia bo to jednak bardzo ważne. Nasz wybór nie był jakiś przypadkowy bo już wcześniej u nich kupowaliśmy i meble zdały egzamin i test wytrzymałości, po prosty wiemy, że są dobre i następne też tam będziemy kupować.
11.03.2017 11:21 MarekGTI
Ja mogę polecić firmę KAM z Jabłonny, czyli blisko do Białołęki.
Salon znajduje się vis-a-vis marketu OBI. Kuchnie na wymiar Jabłonna
21.03.2017 09:19 wwojtek84
A patrzyliście na ofertę mebli kuchennych tutaj? Robią zarówno na wymiar, jak i można u nich zamówić gotowe meble. Myślę, że warto przyjrzeć się temu producentowi.

146/6388 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 "MUZYKALNY MALUCH" ZAJĘCIA GORDONOWSKIE DLA DZIECI Zapraszamy na umuzykalniające zajęcia dla małych dzieci, prowadzone wg popularnej teorii E. E. Gordona. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, jak i bardziej doświadczonych małych artystów. W programie zajęć poprzez swobodną zabawę muzyczną dzieci otaczane są śpiewem, rytmem, tańcem. Kształtujemy nie tylko ucho i wrażliwość, ale prowokujemy do naturalnej ekspresji twórczej małego dziecka. Zapraszamy do udziału w zajęciach. Zajęcia prowadzi doświadczony nauczyciel gordonowskich zajęć umuzykalniających i wokalnych dla dzieci - Joanna Kiełbiewska Zapraszamy na poranne zajęcia w środy, o godz. 9.30 Koszt zajęć: w karnecie 80 zł. Na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. klub_grzechotka@wp.pl; 693 024 152, 22/ 665 22 55 Klub Grzechotka, ul. Szobera 5

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50 M2 I 30 M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

Szukam psa
 BEMOWO UL. SOŁTANA ZNALEZIONO PSA!! Mały, brązowy, około 6-7kg, bardzo ufny do ludzi i innych piesków. Czeka na właściciela!! Tel. 608 246 935.

Budowlane
 ! a HYDRAULIK Cała Warszawa i okolice. Zapraszam od poniedziałku do soboty. Tel 503 901 700 serwis domowy.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie