REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Meble kuchenne w stylu angielskim

04.08.2015 14:40 ewagazik
Kochani - wiecie może gdzie w stolicy można kupić lub zamówić meble kuchenne w stylu angielskim? podobają mi się takie w stylu 2 fotki tutaj http://kuchnieportal.pl/ara...lskim.html co myślicie? znacie kogoś kto ma taką kuchnię?
11.08.2015 10:11 #karoleq
Bardzo ładne meble. Chciałbym takie u siebie mieć. Jak tak sobie oglądam różne projekty to dochodzę do wniosku, że nie tylko drewno jest ważne, ale również dodatki. Ostatnio przeglądałem stronę blaty kuchenne piaseczno to mi się bardzo spodobały wykończenia z kamienia.
28.08.2015 13:43 gruppa
świetne te mebelki. Do tego jeszcze dokupić frytkownice i bedzie kuchnia dopełniona :)
30.08.2015 21:59 #karolla
wiem, że pan ciężkowski z lamix meble robi meble na wymiar, skontaktuj się z nim może ;)
31.08.2015 09:18 #kasiakasia
[url=http://www.interia.pl/]meble bodzio może[/url]
REKLAMA
31.08.2015 09:19 #kasiakasia
[url=http://www.interia.pl]dom[/url]
31.08.2015 09:19 #kasiakasia
kasa gotowość
31.08.2015 12:48 compfin
Z tego co mi wiadomo, firma http://meble-jankierski.pl/ z Gdyni takie wykonuje.
29.09.2015 19:03 Mandlesz
Meble kuchenne, armaturę, okap i płytki kupowałem tu. Sądzę, że to najlepszy sklep z rzeczami tego typu.
wpis modyfikowany 1 raz, 29.09.2015 19:07 
12.10.2015 11:09 arman
Widziałem kiedyś podobne meble do kuchni, tutaj jest strona:
białe meble do kuchni
Na żywo meble prezentowały się bardzo fajnie, mocna biel zrobiła na mnie duże wrażenie.
wpis modyfikowany 2 razy, 12.10.2015 11:15 
12.10.2015 15:39 #Kamma
Sprawdzałaś może na www.leoprojekt.pl ? Moim zdaniem jest tam sporo bardzo ładnych propozycji. Mnie kilka wręcz zachwyciło.
29.10.2015 15:46 #kickyy
Bardzo fajne meble i dodatki mają w sklepie Behome.pl, zwłaszcza jeśli chodzi o dodatki w interesującym autora klimacie, na pewno sporo fajnych rzeczy do wyszukania :) Polecam zajrzeć :)
REKLAMA
04.11.2015 12:48 #sdww
A spróbuj może z firmą Ramido - na moje oko to naprawdę robią dobre blaty kuchenne, znajomi nie narzekają na jakość materiałów i usług. Do tego są całkiem tani, no i terminowi. NO i te zlewy razem z blatem wyglądają obłędnie.
02.12.2015 15:10 #kama
Nam robili kuchnię angielską, mają zdjęcia na necie stolarz
02.12.2015 15:11 #kama
Nam robili kuchnię angielską, mają zdjęcia
18.12.2015 10:58 #estera33
Ja również mam u siebie meble w stylu angielskim Podobały mi się zawsze. Sa eleganckie i jednocześnie przytulne.Kuchnię mam niewielką ale dzięki temu,że jest w jasnych kolorach wygląda na o wiele większą niż jest w rzeczywistości.
Meble kupowałam w firmie Rust
http://rust.pl/

Obecnie mają tam bardzo dobrej jakości meble. Meble nie były takie tanie ale doszłam do wniosku,ze skoro kupuję meble do kuchni to powinny być wykonane z dobrych materiałów.Nie jest to zakup na rok czy na dwa ale na wiele lat tak więc bawienie się tutaj w półśrodki nie jest dobre.
11.04.2016 10:22 #kserus
Tylko czy ten styl robi wrażenie? Uważam, że raczej średnio, a popatrzcie na http://www.aranzacjekuchni.com.pl/ - szczególnie te nowoczesne aranżacje. Zagraniczny motyw nie zrobi wrażenia na innych, a poza tym - czy to będzie wyglądało wystarczająco fajnie? Pamiętajcie, że przy okazji chodzi o coś trwałego....
REKLAMA
11.04.2016 11:01 akdo
Ja osobiście jeżdżę po takie meble niedaleko Garwolina jest tam kilka firm, które się tym zajmują

---
Najlepszy serwis Lifestyle
13.04.2016 14:19 #DariuszzKol
Ja meble kuchenne na wymiar zamawiałem w firmie Zumar i jestem bardzo zadowolony.
17.05.2016 15:58 #mrkoiuo
Polecam pana Piotra z Naturfusion - www.naturfusion.pl Dobra jakość wykonania w przystępnej cenie. Podane na stronie ceny są już brutto, nie ma jakiś ukrytych kosztów, z góry wiadomo ile dana aranżacja będzie kosztować. Oczywiście mniej więcej, bo zawsze wszystko się weryfikuje w tzw praniu.
29.09.2016 16:13 #obcy
Myśmy znaleźli bardzo fajną, pojemną szafę na ubrania, a w zasadzie cały zestaw szaf razem z narożną na stronie burzynscymeble.pl. Zestaw Cadixo dokładnie, tak to się nazywa
29.09.2016 16:14 #obcy
całość z płyty wiórowej w jasnym kolorze, dąb. Bardzo wysoki mebel, ma wyraźnie ponad 2 metry, także jak ktoś szuka naprawdę dużej szafy to warto tutaj sobie sprawdzić.
06.10.2016 08:50 julia_m
Ja mam kuchnię w stylu angielskim. Ogólnie i projekt mebli kuchennych i jego wykonanie to zasługa Max Kuchnie. Zajęło się tym jedno studio z ich sieci. Jestem bardzo zadowolona, bo obecnie moja kuchnia wygląda tak, jak sobie wymarzyłam. Mam w niej białe, drewniane meble z przeszklonymi witrynami i ogólnie bardzo dużo światła. Gdyby ktoś z Was miał jakieś pytania dotyczące współpracy z Max Kuchnie, to śmiało - chętnie pomogę i odpowiem.
13.10.2016 11:02 #Widłak
Możecie też zerknąćtutaj. Szczerze mówiąc sam zainspirowałem się tymi kuchniami :)
10.04.2017 09:34 kasia89
Zdecydowanie meble białe w stylu angielskim to przepiękny pomysł na kuchnie. Wygląda to niezwykle elegancko i stylowo. Gdzie takie najlepiej kupić według Was?
12.04.2017 09:04 PannaMaple
Mi się podobają meble w stylu angielskim, chociaż sama nie chciałabym ich mieć. A spory wybór jest w tym zakresie na Homebooku.
12.12.2017 16:11 #Matyldaa
O boziu no musze sie z wami podzielić , ja mam mebleki takie vintage sa sliczne troche chciałam aby wygladały na styl angielski i takie mam boziu to jest ta strona http://vintagehome.com.pl/ bardzo polecam jeśli ktoś takich szuka mebli do kuchni
REKLAMA
12.12.2017 21:34 #Ottoman
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
11.04.2018 16:18 #fraaaaa
Sprawdziła się w moim wypadku marka Janas z Twardogóry (tu ich można wyszukać:meblejanas.eu). Na meble na wymiar generalnie trochę trzeba poczekać ale im poszło i tak dość sprawnie, pewne też dlatego, że szybko dogadaliśmy projekt, mają bardzo fajną sympatyczną obsługę pod tym względem, wszystko tłumaczą zrozumiałym językiem.
11.04.2018 21:55 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
09.08.2018 14:17 #ulkasz
Kielecka Fabryka Mebli - Jak dla mnie najlepsza opcja. Ceny są całkiem przyjemne, bogaty asortyment i obsługa klienta chętna do pomocy.
13.08.2018 15:33 #elko
kupowałem meble z Kieleckiej i bez zarzutów - dobrze wykonane, przystępne cenowo
20.08.2018 14:48 #Matttias
@elko
Ile już je masz? zależy mi by wytrzymały jednak te kilka lat bo nie kupujemy mebli co roku ..
06.09.2018 13:11 #elko
@Matttias
prawie 3 rok już i jest okej , wiadomo że jakieś tam drobne ślady użytkowania widać ale żeby ich nie było to musiałbym chyba meble w folii trzymać :D
24.09.2018 15:07 #Matttias
#elko napisał(a) 06.09.2018 13:11

@Matttias
prawie 3 rok już i jest okej , wiadomo że jakieś tam drobne ślady użytkowania widać ale żeby ich nie było to musiałbym chyba meble w folii trzymać :D
dzięki za info- meble zamówione ^^
26.11.2018 12:23 #KarolJanusz
Osobiście mogę polecić meble w stylu skandynawskim ze sklepu Edinos. Sam kupiłem tam biurko, fotele oraz regały i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dostałem również rabat na meble dla mieszkańców Brzostek, tu podsyłam link do kodu rabatowego: https://www.edinos.pl/brzostek
30.01.2019 15:06 #miroslaw2
ja mam meble w stylu angielskim z firmy Prolack polecam, jakość i wykonanie lepsze niż ze sklepu https://www.prolack.pl
REKLAMA
24.05.2019 09:33 #miki788
Jak dla mnie to najlepsze łóżeczka dla dzieci mają na pokoj-dla-dziecka.pl
12.07.2019 13:43 #Adas
Najlepiej kupic w stylu drewnianym, zresstza sami obczajcie tutaj
meble po taniosci
12.07.2019 14:00 #montyerowski
obczaj sobie swój pusty łeb, specu od szmaa.atławej reklamy

155/3741 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Kredyty bankowe bez zdolności 600-433-369

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

Nieruchomości
 Pracuję w jednej z korporacji, wynajmę samodzielny pokój z dobrym dojazdem do Śródmieścia lub w samym Śródmieściu. Jestem spokojną, bezkonfliktową osobą. Kobieta 31 lat. Kontakt: 664-150-436, mspre@o2.pl

Sprzedam samochód
 Oferta kredytu bez żadnego protokołu Jestem osobą fizyczną i pomagam wszystkim ludziom potrzebującym finansowania w swoich projektach z pożyczkami od 5 000 do 20 000 000 EUR w przystępnej cenie 2%. Kontakt e-mail: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA