REKLAMA
REKLAMA

Meble i sprzęt biurowy, kuchnia do restauracji

13.01.2017 06:50 #Jarosław
Sprzedamy meble biurowe (umeblowane biura na ponad 2.000 m2 w Berlinie jak na fotografii w linku):

www.tinyurl.com/z7omtgj

- prawie wszystkie meble są w dobrym - bardzo dobrym stanie co umożliwia ich dalsze użytkowanie

- dziesiątki stołów, krzeseł, stolików

- dużo wolnostojących szaf na akta

- dużo szaf w zabudowie umożliwiającej ich dalsze użytkowanie

- regały, komody

- monitory LCD, drukarki, ploter, dużo małego sprzętu IDV - raczej sprawne używane do ostatniego dnia zanim firma została zamknięta

- cale wyposażenie kantyny: - lodówka, piec, frytkownica, witryna,zmywarka, duży okap - wszystko w stali nierdzewnej dobrze zachowane

Cena: 3.000 euro

Osoba zainteresowana musi zabrać wszystko co nie jest przytwierdzone w tych pomieszczeniach: tzn oprócz mebli luźne obiekty, śmietniki, krzesła, papier itd - z tym ze większość szaf jest pustych wiec nie ma mowy o dużych ilościach akt lub innego rodzaju niesprzedawanych 'artefaktów'.

Wraz z meblami zainteresowana osoba zrywa i zabiera wykładziny dywanowe.

Możliwość obejrzenia całości w Berlinie.

TELEFON :
664775323
29.01.2017 09:36 #Marek748
Jeśli chodzi o sprzęt do gastronomi to wolę oryginalny nowy, nigdy nic nie wiadomo. Ja do baru kupowałem w Gorcie - http://www.gort.pl/ i dobrze wszystko działa od lat, wiem na czym stoje
05.04.2017 08:55 #julek46
#Marek748 napisał(a) 29.01.2017 09:36

Jeśli chodzi o sprzęt do gastronomi to wolę oryginalny nowy, nigdy nic nie wiadomo.
Co prawda to prawda. Ja również mam nowy, a postawiłem na meble z Kalwarii. Myślę, że był to rozsądny wybór.
17.04.2018 09:02 malgorzata.kudron
mam gabinet u siebie w domu, ale dzieci cały czas chodzą z pokoju do pokoju i mój gabinet skoro zakazane miejsce to najbardziej je kusi. Kilka dni temu trafiłam na artykuł Zamek patentowy do mebli i zastanawiam się właśnie na kupienie takich zamków z kluczami. Co o tym myślicie?
17.04.2018 09:55 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
REKLAMA

61/2106 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 ************** Jeśli mają Państwo jakiegokolwiek Mercedesa na sprzedaż ,zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy *************** Zajmujemy się skupem samochodów marki mercedes. Kupimy każdego mercedesa. Zapraszamy do kontaktu (wystarczy wypełnić formularz, aby wycenić swojego mercedesa) przez naszą stronę internetową : http://www.skupaut2.pl/skupmercedesow/ skup mercedesów , skup mercedesów 124 ,skup mercedesów kaczek , mercedes kupie, skup mercedesów 190 ,mercedes 123 mercedesy 190,124,123 , mercedes sprinter , mercedes kaczka ,i inne.

Dam pracę
 Dla sympatycznej seniorki z Eppingen szukamy równie miłej i przyjaźnie nastawionej Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Zlecenie rozpocznie się około 31.05. Dokładna data zostanie jeszcze ustalona i dopasowana do możliwości przyjazdu na zlecenie Opiekunki. Podopieczna jest osobą mobilną i bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie dbanie o czystość seniorki oraz jej najbliższego otoczenia, prowadzenie gospodarstwa domowego i wspólne spędzanie czasu wolnego. Pani w przeszłości przeszła udar, cierpi na nadciśnienie oraz jak każda starsza osoba miewa bóle spowodowane osteoporozą. Seniorka spokojnie przesypia noce. Dla Opiekunki przygotowany zostanie pokój. Internet będzie zainstalowany. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 731 217 553 lub 52 325 1298.

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 54m2 w Warszawie przy ulicy Kondratowicza bez pośredników. W pobliżu znajdują się park , szkoła , szpital , przychodnia , przystanek autobusowy , sklep , restauracje , galeria handlowa. Kontakt pod numerami telefonów 604-119-198 , 517-502-141

Nauka
 Instruktor ds. terapii uzależnień - zawód w rok! Chcesz zajmować się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków? Zapisz się na kierunek Instruktor ds. terapii uzależnień. Rozpocznij pracę w poradniach uzależnień, specjalistycznych oddziałach, szpitalach dla osób uzależnionych oraz w izbach wytrzeźwień Sprawuj doraźną opiekę nad osobami w stanie upojenia alkoholowego lub narkotycznego i propaguj metody wychodzenia z nałogu. Klikaj i zarezerwuj miejsce w grupie: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.