REKLAMA
REKLAMA

Meble do salonu.

16.11.2016 08:20 #KamilaG
Hej, do świąt chcę skończyć meblowanie mojego salonu i szukam ciekawych ale i dobrych mebli, może podpowiecie gdzie takie mebelki mogę kupić? Rozchodzi mi się o komody, jakiś narożnik lub sofę no i oczywiście stól z krzesłami. Z góry piękne dzięki.
16.11.2016 09:25 #lola444
jeśli interesuje Cię dobrej jakości stół to może powinnaś zamówić taki u producenta, masz wtedy pewność, że wykonają go dobrze i taki jak będziesz chciała. Nasz komplet zamawiałam niedawno na olamebluje.pl i jestem bardzo zadowolona, solidny i pięknie wykończony stół, a krzesła wybrałam sobie z ich oferty, a jest u nich z czego wybierać. Nie zrażaj się że to robią na wymiar i że śa może jakieś drogie w brew tym pozorom wychodzi nawet taniej niż taki gotowy z jakiegoś salonu.
24.11.2016 07:49 Hominika
Hej, myślicie, że szafa w salonie to zły pomysł? Bo naprawdę nie mam gdzie jej wstawić, a chcę kupić naprawdę dużą (jak stąd: http://www.ceneo.pl/Szafy), żeby pomieściły nam się tam wszystkie ubrania plus pościel i inne tego typu rzeczy. Moje koleżanki bardzo mi to odradzają, ale ja mam strasznie małe mieszkanie i bardzo mało opcji. Mogę ją jeszcze ewentualnie wstawić do sypialni, ale wtedy praktycznie nie będzie jak się tam poruszać
25.11.2016 12:52 Mario43
A jaki styl ci się podoba? Osobiscie wole skanynawski wnetrza, ale nie kazdemu sie to musi podobać :)
09.12.2016 08:21 #OlgaW
Oj, tak, styl skandynawski przynajmniej dla mnie jest najlepszy. Po nowym roku planujemy remont naszej jadalni i nawet już mamy wybraliśmy w Flori Meble mebelki idealny komplet, od pierwszej chwili mnie zauroczył, a i mężowi również się bardzo podoba. Zastanawiamy się jeszcze tylko nad kolorem ścian, ale mamy jeszcze trochę czasu do namysłu.
10.01.2017 11:35 #BożenaA
Każdy z nas ma inne upodobania, owszem, skandynawski ma to coś, ale w moim przypadku zawsze będzie to klasyka z nutą nowoczesności. Do naszego salonu kupiliśmy meble w Ola Mebluje i jak sie okazało to producent między innymi stołów, więc zamówiłam u nich sobie nna wymiar. Wykonali mi go rewelacyjni, jestem bardzo zadowolona ze stołu jak i z pozostałych mebli. Jednak jakość, to jakość i nie szkoda nawet jednej złotówki na nie wydanej.
30.06.2017 17:39 #Latee
A jeśli chodzi o meble z dębu litego do salonu? Oczywiście z Warszawy.
31.07.2017 19:01 #kain
#Latee napisał(a) 30.06.2017 17:39

A jeśli chodzi o meble z dębu litego do salonu? Oczywiście z Warszawy.
meble z dębu litego
02.08.2017 22:48 #WIolaSaczyńska
Ja caly salon i sypialnię zaaranżowałam z pomoca mebli od https://www.meblemagnat.pl przypadły mi do gustu przede wszystkim ze względu na ten skandynawski styl, który w połączeniu z bielą i drewnem sosonowym tworzy cudowny efekt. Do tego bardzo dobre ceny, które nie nadwyrężyły mocno naszego budżetu. Co do samego montażu poszedl nam bardzo sprawnie i niczego złego nie odkrylismy na częście :)
04.08.2017 09:26 krelma
A ja zrobiłam sobie salon w stylu prowansalskim i nie żałuję tej decyzji. Wybrałam bielone meble, ładnie komponują się z pastelowymi ścianami. Możecie mi wierzyć albo nie, ale mało który styl w takim stopniu, jak prowansalski, łączy w sobie taką elegancję i naturalną "wiejskość" rozumianą jak najbardziej pozytywnie. Przy okazji chciałam Was poradzić, czy zetknęliście się kiedykolwiek z tą firmą - http://elies.pl/? Chcę zrobić małe przemeblowanie w pokoju swojego synka i szukam nowego biurka i łóżka. Ważne, aby były bezpieczne i pozbawione ostrych kantów. Tę firmę polecił mi kuzyn.
09.08.2017 12:02 pikser
Ja jak urządzałem swoje wnętrzne miałem dosyć ograniczoną przestrzeń, nie chciałem mieć dużo mebli, a do tego ułożenie mieszkania nie pozwalało na standardowe rozwiązania. Zdecydowałem się, że kupie szafę narożną czyli coś takiego jak tu http://www.taniomania.pl/t/szafy-narozne okazało się, że to jest super rozwiązanie do małych pokoi. Każdemu polecam zamiast zwykłej szafy.
09.08.2017 13:52 neoantyk
Sprawdź sobie meble ludwik filip. Mam takie u siebie w salonie i jestem bardzo zadowolony. Są solidne i ładne. Myślę, że trafią w gust wielu osób.
11.08.2017 12:25 #jola 515
ładne meble mają na meblehot.pl w dodatku nawet te ceny są bardzo rozsądne. My bynajmniej jesteśmy zadowoleni z tych, które kupiliśmy. Po wakacjach planujemy remont sypialni i nawet już upatzryłam sobie u nich łóżko, ale może tak jak mąż chce zdecydujemy się na ten cały zestaw. Faktycznie jest ładny, ten zagłówek z półką i podświetleniem to dość ciekawe rozwiązanie. Chyba rzeczywiście ma rację.
14.08.2017 08:57 redpointdesign
Ja Wam mogę polecić do salonu ciekawe pufy. Sprawdźcie tutaj:
http://redpointdesign.pl/
Są bardzo wygodne i do tego wyglądają ładnie i nowocześnie, więc przy okazji dodadzą charakteru Waszemu wnętrzu. Fajna opcja :)
14.08.2017 17:11 MojaGazetka
W naszej aplikacji bez problemu znajdzie to, czego szukasz :-) Mamy największą bazę aktualnych gazetek promocyjnych, również ze sklepów meblowych! Pobierz apkę stąd: https://play.google.com/store /apps/details?id=com.ricosti. gazetka&referrer=utm_source%3D mzLandingPC i daj znać, jak Ci się podoba. Iwona z MojaGazetka.com
16.08.2017 11:45 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

52/498 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO CAŁE I POWYPADKOWE TEL 572 124 555 www.autoskupwawa.pl

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Finanse
 Pozabankowe pożyczki gotówkowe na dowód - chwilówki - dla każdego !! 95% wniosków rozpatrywanych jest pozytywnie. Kwota pożyczki od 100 zł do nawet 100 000 złotych (dla przedsiębiorców) na okres od 7 dni do 5 lat. Bez wychodzenia z domu, Decyzja online, wypłata w 24 godziny! www.get-money.pl/chwilowki

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. obecnie funkcjonuje tam apteka. tel kontaktowy 501-642-989

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie