REKLAMA
REKLAMA

Meble do salonu.

16.11.2016 08:20 #KamilaG
Hej, do świąt chcę skończyć meblowanie mojego salonu i szukam ciekawych ale i dobrych mebli, może podpowiecie gdzie takie mebelki mogę kupić? Rozchodzi mi się o komody, jakiś narożnik lub sofę no i oczywiście stól z krzesłami. Z góry piękne dzięki.
16.11.2016 09:25 #lola444
jeśli interesuje Cię dobrej jakości stół to może powinnaś zamówić taki u producenta, masz wtedy pewność, że wykonają go dobrze i taki jak będziesz chciała. Nasz komplet zamawiałam niedawno na olamebluje.pl i jestem bardzo zadowolona, solidny i pięknie wykończony stół, a krzesła wybrałam sobie z ich oferty, a jest u nich z czego wybierać. Nie zrażaj się że to robią na wymiar i że śa może jakieś drogie w brew tym pozorom wychodzi nawet taniej niż taki gotowy z jakiegoś salonu.
24.11.2016 07:49 Hominika
Hej, myślicie, że szafa w salonie to zły pomysł? Bo naprawdę nie mam gdzie jej wstawić, a chcę kupić naprawdę dużą (jak stąd: http://www.ceneo.pl/Szafy), żeby pomieściły nam się tam wszystkie ubrania plus pościel i inne tego typu rzeczy. Moje koleżanki bardzo mi to odradzają, ale ja mam strasznie małe mieszkanie i bardzo mało opcji. Mogę ją jeszcze ewentualnie wstawić do sypialni, ale wtedy praktycznie nie będzie jak się tam poruszać
25.11.2016 12:52 Mario43
A jaki styl ci się podoba? Osobiscie wole skanynawski wnetrza, ale nie kazdemu sie to musi podobać :)
09.12.2016 08:21 #OlgaW
Oj, tak, styl skandynawski przynajmniej dla mnie jest najlepszy. Po nowym roku planujemy remont naszej jadalni i nawet już mamy wybraliśmy w Flori Meble mebelki idealny komplet, od pierwszej chwili mnie zauroczył, a i mężowi również się bardzo podoba. Zastanawiamy się jeszcze tylko nad kolorem ścian, ale mamy jeszcze trochę czasu do namysłu.
10.01.2017 11:35 #BożenaA
Każdy z nas ma inne upodobania, owszem, skandynawski ma to coś, ale w moim przypadku zawsze będzie to klasyka z nutą nowoczesności. Do naszego salonu kupiliśmy meble w Ola Mebluje i jak sie okazało to producent między innymi stołów, więc zamówiłam u nich sobie nna wymiar. Wykonali mi go rewelacyjni, jestem bardzo zadowolona ze stołu jak i z pozostałych mebli. Jednak jakość, to jakość i nie szkoda nawet jednej złotówki na nie wydanej.

45/465 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie