REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mazda CX-3 - opinie

26.09.2016 14:42 ruszti
Jak w temacie, co sądzicie o tym aucie? Ma ktoś i może coś więcej napisać na temat parametrów i użytkowania?
26.09.2016 23:01 animek
Design bardzo mi się podoba a co do parametrów to dobrą recenzjąę znajdziesz w filmiku autocentrum na yt. Jedyne co to zauważyłem, że tym autem głównie jeżdżą kobiety...
29.09.2016 12:41 ruszti
A możesz podrzucić ten filmik z linkiem? Co do samego auta to mi wydaje się, że Mazda CX-3 jest dla każdego. Jednak każdy ma swoją opinie w tym temacie.
30.09.2016 19:46 #grffin
Mój szef i kuzyn zdecydowanie kobietami nie są, a obaj mazdami jeżdżą ;) Piękne auto...
30.09.2016 21:56 #Matyldak
U mnie dużo tych samochodów jeździ po mieście i jeżdżą nim zarówno kobiety jak i faceci. Chociaż więcej widze w nich młodych niż starszych osób. To dosc kompaktowy crossover, więc świetnie sprawdza się w mieście. Mnie w Mazda CX-3 podoba się dużo wprowadzonych nowych technologii. Oszczędność przede wszystkim.
REKLAMA
11.10.2016 20:32 ruszti
No wiecie, zostałem poproszony o radę przez dobra znajomą i chcę się wywiązać. Poczytałem trochę i doradziłem jej wersję benzynową - idealna na miejskie warunki. Rzuciłem też opcję zapisania się na jazdę testową.
16.10.2016 20:34 #turkuska
Dobrze, warto iść na jazdę próbną i przejechać się CX-3. Tak miałam zanim kupiłam. Zapisałam się najpierw na mazda.pl/jazda-probna a potem o jeździe próbnej kupiłam.
25.10.2016 20:44 #puszkin
Auto świetne, sprawdza się w mieście jak i w terenie - takie dla każdego w zasadzie, ale z pazurem, który nadaje jej charakteru.
01.11.2016 23:30 #izdeb
Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)
19.11.2016 19:30 #sandra28
Ja po namowie brata wybrałam Mazdę CX-3 1.5 SKY-D 105KM. Sporo jeżdżę poza miastem i dlatego lepszym wyborem jest ropniak. Autko naprawdę spełnia moje oczekiwania. Look jest, design też i komfort też.
19.11.2016 22:07 #Jeep
#izdeb napisał(a) 01.11.2016 23:30

Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)
Piszesz bzdury. Nie zejdziesz poniżej 8 litrów przy mocy 150 KM. Chyba ze z górki przy prędkości 60 km/h
28.04.2017 16:23 #Warszawaak
Ja zdecydowanie wolę marki niemieckie np. audi http://grupowezakupy.auto.pl/audi/ - mają niezawodne silniki, a na dodatek ekonomiczne, a to akurat w obecnych czasach jest dla mnie najważniejsze.
28.04.2017 16:57 Chudy60
Również jestem ciekaw opinii bo właśnie zastanawiam się nad zmianą auta i miałem ten model na uwadze.
05.05.2017 13:02 #Adam Biały
Mi też się bardzo podoba ten model Mazdy, ale przyznam że także nowa 6 i nawet 3 https://autoidea.mazda-dealer.pl/modele choć jest trochę mała. Jednak szukam jakiegoś auta dla rodziny,więc musi być nie co większe, dlatego cx-3 jest chyba najlepszym wyborem.
REKLAMA
17.01.2018 15:56 #kasjusz66
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej mazdy i jestem z niej zadowolony. Dobrze trzyma się drogi a prowadzenie jest przyjemne. Nie spala za dużo i bardzo podoba mi się design samego auta. Serwisuję raczej rzadko a jak już to jeżdżę do Mazda Jaremko we Wrocławiu. Mają dobry serwis i ogarniętych mechaników, a same naprawy wykonane dość szybko.
01.05.2018 09:29 #martynka8922
Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolony z wizyty w salonie Mazda Jaremko Wrocław. Kupowałem tam auto gdzieś około miesiąc temu i jestem zadowolony, że sprzedawca przekonał mnie do niego innego modelu, bo jak się okazało, faktycznie u mnie sprawdził się dużo lepiej. Polecam tam kupować swoje samochody.
02.05.2018 22:29 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
08.05.2018 12:02 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
24.06.2018 17:45 #nicolayev
Dla mnie Mazda CX-3 to jeden z lepszych samochodów na rynku, znaleźć w tej klasie i w podobnej cenie taki samochód nie jest pewnie szczególnie trudno, jednak CX-3 bardziej do mnie "dociera".
W ogóle to pojawiła się niedawno nowa wersja modelu CX-3, którego względem swojego poprzednika producent ulepszył i dopracował w paru kwestiach. Na przykład wnętrze SUVa zostało przeorganizowane, zyskało więcej miejsca, jest wygodniej. Czuc tutaj komfort w większym stopniu. Ogólnie pod względem stylistyki osobiście nie bardzo mam sie do czego doczepić, mam jednocześnie wrażenie, że nowsza wersja na drodze zachowuje sie płynniej.

1439/3684 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na wakacje / autokary na wczasy / wyjazdy wakacyjne autokarem Firma Ibatur oferuje wynajem autokarów i busów na wakacje, transport osób na wypoczynek / wyjazdy firmowe / dowóz dzieci na kolonie / dowóz na obozy młodzieżowe / wynajem autokarów na obozy językowe krajowe i zagraniczne / obozy w górach i nad morzem / obsługa krajowych wyjazdów i zagranicznych / wynajem autokarów i busów na wycieczki objazdowe/ autobusy na treningi www.ibatur.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Pilna oferta kredytowa między osobami fizycznymi Nazywam się Rybska Bronislawa, dyrektor instytucji finansowej Przyszedłem poinformować, że mam kapitał, który zostanie wykorzystany na udzielenie pożyczki krótko- i długoterminowej udzielamy naszych pożyczek od 3000 do 50 000 000 euro nasza stopa procentowa wynosi 3% Proszę odpowiedzieć bezpośrednio na następujący adres e-mail, jeśli i naprawdę potrzebujesz finansowania kredytowego mail: rybskabroni@gmail.com

Antyki
 KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694-972-047

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA