REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mazda CX-3 - opinie

26.09.2016 14:42 ruszti
Jak w temacie, co sądzicie o tym aucie? Ma ktoś i może coś więcej napisać na temat parametrów i użytkowania?
26.09.2016 23:01 animek
Design bardzo mi się podoba a co do parametrów to dobrą recenzjąę znajdziesz w filmiku autocentrum na yt. Jedyne co to zauważyłem, że tym autem głównie jeżdżą kobiety...
29.09.2016 12:41 ruszti
A możesz podrzucić ten filmik z linkiem? Co do samego auta to mi wydaje się, że Mazda CX-3 jest dla każdego. Jednak każdy ma swoją opinie w tym temacie.
30.09.2016 19:46 #grffin
Mój szef i kuzyn zdecydowanie kobietami nie są, a obaj mazdami jeżdżą ;) Piękne auto...
30.09.2016 21:56 #Matyldak
U mnie dużo tych samochodów jeździ po mieście i jeżdżą nim zarówno kobiety jak i faceci. Chociaż więcej widze w nich młodych niż starszych osób. To dosc kompaktowy crossover, więc świetnie sprawdza się w mieście. Mnie w Mazda CX-3 podoba się dużo wprowadzonych nowych technologii. Oszczędność przede wszystkim.
REKLAMA
11.10.2016 20:32 ruszti
No wiecie, zostałem poproszony o radę przez dobra znajomą i chcę się wywiązać. Poczytałem trochę i doradziłem jej wersję benzynową - idealna na miejskie warunki. Rzuciłem też opcję zapisania się na jazdę testową.
16.10.2016 20:34 #turkuska
Dobrze, warto iść na jazdę próbną i przejechać się CX-3. Tak miałam zanim kupiłam. Zapisałam się najpierw na mazda.pl/jazda-probna a potem o jeździe próbnej kupiłam.
25.10.2016 20:44 #puszkin
Auto świetne, sprawdza się w mieście jak i w terenie - takie dla każdego w zasadzie, ale z pazurem, który nadaje jej charakteru.
01.11.2016 23:30 #izdeb
Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)
19.11.2016 19:30 #sandra28
Ja po namowie brata wybrałam Mazdę CX-3 1.5 SKY-D 105KM. Sporo jeżdżę poza miastem i dlatego lepszym wyborem jest ropniak. Autko naprawdę spełnia moje oczekiwania. Look jest, design też i komfort też.
19.11.2016 22:07 #Jeep
#izdeb napisał(a) 01.11.2016 23:30

Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)
Piszesz bzdury. Nie zejdziesz poniżej 8 litrów przy mocy 150 KM. Chyba ze z górki przy prędkości 60 km/h
28.04.2017 16:23 #Warszawaak
Ja zdecydowanie wolę marki niemieckie np. audi http://grupowezakupy.auto.pl/audi/ - mają niezawodne silniki, a na dodatek ekonomiczne, a to akurat w obecnych czasach jest dla mnie najważniejsze.
28.04.2017 16:57 Chudy60
Również jestem ciekaw opinii bo właśnie zastanawiam się nad zmianą auta i miałem ten model na uwadze.
05.05.2017 13:02 #Adam Biały
Mi też się bardzo podoba ten model Mazdy, ale przyznam że także nowa 6 i nawet 3 https://autoidea.mazda-dealer.pl/modele choć jest trochę mała. Jednak szukam jakiegoś auta dla rodziny,więc musi być nie co większe, dlatego cx-3 jest chyba najlepszym wyborem.
REKLAMA
17.01.2018 15:56 #kasjusz66
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej mazdy i jestem z niej zadowolony. Dobrze trzyma się drogi a prowadzenie jest przyjemne. Nie spala za dużo i bardzo podoba mi się design samego auta. Serwisuję raczej rzadko a jak już to jeżdżę do Mazda Jaremko we Wrocławiu. Mają dobry serwis i ogarniętych mechaników, a same naprawy wykonane dość szybko.
01.05.2018 09:29 #martynka8922
Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolony z wizyty w salonie Mazda Jaremko Wrocław. Kupowałem tam auto gdzieś około miesiąc temu i jestem zadowolony, że sprzedawca przekonał mnie do niego innego modelu, bo jak się okazało, faktycznie u mnie sprawdził się dużo lepiej. Polecam tam kupować swoje samochody.
02.05.2018 22:29 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
08.05.2018 12:02 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
24.06.2018 17:45 #nicolayev
Dla mnie Mazda CX-3 to jeden z lepszych samochodów na rynku, znaleźć w tej klasie i w podobnej cenie taki samochód nie jest pewnie szczególnie trudno, jednak CX-3 bardziej do mnie "dociera".
W ogóle to pojawiła się niedawno nowa wersja modelu CX-3, którego względem swojego poprzednika producent ulepszył i dopracował w paru kwestiach. Na przykład wnętrze SUVa zostało przeorganizowane, zyskało więcej miejsca, jest wygodniej. Czuc tutaj komfort w większym stopniu. Ogólnie pod względem stylistyki osobiście nie bardzo mam sie do czego doczepić, mam jednocześnie wrażenie, że nowsza wersja na drodze zachowuje sie płynniej.

1610/3772 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

Sprzedam
 Piec gazowy do mieszkania, domu 691-686-772

Nauka
 Skutecznie nauczę Cię niemieckiego przez Skype Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Biuro do wynajęcia
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: luciadufren@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA