REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Mazda CX-3 - opinie

 ruszti

26.09.2016 14:42

Jak w temacie, co sądzicie o tym aucie? Ma ktoś i może coś więcej napisać na temat parametrów i użytkowania?

 animek

26.09.2016 23:01

Design bardzo mi się podoba a co do parametrów to dobrą recenzjąę znajdziesz w filmiku autocentrum na yt. Jedyne co to zauważyłem, że tym autem głównie jeżdżą kobiety...

 ruszti

29.09.2016 12:41

A możesz podrzucić ten filmik z linkiem? Co do samego auta to mi wydaje się, że Mazda CX-3 jest dla każdego. Jednak każdy ma swoją opinie w tym temacie.

REKLAMA

# grffin

30.09.2016 19:46

Mój szef i kuzyn zdecydowanie kobietami nie są, a obaj mazdami jeżdżą ;) Piękne auto...

# Matyldak

30.09.2016 21:56

U mnie dużo tych samochodów jeździ po mieście i jeżdżą nim zarówno kobiety jak i faceci. Chociaż więcej widze w nich młodych niż starszych osób. To dosc kompaktowy crossover, więc świetnie sprawdza się w mieście. Mnie w Mazda CX-3 podoba się dużo wprowadzonych nowych technologii. Oszczędność przede wszystkim.

 ruszti

11.10.2016 20:32

No wiecie, zostałem poproszony o radę przez dobra znajomą i chcę się wywiązać. Poczytałem trochę i doradziłem jej wersję benzynową - idealna na miejskie warunki. Rzuciłem też opcję zapisania się na jazdę testową.

REKLAMA

# turkuska

16.10.2016 20:34

Dobrze, warto iść na jazdę próbną i przejechać się CX-3. Tak miałam zanim kupiłam. Zapisałam się najpierw na mazda.pl/jazda-probna a potem o jeździe próbnej kupiłam.

# puszkin

25.10.2016 20:44

Auto świetne, sprawdza się w mieście jak i w terenie - takie dla każdego w zasadzie, ale z pazurem, który nadaje jej charakteru.

# izdeb

01.11.2016 23:30

Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)

REKLAMA

# sandra28

19.11.2016 19:30

Ja po namowie brata wybrałam Mazdę CX-3 1.5 SKY-D 105KM. Sporo jeżdżę poza miastem i dlatego lepszym wyborem jest ropniak. Autko naprawdę spełnia moje oczekiwania. Look jest, design też i komfort też.

# Jeep

19.11.2016 22:07

#izdeb napisał(a) 01.11.2016 23:30
Nie zgodzę się, że głównie CX-3 jeżdżą kobiety. Ja przypuszczam, że to samochód kierowany do młodych osób, zresztą należę do tego grona i przy okazji posiadam ten model. Na pewno ogromną zaletą tego mini SUV-a jest jego niskie spalanie, a wygoda ogromna jak na SUV-a przystało. Rzucę liczbą podaną od producenta, która wynosi 8.1 L w cyklu miejskim w najmocniejszej wersji 2.0 150KM AWD z manualem. Muszę przyznać, że przy spokojnej jeździe można na spokojnie zejść poniżej tej wartości! Pytanie tylko po co? Mam 150 kucy pod machą po to aby szaleć;)
Piszesz bzdury. Nie zejdziesz poniżej 8 litrów przy mocy 150 KM. Chyba ze z górki przy prędkości 60 km/h

# etyuki

23.11.2016 21:40

ja jestem zadowolony
_________
http://www.toplustra.pl/lustra-na-roboty-publiczne.html
http://www.toplustra.pl/lustra-plaskie.html
http://www.toplustra.pl/lustra-drogowe-akrylowe.html

REKLAMA

# Warszawaak

28.04.2017 16:23

Ja zdecydowanie wolę marki niemieckie np. audi http://Grupowezakupy.auto.pl - mają niezawodne silniki, a na dodatek ekonomiczne, a to akurat w obecnych czasach jest dla mnie najważniejsze.

 Chudy60

28.04.2017 16:57

Również jestem ciekaw opinii bo właśnie zastanawiam się nad zmianą auta i miałem ten model na uwadze.

# Adam Biały

05.05.2017 13:02

Mi też się bardzo podoba ten model Mazdy, ale przyznam że także nowa 6 i nawet 3 https://autoidea.mazda-dealer.pl/modele choć jest trochę mała. Jednak szukam jakiegoś auta dla rodziny,więc musi być nie co większe, dlatego cx-3 jest chyba najlepszym wyborem.

REKLAMA

# kasjusz66

17.01.2018 15:56

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej mazdy i jestem z niej zadowolony. Dobrze trzyma się drogi a prowadzenie jest przyjemne. Nie spala za dużo i bardzo podoba mi się design samego auta. Serwisuję raczej rzadko a jak już to jeżdżę do Mazda Jaremko we Wrocławiu. Mają dobry serwis i ogarniętych mechaników, a same naprawy wykonane dość szybko.

# martynka8922

01.05.2018 09:29

Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolony z wizyty w salonie Mazda Jaremko Wrocław. Kupowałem tam auto gdzieś około miesiąc temu i jestem zadowolony, że sprzedawca przekonał mnie do niego innego modelu, bo jak się okazało, faktycznie u mnie sprawdził się dużo lepiej. Polecam tam kupować swoje samochody.

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:29

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

# StudentSGGW

08.05.2018 12:02

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63

# nicolayev

24.06.2018 17:45

Dla mnie Mazda CX-3 to jeden z lepszych samochodów na rynku, znaleźć w tej klasie i w podobnej cenie taki samochód nie jest pewnie szczególnie trudno, jednak CX-3 bardziej do mnie "dociera".
W ogóle to pojawiła się niedawno nowa wersja modelu CX-3, którego względem swojego poprzednika producent ulepszył i dopracował w paru kwestiach. Na przykład wnętrze SUVa zostało przeorganizowane, zyskało więcej miejsca, jest wygodniej. Czuc tutaj komfort w większym stopniu. Ogólnie pod względem stylistyki osobiście nie bardzo mam sie do czego doczepić, mam jednocześnie wrażenie, że nowsza wersja na drodze zachowuje sie płynniej.

# magnetyzer

27.02.2020 11:40

Posiadam mazdę cx-3 trzeci miesiąc. Poza uszkodzonym sensorem parkowania auto spełniło moje oczekiwania.
W ruchu miejskim z korkami i innymi utrudnieniami spalanie nie przekracza 8 l.
Design niepowtarzalny, widzę z bardzo się podoba kolegom i sąsiadom. Polecam wersję skypassion z pakietem safety. Tej wersji już niczego nie brakuje. Jak mówią lać, jeździć i cieszyć się :-)

REKLAMA

# gość

27.02.2020 14:09

Zgubiłem kartę SD z nawigacją do Mazdy CX5. Mapy były z 2014, zdezaktualizowane. Zwróciłem się do salonu Mazda Bołtowicz, gdzie moja Mazda była kupiona oraz do Mazda-Polska. Prosiłem o wydanie duplikatu karty, gdyż nawigacja w Maździe działa tylko na oryginalnej karcie. Bołtowicz odpowiedział, że kartę mogę sobie kupić za UWAGA: 2700 zł (dwa tysiące siedemset złotych) - kolejne aktualizacje też wszystkie płatne (kilkaset zł). Mazda-Polska jednym zdaniem odpowiedziała, że tak ma być. Zero elastyczności w podejściu do klienta, zero życzliwości. Tylko łapy po kasę. Ceny horrendalne. Za 2700 zł można kupić cały zestaw do nawigacji czołowych producentów, z dożywotnią, darmową aktualizacja map. Ale do Mazdy takie argumenty nie trafiają. W żadnym razie nikomu nie polecam Mazdy. Omijajcie tą markę z daleka. Tak uważam na podstawie własnych doświadczeń z tą firmą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break