REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Niesamotna madka

13.04.2018 16:20

"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.

# ...

13.04.2018 16:59

#Niesamotna madka napisał(a) 13.04.2018 16:20
"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.
To żeś yebnęła inteligencyją....

# ludek

13.04.2018 21:08

Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.

REKLAMA

# ...

14.04.2018 13:41

#ludek napisał(a) 13.04.2018 21:08
Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
Nie każdy ma Internet.

# Samotna mama

14.04.2018 14:08

Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)

# sandacz

14.04.2018 14:34

Na odprawę samolotową czeka się kilka godzin to można też poczekać w urzędzie z małym dzieckiem.

REKLAMA

# Rafał

14.04.2018 17:06

#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08
Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)

No trudno, żeby INTERESANTA, który jest aktualnie obsługiwany od okienka wyprosić tylko dlatego, że przyszła matka z dzieckiem. Wielokrotnie zamawiałem wizytę przez internet i nigdy mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż 5 minut. Tyle chyba można z dzieckiem poczekać?

# sandacz

15.04.2018 11:25

Czy na odprawę samolotu też matki z dzieckiem bez kolejki ???

# Natka

16.04.2018 10:03

Ludziom się w głowach przewraca!!! Jedni mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, inni z kolei na każdym kroku próbują się dowartościowywać "co to nie oni". Prawda jest taka, że z 6-cio miesięcznym dzieckiem nie ma żadnego problemu załatwić sprawę w urzędzie, poczekać w kolejce do sklepu czy do odprawy na lotnisku. Sama wielokrotnie tak stałam i jakoś nigdy dziecko z tego powodu nie dostawało mi histerii. Problem polega jednak na tym, że zawsze trafią się jakieś cwaniaczki którym będzie się wydawało że powinni być uprzywilejowani przed innymi. A niby dlaczego dziecko śpiące w wózku ma być szybciej obsłużone niż 60-latek mający problemy z nogami czy kręgosłupem? Albo dlaczego skoro i tak byli we dwoje matka nie mogła iść z dzieckiem na spacer a ojciec czekać w kolejce z telefonem w łapie? Odpowiedź jest prosta: wystarczy popatrzeć jak to "niepełnosprawni" rozbijają się SUV-ami po wyznaczonych miejscach do parkowania, jak ciężarne licytują się w kolejce do pobrań krwi która to jest w bardziej zaawansowanej ciąży, albo jak zachowują się właśnie tacy ludzie jak w artykul żeby zrozumieć że to zwykły objaw cwaniactwa, przerośniętego ego i braku kultury.

REKLAMA

# sandacz

16.04.2018 19:14

Brawo Natka !!!

# ggg

21.04.2018 17:36

#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08
Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)

trudno, aby jeszcze rozkładali dywan czerwony i orkiestrą witali :). Jak ktoś chce bez kolejki to też musi poczekać, aż zostanie obsłużona osoba, która jest przy okienku. Ja korzystam z tej opcji i nie zdarzyło mi się, abym czekał dłużej, niż 5 minut. Nie wiem co prawda jak jest w bielańskim urzędzie, ale w bemowskim czy w ZUsie jak wydrukuję numerek, że mam wizytę zamówioną, praktycznie natychmiast się wyświetla mój numer i podchodzę do okienka
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe