REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.04.2018 16:20 #Niesamotna madka
"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.
13.04.2018 16:59 #...
#Niesamotna madka napisał(a) 13.04.2018 16:20

"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.
To żeś yebnęła inteligencyją....
13.04.2018 21:08 #ludek
Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
14.04.2018 13:41 #...
#ludek napisał(a) 13.04.2018 21:08

Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
Nie każdy ma Internet.
14.04.2018 14:08 #Samotna mama

"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)
REKLAMA
14.04.2018 14:34 #sandacz
Na odprawę samolotową czeka się kilka godzin to można też poczekać w urzędzie z małym dzieckiem.
14.04.2018 17:06 #Rafał
#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08

"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)
No trudno, żeby INTERESANTA, który jest aktualnie obsługiwany od okienka wyprosić tylko dlatego, że przyszła matka z dzieckiem. Wielokrotnie zamawiałem wizytę przez internet i nigdy mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż 5 minut. Tyle chyba można z dzieckiem poczekać?
15.04.2018 11:25 #sandacz
Czy na odprawę samolotu też matki z dzieckiem bez kolejki ???
16.04.2018 10:03 #Natka
Ludziom się w głowach przewraca!!! Jedni mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, inni z kolei na każdym kroku próbują się dowartościowywać "co to nie oni". Prawda jest taka, że z 6-cio miesięcznym dzieckiem nie ma żadnego problemu załatwić sprawę w urzędzie, poczekać w kolejce do sklepu czy do odprawy na lotnisku. Sama wielokrotnie tak stałam i jakoś nigdy dziecko z tego powodu nie dostawało mi histerii. Problem polega jednak na tym, że zawsze trafią się jakieś cwaniaczki którym będzie się wydawało że powinni być uprzywilejowani przed innymi. A niby dlaczego dziecko śpiące w wózku ma być szybciej obsłużone niż 60-latek mający problemy z nogami czy kręgosłupem? Albo dlaczego skoro i tak byli we dwoje matka nie mogła iść z dzieckiem na spacer a ojciec czekać w kolejce z telefonem w łapie? Odpowiedź jest prosta: wystarczy popatrzeć jak to "niepełnosprawni" rozbijają się SUV-ami po wyznaczonych miejscach do parkowania, jak ciężarne licytują się w kolejce do pobrań krwi która to jest w bardziej zaawansowanej ciąży, albo jak zachowują się właśnie tacy ludzie jak w artykul żeby zrozumieć że to zwykły objaw cwaniactwa, przerośniętego ego i braku kultury.
16.04.2018 19:14 #sandacz
Brawo Natka !!!
REKLAMA
21.04.2018 17:36 #ggg
#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08

trudno, aby jeszcze rozkładali dywan czerwony i orkiestrą witali :). Jak ktoś chce bez kolejki to też musi poczekać, aż zostanie obsłużona osoba, która jest przy okienku. Ja korzystam z tej opcji i nie zdarzyło mi się, abym czekał dłużej, niż 5 minut. Nie wiem co prawda jak jest w bielańskim urzędzie, ale w bemowskim czy w ZUsie jak wydrukuję numerek, że mam wizytę zamówioną, praktycznie natychmiast się wyświetla mój numer i podchodzę do okienka

156/1635 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Wypoczynek
 Sylwester w Bartlowiźnie nad Biebrzą 29.12.2018 - 1.01.2019 Sobota, 29 grudnia od 14:00 - przyjazd i zakwaterowanie 18:00 - kolacja regionalna Niedziela, 30 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 11.00- 13.30 - W poszukiwaniu tropów biebrzańskiego zwierzyńca - autokarowa wyprawa na Bagna z przewodnikami 14:00- obiad w Dworze Bartla 20:00 - rozgrzewka przed Sylwestrem - kolacja, muzyczne przeboje Poniedziałek, 31 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 10.30 - Wycieczka do Twierdzy Osowiec 14.00 - obiad grillowy w Altanie nad brzegiem Biebrzy 20.00 Bal Sylwestrowy - oprawa muzyczna DJ Kriss ,pokaz sztucznych ogni, bogate menu, 0,5l alkoholu na parę Wtorek, 1 styczeń Śniadanie Noworoczne wyjazd Cennik: Pakiet Sylwestrowy - koszt 830 zł/os. w pokoju 2 osobowym Dopłata do pokoju 1os. - 100 zł www.biebrza.com.pl Rezerwacja: recepcja@biebrza.com.pl Tel: 85 738 06 30 do 32 Kom.502 772 594 Dla naszych Gości bezpłatnie: Sauna, Jacuzzi, Sala fitnes Bilard, ping pong Wi-Fi, Parking.

Inne nieruchomości sprzedam
 BEMOWO do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Jana Olbrachta 118C. Pełna własność. Cena 15300 zł. tel: 662656930 mail: biuro@terranum.pl

Dom sprzedam
 Białołęka (cicha okolica) blisko komunikacji, działka 600 m2, dom łatwy do utrzymania 4 pokoje z możliwością podziału i zrobienia większej ilości pokoi, widna duża kuchnia, przestronna łazienka oraz toaleta. Dom jest podpiwniczony. Atrakcyjne warunki zadzwoń by uzyskać informacje oraz umówić się na obejrzenie. Tel 662656930, mail: biuro@terranum.pl

Finanse
 Oddajemy do Panstwa dyspozycji pozyczke od 6000 do 480.000.000 PLN na bardzo prostych warunkach. Realizujemy równiez inwestycje i pozyczki miedzy osobami róznego rodzaju, oferujemy kredyty w krótkim, srednim i dlugim okresie, we wspólpracy z naszym prawnikiem. Nie wiemy o Twoich zastosowaniach, a nasze transfery sa dostarczane przez bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich twoich wniosków skladaj propozycje dotyczace stawek i rat platnosci. Wreszcie dla lepszego zrozumienia prosze o kontakt mail: pamelarosaflores11@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA