REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.04.2018 16:20 #Niesamotna madka
"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.
13.04.2018 16:59 #...
#Niesamotna madka napisał(a) 13.04.2018 16:20

"Nie wiem też, jak miałyby sobie radzić np. samotne matki..." - Moim zdaniem każda powinna znaleźć sobie męża.
To żeś yebnęła inteligencyją....
13.04.2018 21:08 #ludek
Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
14.04.2018 13:41 #...
#ludek napisał(a) 13.04.2018 21:08

Bez przesady. Wizytę można sobie "zaklepać" przez internet i się stawić o określonej godzinie. Nie ma wówczas problemu z niekulturalnym "wpychaniem się" poza kolejką.
Nie każdy ma Internet.
14.04.2018 14:08 #Samotna mama

"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)
REKLAMA
14.04.2018 14:34 #sandacz
Na odprawę samolotową czeka się kilka godzin to można też poczekać w urzędzie z małym dzieckiem.
14.04.2018 17:06 #Rafał
#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08

"zaklepując wizytę" przez internet nie oznacza, że punktualnie o danej godzinie zostaniemy obsłużeni (czekamy np. aż zakończą obsługę poprzedniego petenta)
No trudno, żeby INTERESANTA, który jest aktualnie obsługiwany od okienka wyprosić tylko dlatego, że przyszła matka z dzieckiem. Wielokrotnie zamawiałem wizytę przez internet i nigdy mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż 5 minut. Tyle chyba można z dzieckiem poczekać?
15.04.2018 11:25 #sandacz
Czy na odprawę samolotu też matki z dzieckiem bez kolejki ???
16.04.2018 10:03 #Natka
Ludziom się w głowach przewraca!!! Jedni mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, inni z kolei na każdym kroku próbują się dowartościowywać "co to nie oni". Prawda jest taka, że z 6-cio miesięcznym dzieckiem nie ma żadnego problemu załatwić sprawę w urzędzie, poczekać w kolejce do sklepu czy do odprawy na lotnisku. Sama wielokrotnie tak stałam i jakoś nigdy dziecko z tego powodu nie dostawało mi histerii. Problem polega jednak na tym, że zawsze trafią się jakieś cwaniaczki którym będzie się wydawało że powinni być uprzywilejowani przed innymi. A niby dlaczego dziecko śpiące w wózku ma być szybciej obsłużone niż 60-latek mający problemy z nogami czy kręgosłupem? Albo dlaczego skoro i tak byli we dwoje matka nie mogła iść z dzieckiem na spacer a ojciec czekać w kolejce z telefonem w łapie? Odpowiedź jest prosta: wystarczy popatrzeć jak to "niepełnosprawni" rozbijają się SUV-ami po wyznaczonych miejscach do parkowania, jak ciężarne licytują się w kolejce do pobrań krwi która to jest w bardziej zaawansowanej ciąży, albo jak zachowują się właśnie tacy ludzie jak w artykul żeby zrozumieć że to zwykły objaw cwaniactwa, przerośniętego ego i braku kultury.
16.04.2018 19:14 #sandacz
Brawo Natka !!!
REKLAMA
21.04.2018 17:36 #ggg
#Samotna mama napisał(a) 14.04.2018 14:08

trudno, aby jeszcze rozkładali dywan czerwony i orkiestrą witali :). Jak ktoś chce bez kolejki to też musi poczekać, aż zostanie obsłużona osoba, która jest przy okienku. Ja korzystam z tej opcji i nie zdarzyło mi się, abym czekał dłużej, niż 5 minut. Nie wiem co prawda jak jest w bielańskim urzędzie, ale w bemowskim czy w ZUsie jak wydrukuję numerek, że mam wizytę zamówioną, praktycznie natychmiast się wyświetla mój numer i podchodzę do okienka

9/1521 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Masaż w twoim domu,rwa kulszowa,rehabiltacja Ursynów -Kabaty Dyplomowany masażysta terapeuta zaprasza na masaże terapeutyczne .Profesjonalne podejście do pacjenta, szczególnie jeśli chodzi o problemy z kręgosłupem. masaż leczniczy i rehabilitacyjny , zalecenia profilaktyczne www.vitamasaz.pl Skuteczna pomoc przy bólach kręgosłupa i kończyn ,rwie kulszowej i pośladkowej.Wizyty domowe 7 dni w tygodniu. Rezerwacja tel. 530 878 844 tagi: rehabilitacja,masaż leczniczy,dom,dojazd,kręgosłup,Ursynów,Kabaty

Różne
 Chętnie nawiąże nowe znajomości z Panami ale nie tylko,nie mam nic przeciwko jeśli Pani odezwie się. Jestem osoba ambitną lubiącą wyzwania i różne nowe doświadczenia, prowadzę własny blog gdzie dziele się moimi doświadczeniami-serdecnie Cie na niego zapraszam,tam opisuje różne sytuacje z mojego życia jak również pisze poradniki. Jestem stabilnie finansowo wiec niczym mnie na pewno finansowo nie zaskoczysz. Ponieważ nie szukam sponsoringu, ani się nie sprzedaje, jako kobieta wyzwolona jak kiedyś jedna taka powiedziała u Pana Cejrowskiego ( widomo o kogo chodzi). Wiec pisz do mnie sms, maile na gg czy skype lub FB. Zaskocz mnie może się umówimy i zostaniesz moim Bohaterem na moim Blogu. Odpowiadam na każde zgłoszenie. Nie ważne jak wyglądasz, dla mnie nie ma to znaczenia!

Nieruchomości poszukuję
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki. Zapraszam do kontaktu: 792-4011-501

Antyki
 Antyki obrazy meble srebra brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty dyplomy zdjęcia szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 504-017-418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.