REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Masaże warszawa

# beryła

19.12.2016 14:01

Gdzie chodzicie, co polecacie?

# renulkaaa

19.12.2016 14:13

ojej w warszawie salonow jest bardzo duzo, sa tez salony massazu ze spa, czegos konkretnego szukasz czy zwyczajny masaz relaksacujny?

# olkawawa

19.12.2016 14:38

salon na poznańskiej

REKLAMA

# kasska

19.12.2016 16:34

ja bardzo chwale sobie yasumi na ursynowie. maja cudne zabiegi z masazem, np taki gdzie najpierw masz zabiegi herbaciane a na koniec masaz calego ciala albo piling o zapachu pistacji i masaz czekoladowy <3 cudoo :D

# andzia

21.12.2016 11:41

hmm na poznańskiej jest moje ukochane paradizzo :) kavałek nieba w warszawie! jak najbardziej :) lomi lomi czy hot stone nigdzie nie zrobią ci lepiej

# BERYŁA

22.12.2016 13:38

Hm to na poznańską mam zdecydowanie blizej niż na ursynów.. chociaż tak na prawdę to w warszawie wszędzie jest dalekoooo ;) LOMI LOMI polecasz?

REKLAMA

# andzia

27.12.2016 16:40

oj tak! :)

# karolana

30.12.2016 15:13

LOMI LOMI działa nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na duszę, cała ceremonia jest niesamowita i przede wszystkim oczyszczająca :) ja tam wierzę w takie rzeczy, nie trafiłam jeszcze nigdzie na salon w którym to jest robione właściwie od początku do końca, ale widocznie ominęłam w poszukiwaniach to Twoje Paradizzo z chęcia sprawdzę! Dzięki za namiary :)

# andzia

02.01.2017 11:29

Paradizzo to był chyba 6 albo 7 salon do którego trafiłam, stwierdziłam, że jak sama nie sprawdzę to nigdy nie będę wiedziała, czy gdzieś nie robią czegoś lepiej.. i tak mi podpasowało w każdym aspekcie, że osiągnęłam sukces w poszukiwaniach.. cena, jakość wykonania, lokalizacja no i przede wszytkim coś co jest mega ważne - porządek.. tam jest tak przyjemnie, pachnąco, czyściutko, że ja i mój pedantyzm czujemy się tam podwójnie dobrze ;) Daj znać jak przebiegła Twoja wizyta :)

REKLAMA

# akselotl

03.04.2017 19:46

#kasska napisał(a) 19.12.2016 16:34
ja bardzo chwale sobie yasumi na ursynowie. maja cudne zabiegi z masazem, np taki gdzie najpierw masz zabiegi herbaciane a na koniec masaz calego ciala albo piling o zapachu pistacji i masaz czekoladowy <3 cudoo :D
Yasumi to teraz LaGuel - można umówić się na darmową konsultację i zabieg. :)

# wonka

30.05.2017 13:28

Mnie w sumie interesują najbardziej masaże lecznicze, z tymi relaksacyjnymi to różnie bywa. Wiem że najlepiej iść tam gdzie wykonają taki masaż profesjonalnie fizjoterapeuci z doświadczeniem, dlatego zapisałam się do Natural Medical, cena zresztą też mnie przekonała.

# JaNNa

27.07.2021 14:20

Zamawiam z dojazdem do domu z https://wellmetime.com/usluga/masaz-z-dojazdem-warszawa/ masz tam szereg różnorodnych masaż od relaksujących po sportowe

REKLAMA

# Karafka

20.07.2023 17:12

Warszwa Radziwie, maja salon masazebalijskietajskie.pl :) ogolnie maja 3 lokalizacje , ale tu bywam najczesciej :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA