REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Markowe ciuchy na przecenach

 kutek

25.11.2015 14:20

Gdzie zazwyczaj polujecie na przeceny? Ja w mieście dopiero od niedawna mieszkam także nieobyty jestem

 traczka

25.11.2015 14:39

Przeceny jak przeceny, raz sa a raz ich nie ma, takze najlepiej szukac wszedzie, ale taka ciekawostka - w naszym pieknym miescie jest kilka outletow w tym slynne Factory. Polecam Ci wybrac sie do ktoregos z nich. Jedno jest na Annpolu na pewno a drugie w rejonie Ursusa, ale polecam wybrac sie na annopol trasa S8 bo tak jest szybciej :)

 Jan Z

30.03.2018 12:49

A może przez internet? Jeśli chodzi o markowe ciuchy, to ja na przykład zaopatruję się w sklepie https://egoistin.pl/ - sklep internetowy, przecen mają dużo (warto śledzić ich fejsbuka, z tego co widzę, tam się na bieżąco komunikaty o rabatach pojawiają), a do tego wszystkie te popularne marki się pojawiają regularnie.

REKLAMA

# marysiamalaka

30.03.2018 12:49

SYF, STRASZNY, nie polecam

# Anka_90

16.10.2023 16:26

Hej!
Jeśli mowa o outletach premium online, to z całą pewnością muszę polecić www.ubierzsie.com. Regularnie przeglądam ich oferty i nie raz udało mi się upolować tam prawdziwe perełki. Mają w asortymencie wiele znanych marek premium, takich jak Guess, Tommy Hilfiger, czy Pinko, i to w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Co więcej, często organizują różnego rodzaju promocje i rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić jeszcze więcej. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można nabyć markowe ubrania bez nadwyrężania domowego budżetu, to zdecydowanie polecam odwiedzić ich stronę.
A Wy, jakie macie doświadczenia z zakupami w outletach online? Może macie jeszcze jakieś inne polecane miejsca?

# Natalaa

28.11.2023 15:12

Raczej nie kupuję w outletach, a jeśli chodzi o przeceny ciuchów to na loola trwa zimowa wyprzedaż i można upolować sporo taniej ładne sukienki.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy