REKLAMA
REKLAMA

Markowa bielizna damska

02.03.2017 01:41 #Gumisia
Jaką bieliznę Polski lubi najbardziej.
05.03.2017 15:02 #Marika
ja ostatnio polubilam bieliznę firmy której dotąd nie znałam, zaczełam od kupowania ciuszków które odpowiadały mi i cenowo i jakosciowo, do tego są fajne i za którymś razem skusiłam sie tez na bieliznę i tak mi zostało... http://pakuten.pl/34-majtki-damskie zajrzyj i zobacz, moze tobie też cos do gustu przypadnie
20.03.2017 23:56 gruppa
Bardzo ładna jest lingeria polskiej produkcji kinga.com.pl . Ma swój własny, niepowtarzalny design i przede wszystkim szczyci się wysoką jakością materiałów
18.06.2017 21:14 Mirkaa
Markowa bielizna damska jest bardzo droga, a często jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego lepiej postawić np na taki https://www.paryzanka.eu/kontakt sklep. Mają tam na prawdę dość duży wybór bielizny dobrej jakości.Ceny mają przystępne więc na pewno nie przepłacisz. Uważam, ze warto zrobić sobie tam zakupy :)
17.07.2017 10:22 #anka0
Przede wszystkim wygodną :) ja często kupuje figi i majtki w sklepie kinga.com.pl bardzo dobrej jakości, wygodna, przewiewna. No i są też sexi koronki
REKLAMA
09.08.2017 14:33 malena37
Warto odwiedzić sklep z bielizną erotyczną Diores Mają tam bardzo ładne komplety bielizny od sprawdzonych, polskich producentów :)
wpis modyfikowany 2 razy, 09.08.2017 14:33 
26.09.2017 12:56 #MONIKAJACH
SPoro polskich ale i nie tylko marek znajdziesz tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska często tam zaglądam jak potrzebuje coś z bielizny, czy z ciuchów bo mają tam też ogromny asortyment ubrań dla Pań w różnym wieku.
27.09.2017 09:22 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
REKLAMA
26.02.2018 14:13 #kaja
Bardotti ma bardzo dobrą jakościowo bieliznę damską i męską
https://bardotti.pl/
21.05.2018 10:00 #MONIKAWUW
Ja zakupy bieliźniane zwykle robię tutaj https://ekskluzywna.pl porównywałam ceny w wielu sklepach i tam moje ulubione marki mają w najlepszych cenach, a nie lubie przepłacać.
21.05.2018 10:00 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
24.05.2018 10:54 kami1990
Ja zakupy regularnie robię na https://www.coemi.pl/pl/ i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jakość produktu rewelacyjna, nie czuć nic na sobie! Polecam spróbować :)
wpis modyfikowany 3 razy, 24.05.2018 10:55 
25.05.2018 08:58 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

27/3081 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Odtruwanie organizmu/detoks domowy! Alkoholowy, narkotykowy, polekowy. Eliminacja objawów odstawiennych, takich jak zaburzenia snu, głód alkoholowy/narkotykowy, bóle mięśni i głowy. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze! Naszym celem jest wyłączenie przymusu spożywania substancji odurzających i przywrócenie organizmu do stanu równowagi i pełni sił. Zadzwoń! 533-990-000 Możesz dzwonić do nas przez 24h/dobę!

Usługi transportowe
 STAŁA TRASA !cała POLSKA-cała SZWECJA! 4x miesiąc Niskie ceny,Auta z WINDĄ np:6,3dłx2,45szerx2,45wys. SPECJALIZUJEMY SIĘ w PRZEPROWADZKACH, KAŻDYM TRANSPORCIE,KURIERCE. POMAGAMY! przy załadunku i rozładunku. Każdy rodzaj ładunku->OD DRZWI->DO DRZWI. KAŻDY REGION POLSKI, SZWECJI: PACZKI,OKNA!, MAT.BUDOWLANE,MEBLE,ROWERY,MOTORY,AGD-RTV,OPONY,ZWIERZĘTA,ITP. UMOWA,UBEZPIECZENIE,F-Vat,EU- Nip,CMR. PL:+48735130862 SE:+46764012966 Email:biuro@transport-szwecja.com

Szukam pracy
 Jestem doświadczoną opiekunką osób starszych. Szukam pracy na terenie Żoliborza lub Bielan. tel. 604-055-760

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.