REKLAMA
REKLAMA

Markowa bielizna damska

02.03.2017 01:41 #Gumisia
Jaką bieliznę Polski lubi najbardziej.
05.03.2017 15:02 #Marika
ja ostatnio polubilam bieliznę firmy której dotąd nie znałam, zaczełam od kupowania ciuszków które odpowiadały mi i cenowo i jakosciowo, do tego są fajne i za którymś razem skusiłam sie tez na bieliznę i tak mi zostało... http://pakuten.pl/34-majtki-damskie zajrzyj i zobacz, moze tobie też cos do gustu przypadnie
20.03.2017 23:56 gruppa
Bardzo ładna jest lingeria polskiej produkcji kinga.com.pl . Ma swój własny, niepowtarzalny design i przede wszystkim szczyci się wysoką jakością materiałów
18.06.2017 21:14 Mirkaa
Markowa bielizna damska jest bardzo droga, a często jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego lepiej postawić np na taki https://www.paryzanka.eu/kontakt sklep. Mają tam na prawdę dość duży wybór bielizny dobrej jakości.Ceny mają przystępne więc na pewno nie przepłacisz. Uważam, ze warto zrobić sobie tam zakupy :)
17.07.2017 10:22 #anka0
Przede wszystkim wygodną :) ja często kupuje figi i majtki w sklepie kinga.com.pl bardzo dobrej jakości, wygodna, przewiewna. No i są też sexi koronki
09.08.2017 14:33 malena37
Warto odwiedzić sklep z bielizną erotyczną Diores Mają tam bardzo ładne komplety bielizny od sprawdzonych, polskich producentów :)
wpis modyfikowany 2 razy, 09.08.2017 14:33 
26.09.2017 12:56 #MONIKAJACH
SPoro polskich ale i nie tylko marek znajdziesz tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska często tam zaglądam jak potrzebuje coś z bielizny, czy z ciuchów bo mają tam też ogromny asortyment ubrań dla Pań w różnym wieku.
27.09.2017 09:22 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

617/2696 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Finanse
 01. A. +++ Zamów pożyczkę ratalną lub chwilówkę na Święta. Poznaj nasze propozycje szybkich pożyczek gotówkowych na Wszystkich Świętych. Zamów szybką gotówkę i pielęgnuj pamięć o tych, których nie ma już wśród nas: http://www.get-money.pl/chwilowki

Różne
 Poszukiwany znalazca zagubionej legitymacji studenckiej nr indeksu 303806. Znalazcę proszę o kontakt: ania_modi@wp.pl

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie