REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Markizy do okien pionowych

# Juta

18.07.2016 23:56

Czy ktoś z was ma taką markizę i może powiedzieć coś więcej o użytkowaniu? Jestem na etapie wyboru i szukam dla sibee jakiegoś fajnego rozwiązania.

# Antosia

19.07.2016 11:58

Juta ja mam w domu i bardzo dobrze się sprawdzają. Chronią nasz dom przed słońcem jak i temperaturą. Zdecydowanie polecam zamontować w domu.

# kamila111

19.07.2016 16:23

#Antosia napisał(a) 19.07.2016 11:58
Juta ja mam w domu i bardzo dobrze się sprawdzają. Chronią nasz dom przed słońcem jak i temperaturą. Zdecydowanie polecam zamontować w domu.

Czy wy tu rozmawiacie o produkcie firmy Fakro? Bo coś słyszałam na ten temat. Antosia jakbyś mogła się podzielić jakimiś uwagami na temat tych markiz to byłoby super. Ja sama mam problem z temperaturą w domu i zastanawiam się jak ugryźć ten temat.

REKLAMA

# Antosia

21.07.2016 01:28

Tak tak chodzi o firmę fakro. Jestem bardzo zadowolona z decyzji kupna i montażu. Kosz spory, ale warto z chociażby dwóch powodów: pierwszy zależy jaką wersję wybierzesz masz w domu obniżoną ilość słońca, ale jednak się przedostaje, więc jest korzyść wiadomo naturalne słońce w domu jest, ale nie razi w oczy, np. dzieci. Jeszcze drugą istotną sprawą jest dla nas temperatura, ponieważ w pokoju gdy wpada żywe słońce zaraz robiło się strasznie gorąco. Teraz ten problem w zasadzie Nas nie dotyczy. :) A czyszczenie nie jest tak trudne jak myśleliśmy na początku. Jak dla nas dobra inwestycja. :)

# TadeuszczyliTadek

28.07.2016 16:11

Fakro ma bardzo fajne takie markizy. Akurat nie mam, ale są w biurze, wktórym pracuje i powiem szczerze, że teraz latem ratują nam życie po prostu

# Antosia

29.07.2016 09:42

Latem na pewno są zbawieniem. Ale zimą też mają korzyści. :)

REKLAMA

# ElaMilocz

30.07.2016 18:41

Fajnie wyglądają te markizy fakro. Ale czy ja dobrze zrozumiałam, że nimi można pilotem sterować?

# Bounty

31.07.2016 14:08

#ElaMilocz napisał(a) 30.07.2016 18:41
Fajnie wyglądają te markizy fakro. Ale czy ja dobrze zrozumiałam, że nimi można pilotem sterować?

No tak, bo montujesz je na zewnątrz okien. Na stronie Farko jest pełny opis.

# malwinaaa

27.09.2018 22:27

Trzeba stawiać na jakość. Markizy chronią przed słońcem, a w moim wypadku również przed śmieciami rzucanymi przez sąsiadów. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl mają wiele fajnych rozwiązań. Nie trzeba od razu kupować, można obejrzeć i porównać z konkurencją.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA