REKLAMA
REKLAMA

Marketing

22.04.2017 19:49 #Keyti
He! Jestem po lekturze artykułu o GIFach w marketingu i cała idea wydaje się być bardzo interesująca i celna - http://chcenawczoraj.pl/post/ gif-i-marketing-ten-duet-rozumie -sie-coraz-lepiej
20.07.2017 16:22 texli
A ja zauważyłam, że coraz częściej w celach marketingowych wykorzystuje się takie gadżety reklamowe jak textile advertisement neoframe
13.12.2017 16:11 #Olaaaa
z czystym sumieniem moge polecic firmę Pcpolska.pl - firma fajnie prowadzi mojego fb .... jesli chodzi o to czy widac to to tak , ja dała to bardzo dobrze działa... mam duzo wyświetleń ale tez ludzi którzy n a stop cos zamawiają i jestem z tego bardzo zadowolona .... polecam
13.12.2017 16:31 #Wiolka
Ta firma bardzo dobrze zajeła mi sie pozycjonowanie + kampanią marketingową https://www.pcpolska.com/ , powiem tyle że jestem bardzo zadowolona , bo wszystko przebiegło idelanie i jest tak jak chciałam super.
14.12.2017 10:25 #Krzysztoof
Ja też mogę potwierdzić https://www.pcpolska.com/ , tak firma przeprowadzała szkolenie , powiem tak super , strasznie mi się podobało ... fajnie i bardzo rzetelnie zostały przeprowadzone szkolenie . Polecam
14.12.2017 10:37 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
14.12.2017 12:50 #Paweł
Szkolenie najlepsze jakie miałem w swoim życiu , super przeprowadzone , fajne zaprezentowane , ludzie zainteresowani na szkoleniu ... mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę https://www.pcpolska.com/
14.12.2017 12:51 #Julka69
Ja też mogę potwierdził tez miałam z ta firmą szkolenie https://www.pcpolska.com/, pan bardzo fajnie przeprowadził i w taki sposób mówił że fajnie wchodziło do głowy . Ze też mogę polecić.
14.12.2017 13:21 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..,
03.01.2018 08:44 Olaaa90
Dla trenerów sportowych -
Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/warszawa
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek :)
03.01.2018 12:53 #baardzo przykre
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
03.01.2018 14:46 melkasoo
Lubię robić gify dla zabawy,nie do pracy. Polecam :)
03.01.2018 15:08 #baardzo przykre
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ...
13.01.2018 16:07 #zenon7
Ja w marketingu nie siedzę, ale i tak staram się jakoś promować swój biznes. W tym momencie prowadzę dla swojego sklepu internetowego social media i wysyłam newsletter. Korzystam z bardzo fajnej platformy, jaką jest Emu Mail i dzięki niej wysyłam do swoich klientów spersonalizowane wiadomości.
14.01.2018 17:38 #marla2214
Skupujemy wszystko co ma wartość jak również pożyczamy pod zastaw przedmiotów.
Wycenę wstępną otrzymasz online przez 24h w kilka minut:
www.polskilombard.pl/wycena-online

Zapraszamy do kontaktu.
Wejdź na stronę i sprawdź ile możemy Ci zapłacić za Twój nie potrzebny sprzęt, towar, samochody, telefony , tablety, złoto, kioski i inne ruchomości lub nawet nieruchomości.
pozbądź się nie potrzebnych rzeczy i jeszcze na tym zyskaj

Msz coś wartościowego po prostu do nas napisz a na pewno się dogadamy!

Jeśli cena Ci odpowiada to zrób zdjęcie i prześlij do nas formularz.

Zapraszamy do wypróbowania pierwszej wyceniarki lombardowej online.

Przedmiot możesz również przesłać przez aplikację mobilna na androidzie pod nazwą Polski lombard

56/2859 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupujemy starocie Skupuje.com 516811480

Nieruchomości poszukuję
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.

Turystyka
 Dwudniowe (30 godzin) szkolenie z technik przetrwania dla każdego. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury. Gwarantujemy 100% dobrej zabawy, oraz ogrom wiedzy w temacie przetrwania w klimacie umiarkowanym. LifeTrip.pl Twoja Warszawska Szkoła Przetrwania

Antyki
 Antyki obrazy grafiki meble brązy srebra platery porcelanę zegary książki pocztówki zdjęcia dokumenty dyplomy szable bagnety orzełki ryngrafy plakiety odznaki odznaczenia wojskowe harcerskie policyjne sportowe mundury za gotówkę kupię tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.