REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Barry

22.08.2018 10:32

Z takich progów ucieszą się właściciele warsztatów naprawiających zawieszenia samochodów.

# Gajos

22.08.2018 11:55

Panie Michale Zebrowski, niech Pan sobie te progi pod domem montuje... Idiotyzm

# Lopez

22.08.2018 14:21

Ten kawałek drogi to jedno wielkie pasmo progów zwalniających. Nawet SUVemcnie da się szybko jechać po tych dołach, dziurach i koleinach.
:D

REKLAMA

# Mieszko

22.08.2018 15:20

Mieszkam niedaleko tych nieszczesnych progów i moje pytanie jest czy ktoś zbadał jaki hałas generuje takie progi, szczególnie jeśli przejeżdża przez nie wielka wywrotka, która progi wcale nie zmuszają do zwolnienia. Wiekszosc kierowców zwalnia przed progami z piskiem opon a zaraz za progami rozpedzaja się ponownie. Jak dla mnie to są pieniądze wyrzucone w błoto które wcale nie zwiększają bezpieczeństwa.

# Tfu

22.08.2018 19:09

Za remonty dróg się bierzcie a nie progi dla upośledzenia ruchu, jak by dość mało upośledzonych kierowców nie zwalniało ruchu... debilizm, idiotyzm. Tarcze i hamulce niech dofinansują mieszkańcom, tfu.

# Stetryczaly

23.08.2018 04:01

To ile tych żyć na tej Bronowskiej już zostało uratowanych. Bo ja nie pamiętam żadnego wypadku od 15 lat. Więc kogo i przed kim chronią te progi zwłaszcza w tym miejscu gdzie pies. Kulawą nogą nie spaceruje. Bo po co?

REKLAMA

# Kuocie nowsze samochody!

23.08.2018 11:48

#Mieszko - z tego wynika, że większość samochodów poruszających się w Wawrze to jakieś stare graty. Współczesne samochody wyposażone są bowiem w system ABS, który bardzo mocno ogranicza możliwość pojawienia się poślizgu kół, a tym samym ich piszczenia przy gwałtownym hamowaniu.

# Rozbawiony

23.08.2018 19:05

Nie głosować na tego dziada Żebrowskiego, co trzeba mieć w głowie żeby się chwalić tego typu działalnością?

# Szczepan 26

23.08.2018 23:02

Panie Żebrowski
Trzeba być geniuszem żeby ustawiać przeszkody na drodze która mogłaby być torem testów dla nie jednego producenta pojazdów SUV. Czy widziałeś Pan kiedyś wypadek śmiertelny na tej ulicy? Dziwnym trafem ta fantastyczna modernizacja ulicy jest na wysokości prywatnej szkoły przypadek? Czy rodzina/znajomi byli tym zainteresowani? Bo prawdopodobnie trzeba mieć tictaca zamiast mózgu żeby przed wyborami dokonać takiego heroicznego czynu. Jedno jest pewne w mojej rodzinie głosów Pan nie ma.
Wdzięczny za szybki remont ulicy Wiązanej

REKLAMA

# kierowca

26.08.2018 09:06

Ludzie nie rozumiem waszej mentalności, skoro coś ma poprawić bezpieczeństwo to powinniśmy się cieszyć. Choć co do Bronowskiej uważam, że na całej długości powinien być pożądany chodnik i ścieżka rowerowa. Argumenty że policja będzie się ustawiać, warsztaty zarabiać tylko potwierdzają słuszność tej decyzji..

# ppppp

28.08.2018 12:55

Problem z progami jest taki, że na każdy samochód działają inaczej. Nowoczesnym autem trzeba zwolnić do 5km/h a dostawczakiem lub np. lanosem można po nich przelecieć i 70km/h bez problemu.

# Kier

03.10.2018 11:34

Jeździłem tam bardzo wolno z uwagi na powstałe koleiny, w niektórych miejscach zawadzałem podwoziem. Jaki był cel zamontowania tam progów spowalniających? Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Najpierw wyremontujcie nawierzchnię potem zamontujcie progi. Ciekawe ile one kosztowały

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy