REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# PiotrK

06.06.2014 11:13

Ciekaw jestem kiedy zniknie zakaz wjazdu na ulice Panny wodnej?

# zdenek

09.06.2014 11:19

Dokładnie, ciekawe, że przedłużenie Panny Wodnej od Zasadowej do Traktu Lubelskiego stoi wybudowane ponad miesiąc (dowód: zdjęcia na skyscrapercity: inwestycje w wawrze), od dwóch tygodni ma nawet wymalowane pasy, a wciąż stoją znaki zakazu wjazdu.
Aby podkreślić ten absurd, na równoległej ulicy Borowieckiej (pełniącej również rolę łącznika Zasadowa-TraktLub) trwa w tej chwili budowa wodociągu, więc ulica jest rozgrzebana, zwężona, jeździ sprzęt budowlany, pracują robotnicy... zaś nowo zbudowane przedłużenie PW stoi i czeka nie wiadomo na co.
Na wypadek, gdyby część ludzi kierowała się zdrowym rozsądkiem i chciała objechać budowę na Borowieckiej, na nieotwartej Panny Wodnej stoi od czasu do czasu straż miejska i wlepia mandaty tym, których uda im się złapać.
Sprawnie działa nam wawerska władza, nie ma co. Warto pamiętać przy najbliższych wyborach samorządowych, to już niedługo.

# Agata

12.06.2014 12:50

Pozwolę zwrócić sobie uwagę szanownych czytelników na piękną, cieszącą oko zieleń wzdłuż ulicy Panny Wodnej. Pięknie kwitnie zielsko, rozsiewa się cudnie radując okolicznych mieszkańców. Miasto, a jakże (wszak jesteśmy dzielnicą dbającą o zieleń - przynajmniej na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę) w ubiegłym tygodniu wypuściło miłego pana z kosiarką, żeby przystrzygł chwasty. Cudnie jest!

REKLAMA

# aqwer

29.06.2014 23:20

Wie ktos kiedy otworza panny wodnej do traktu?

# haman

21.07.2014 08:55

dzisiaj rano policja w nieoznakowanym radiowozie jeździła po tej ulicy i zgarniała tych co sobie skrócik robili. Mnie się upiekło - spisywali akurat kogoś =)

# wlodekS

05.08.2014 21:27

Już chyba otworzyli, bo znaków zakazu nie ma, jeździłem kilka razy od Wału do Radości. Fakt, że nigdzie informacji o otwarciu tego odcinka Panny Wodnej nie ma, ale skoro nie stoją zakazy, to jeździć wolno.

REKLAMA

# barabasz

19.12.2021 19:09

W sumie bardzo fajnie, że są takie ścieżki rowerowe bo akurat tak się składa, że ja całkiem sporo rowerem jeżdżę. Jakiś czas temu miałem niebywałą okazję kupić sobie rower https://www.drerowery.pl/pl/p/ROWER-ELECTRA-24-STRAIGHT-8-8I/10532 z którego jestem bardzo zadowolony. Wiem, że będzie mi on służył przez długi okres czasu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA