REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mam pomysł na biznes. Co dalej?

26.02.2015 15:12 #Robert
Witam,

słyszeliście już o społeczności Internest? Jest to stosunkowo nowa inicjatywa. Polega ona na rozwinięciu biznesu poprzez crowdsourcing (czynny udział innych ludzi poprzez dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami, kompetencjami). Dzięki temu możliwe jest dopracowanie biznesu, sprawdzenie go wśród swojej grupy docelowej, a także zdobycie niezbędnego kapitału. Ciekawy projekt, co? Na pewno sporo osób na tym skorzysta...
24.03.2016 00:47 #ewelana
Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes, to warto zerknąć tutaj http://cenabiznesu.pl. Jest tam serwis Cena Biznesu, na którym znajdują się artykuły o prawie podatkowym oraz HR. Poza tym jest tam ogólna wiedza dotycząca prowadzenia biznesu. Warto tam zaglądać. Jest to świetne miejsce dla przedsiębiorców.
30.03.2016 21:59 #monika8
Trzeba znaleźć dobrą księgową lub też zainwestować w księgowość online. Drugie rozwiązanie jest lepsze, prostsze i tańsze. Tego typu usługa jest dostępna tutaj https://wfirma.pl. Uważam, że warto z niej skorzystać, ponieważ w ten sposób będziemy mieli porządek w dokumentach.
13.04.2017 18:54 #Ankaa
Pomysł na biznes jest kluczowy, później czeka nas ciężka praca. Warto starać się o dotację, wtedy start jest łatwiejszy. Ja jestem szczerze zainteresowana zakupem maszyny błyskowej od Modico, która umożliwia tworzenie pieczątek firmowych. Ta branża może przynieść niezłe dochody, w końcu coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności, a w tym wypadku posiadanie pieczątki jest wskazane i bardzo profesjonalne.
02.06.2017 20:37 #janicki
A sklep ktoś z Was prowadzi? Ciekaw jestem na jakich oprogramowaniach sprzedażowych bazujecie? Może ktoś z Was zna tę firmę http://jantar.pl/ ? I mógłby cos więcej na temat ich oprogramowań napisać?
REKLAMA
18.07.2017 15:23 texli
A myślałeś już nad reklamą? Jasne, to trochę wychodzenie w przyszłość, ale już teraz można porozważać rózne opcje. Ja bym stawiała na jakieś flagi reklamowe. Znajdziesz je np. tutaj: Advertising flags producent
18.07.2017 17:00 elfik
A zauważyliście ostatni trend - coraz więcej firm decyduje się na instalację o siebie takich rozwiązań jak panele fotowoltaiczne. Co o tym myślicie?
panele fotowoltaiczne
18.07.2017 17:06 elfik
A ja ostatnio wpadłam na pomysł, żeby w swojej firmie zainstalować panele słoneczne. Co o tym myślicie?
09.10.2017 16:37 jjusti18
SKoro masz pomysł na biznes to już coś. Ja myślę, że dobrze będzie jak wybierzesz się na Europejskie Forum Gospodarcze
09.10.2017 19:49 #Witaireklamodawca
Czy macie problemy z urwanym klocem ?
Ktoś coś
21.04.2018 20:26 #lilak
Najlepiej jest inwestować we własny pomysł. Ja chce iść w stronę rolnictwa bo mam wiele ziem :) Zastanawiam się jednak jakie rozwiązania od nich https://www.syngenta.pl/ zastosować. Może ktoś z Was mi w tym pomoże?
21.04.2018 22:03 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
28.06.2018 23:41 #ijiji
No ja uważam, że budowanie zespołu jest jedną z najważniejszych kwestii o jakich trzeba pamiętać budując firmę. to jest http://pracowniagier.com która była nam bardzo pomocna w odkrywaniu talentów pracowników, można było wiele im zlecić zadań dzięki temu, które po prostu sprawiały
11.10.2018 16:09 #KaśkkaKarccza
Ja mogę polecić fajny artykuł na nowiny.pl o zakładaniu biznesu przez kobietę...

68/3243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Szukasz transportu na wycieczkę, dla gości weselnych, wyjazdów firmowych, integrcyjnych, uroczystości pogrzebowych itp? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Bowi-trans. W swojej ofercie posiadamy pojazdy od 7-50 miejsc siedzących. Wszystkie mają nienaganny stan techniczy oraz wizualny. Nasi kierowcy charakteryzują się długoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Z nami podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zapraszam do kontaktu!

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki pomiędzy osobami. Witam oferujemy pożyczki między osobami w wysokości od 2 do 15% do uzgodnienia tylko gwarancje na żądanie, ale uczciwy i uczciwy i niezawodny. skontaktuj się z nami już dziś daj nam znać, ile pieniędzy chcesz. Kontakt: interfinance72@gmail.com Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR

Nauka
 Angielski 45 h 730-06-05-74

Szukam pracy
 Szukam dodatkowego zatrudnienia w obszarze tworzenia stron internetowych (szeroko rozumianego FrontEndu.) Zadania jakie mógłbym reallizować to wsparcie czy pomoc przy realizacji projektów. Umiejętności: Podstawy: HTML, CSS Znajomość Bootstrap Konrad mac450@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA