REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Makijaż permanentny gdzie?

30.11.2016 08:32 #Walia7
Witam serdecznie.
Od dawna zastanawiam się nad zrobieniem makijażu permanentnego brwi. Mam takie jasne mało widoczne i chciałabym je jakoś podkreślić. Mogłybyście polecić mi jakiś salon czy jakąś Panią kosmetyczkę, która robi makijaż permanentny brwi z efektem naturalnym? Z góry ślicznie dziękuje.
01.12.2016 09:44 #Malina
Wiesz co...Ja robiłam jakieś pół roku temu oczy u Pani Magdaleny Bąk. Ona przyjmuje na Karwińskiej 44, a to jej strona http://makijazpermanentny.warszawa.pl/
Bardzo profesjonalna kobieta, przedłużam też u niej rzęsy, zawsze wszystko higienicznie itd.
Makijaż permanentny jest zrobiony idealnie, naturalnie i efekt mi się bardzo podoba.
16.01.2017 16:02 Jaska
A ja robiłam brwi w http://klinikaurody.info/pl/ byłam na tej poprawce w cenie, bo robiłam ciemne i ten pigment za pierwszym razem szybko blednie i wyglądają bardzo naturalnie. Niebo a ziemia jak ja wcześniej wyglądałam. Zdecydowanie polecam. Pani dobrała mi idealny kolor i kształt
22.03.2017 15:33 #Amelka
W zeszłym miesiącu robiłam makijaż permanentny ust i brwi u Pani Magdaleny Bąk. Nie chciałam wydawać opinii zanim cała opuchlizna nie zeszła, choć od samego początku mi się bardzo podobało. Podkreśliła kontur ust, brwi wydają się teraz gęste ale pięknie zrobione. Naprawdę jestem tak bardzo zadowolona jak jeszcze nigdy z makijażu.
04.05.2017 09:15 ewelona
Słyszałam o Pani Magdzie Bąk już kilkakrotnie, ale za daleko Warszawy mieszkałam i nie miałam po drodze. Jak tylko się przeprowadziłam od razu się umówiłam i najlepsza decyzja jaką podjęłam. Fakt, że trzeba to jednak przemyśleć, ale u pani Magdy nie trzeba się bać, że pójdzie coś nie tak. Mega profesjonalna, sympatyczna i efekt zawsze zadowalający i naturalny :)
REKLAMA
04.05.2017 11:47 #Jolaśka77
To myślę, że powinnaś zdecydować się natego typu zabieg - microblading brwi. Zerknij sobie na stronę kliniki, którą Ci podsyłam i umów się z nimi ;)
09.05.2017 15:41 #kliczka87
Dla mnie najlepszy makijaż permanentny gdańsk :) Bardzo polecam :)
09.05.2017 16:53 amanda1212
Forum warszawskie ale najlepszy makijaż gdańsk :) chyba komuś się fora pomyliły :) A wracając do tematu jak masz problem z wyborem kosmetyczki to zainstaluj sobie na telefon taką darmową aplikację https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna i tam bez problemu znajdziesz salon idealny dla Ciebie. Są w niej same najlepsze gabinety SPA, kosmetyczki, fryzjerzy itp. Dodatkwo bardzo fajne jest to, że są tam komentarze osób które korzystały z danej usługi i można umówić wizytę online.
11.05.2017 11:05 Broniczka
A może ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mokotowie? :) Mam mega dużo pracy i nie chce jeździć dalej...
06.07.2017 10:24 #Amelia S.
A może ktoś z Was robił makijaż permanentny tu? Wiele dobrego słyszy się o tym salonie pomimo, że jest aż w Krakowie.
REKLAMA
31.07.2018 10:11 #Helenka32
Nie znam tego salonu. Ja robiłam u Pani Patrycji Deviron która jest bardzo polecana i ja też się dokładam do tych poleceń. Makijaż permanentny w miu wyszedł naprawdę super - jestem meeega zadowolona!!!!

Pani Patrycja przyjmuje tutaj:

M.I.U. Mobilny Instytut Urody Patrycja Deviron
ul. Bolesława Limanowskiego 11
30-551 Kraków
telefon: 530 530 256

Zobacz na mapie
31.07.2018 11:26 #ssyff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? , ,,
21.09.2018 11:41 lilianagomowska
ja makijaż permanentny wykonuję zawsze u Pani Anetty i jestem zadowolona
anetta
18.02.2019 15:26 #nikxit01
w Piasecznie w Estetyka Day Spa robią bardzo ładny makijaż permanentny brwi metodą cieniowania <3
08.03.2019 13:13 #Ninka8
Ja Wam serdecznie polecam MIU w przypadku Małopolski. Bardzo profesjonalna obsługa, perfekcjonizm w wykonywaniu makijażu permanentnego. Wykonałam tam sobie kreseczki na oku i jestem bardzo zadowolona
REKLAMA
13.03.2019 18:57 #Agusia 90
Ja osobiście polecam gabinet medycyny estetycznej Forever Young. Brwi po permanentnym wyglądają naturalnie, są podkreślone i w końcu jestem z nich zadowolona.
09.04.2019 15:01 #Marcela87
Miesiąc temu robiłam makijaż permanentny brwi u Pani Izy w dream of beauty na mokotowie i jestem mega zadowolona. Bardzo ładny salon i miła obsługa natomiast sam zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie.
17.05.2019 09:52 #KINIA
Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to spokojnie mogę polecić Panią Martę Ifkowicz - Gorzeń. Bardzo ładnie robi makijaż. Pracuje na dobrym sprzęcie i dobrych materiałach. Korzystam z jej usług i jestem bardzo zadowolona.
24.05.2019 20:10 #Wiosna
Ja mam już tego dość... Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
24.05.2019 23:18 #aga44
Ja robiłam w Madame Art i jestem bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego efektu. Wyglądam bardzo naturalnie, nie lubię przesady, a ten makijaż jest delikatny tak jak lubię ;)
REKLAMA
29.05.2019 15:00 #michalina
Magic Visage i pani Estera, najlepsza w całej Warszawie. Robiłam brwi i usta i wyszło swietnie.
31.05.2019 19:46 #justyna
Ja polecam pojechać do Poznania:) super makijaż zrobiła mi Pani Magda z Madame Art. Polecam ten salon, pełny profesjonalizm.

506/3742 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Firma z branży utrzymania czystości zatrudni do sprzątania, praca Wa-wa Młociny, al. Zgrupowania AK Kampinos 15, mile widziane Panie tel. 510-272-943 Firma zatrudni do sprzątania sklepu odzieżowego, praca Wa-wa Młociny, al. Zgrupowania AK Kampinos, mile widziane Panie, praca w godz. porannych, tel. 510-272-943 Firma zatrudni do sprzątania, praca w godz.popołudniowych, Czosnów, ul. Gdańska 15, tel. 510-272-943

Budowlane
 !!! aMalowanie Mieszkań usługi malarskie cała warszawa i okolice profesjonalnie 8 lat na rynku czysto szybko serwis-domowy.com Tel 503 901 700

Zdrowie i Uroda
 ### USŁUGI PIELĘGNIARSKIE - wizyty domowe - mgr Dorota Owczarczyk - *** tel. kom.: 605-564-326*** Ponad 18 lat doświadczenia zawodowego. Dojeżdżam do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach, do domu, hotelu , internatu, akademika. ZAKRES USŁUG: zastrzyki, kroplówki, opatrunki, zdejmowanie szwów (po zabiegach chirurgicznych, po cesarce itp), pielęgnacja odleżyn, pielęgnacja ran trudno gojących się, cewnikowanie pęcherza moczowego u kobiet, pielęgnacja stomii (również instruktaże), stawianie baniek bezogniowych, instruktaże medyczne w zakresie pielęgnacji chorego, profilaktyka przeciwodleżynowa.

Finanse
 Pozyczki prywatne i inwestycje od 7000 do 950 000 000 PLN / GBP Mam do dyspozycji pozyczke od 7000 do 950 000 000 PLN / GBP na bardzo prostych warunkach wszystkim uczciwym i powaznym osobom, które moga splacic 2% rocznie. Robie równiez inwestycje i pozyczki miedzy osobami wszelkiego rodzaju. W przypadku jakichkolwiek innych dodatkowych informacji, nie wahaj sie ze mna skontaktowac. Email: capitalfinans74@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA