REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Kassa

12.09.2017 08:24

Jak prawnicy Michaela Jacksona dowiedzieli się ile będą musieli dawać łapówek, to zrezygnowali z inwestowania w Warszawie.

# OlgaRadzewicz

12.09.2017 12:37

O mój blok 20 lat temu. Wygląda dokładnie tak samo. Windy są jeszcze sprzed 30 lat dla entuzjastów zabytków. SM Wola rządzi.

# grylaż

12.09.2017 13:30

Szkoda tylko, że na kanwie tego chwalenia torowiska zapomina się mimochodem, że linia 112 ciągle drażni decydentów. Ostatnio w maju, pojawiły się kolejne doniesienia o dublowaniu torów tramwajowych na odcinku 6 kilometrów, pomiędzy Człuchowską i Broniewskiego. Te 20 lat temu miałem do wyboru bezpośredni dojazd na Bemowo z Conrada: przelotowym 384, albo wokół cmentarza 105. W 2011 roku, pan Święcicki na łamach Echa opowiadał, że na Bielanach są dwie nitki torów plus wewnętrzna sieć Huty, znakiem tego niczego więcej nam nie trzeba. Park rozrywki nie powstał, bo były prezydent miasta obiecywał, jak widać gruszki na wierzbie i nawet piosenkarz wyczuł co się święci. Na Łazienkowską 3 to dojeżdża 171. Może, więc doczekamy się jakiegoś materiału o autobusie 171 na ulicy Conrada? Nocny N43 ma podobną trasę przez Bemowo i jest w porządku, ale zapewnić dostęp w ciągu dnia jakoś niechcący zapomniano. Miło jest tak czasem wspólnie powspominać, jak to drzewiej bywało, ale rzeczywistość skrzeczy. 171 to zawsze pewna, lokalna alternatywa.

REKLAMA

# Emerytka

12.09.2017 15:51

Tramwaje odebrały Jelonkom i Staremu Bemowu komunikację miejską do centrum miasta. 20 na Żerań pozbawiła Boernerowo autobusu 105 do Śródmieścia. Tramwaje na Powstańców -również omijające centrum (bo ostatecznie zabrano nam nr 8)- przyczyniły się do likwidacji autobusów 106 na Królewską i 506. Ktoś dał komuś zarobić na budowie torowisk kosztem mieszkańców, którym tramwaje skutecznie utrudniły życie. Dziękuję.

# Piotr234

19.09.2017 21:26

#OlgaRadzewicz napisał(a) 12.09.2017 12:37
O mój blok 20 lat temu. Wygląda dokładnie tak samo. Windy są jeszcze sprzed 30 lat dla entuzjastów zabytków. SM Wola rządzi.
Mój blok zaraz obok. To miejsce zmieni się niebawem, rozbiorą blaszaki, Biedronka będzie w byłej Almie, a w miejsce obskurnych pawilonów stanie wieżowiec. Niestety nasze bloki pozostaną slumsami.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA