REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Toy

29.09.2015 19:18

Mam nadzieje ze pognają Jaworskiego.

# Qwerty

29.09.2015 19:21

On i Korowaj to dobre kandydatury do zarządu. Kibicuje, Bialoleka potrzebuje zmian.

# Henio z Tesco

29.09.2015 19:21

Mowa trawa. Zero konkretów

REKLAMA

# GTC

29.09.2015 19:23

Tak trzeba odwołać Jaworskiego! Popieram!

# Lolo

29.09.2015 19:25

Idzie nowe! PO mówimy pa pa pa...

# Banita

29.09.2015 19:55

Jak nie teraz to kiedy? Czas wpuścić trochę życia w Zarząd Białołęki. Mackiewicz dobry kandydat na burmistrza, zorganizowany i nieustępliwy. Takich nam trzeba. Ma moje poparcie.

REKLAMA

# Staś

29.09.2015 19:56

Korowaj pilnie potrzebuje etatu. Czyżby pieniążki z BOK się skończyły, panie bezrobotny?

# kordek

29.09.2015 19:57

Więc to jest nowy kandydat na burmistrz? No na oszołoma nie wygląda. Może rzeczywiście czas na zmianę.

# Zorro

29.09.2015 20:03

A kto to Mackiewicz??? Jakiś działacz? Chociaż z facjaty wyglada na uczciwego. Bo obecny włodarz Dzielnicy to taki lanser..... i pływak że historia. Popieram czas na zmiany.

REKLAMA

# pieniacz

29.09.2015 20:19

Byłem na sesji nadzwyczajnej.
1. Przewodnicząca do odwołania zero decyzyjności, marionetka!
2. Pan Jaworski prezentacja jak się patrzy(chyba ktoś mu pomógł zrobić.... Pani po lewej ciągle podchodziła i podpowiadała jak przesówać) slajdów dużo, na zmęczenie publiki. Ponadto prezentowanie nie polega na czytaniu, wie to każdy uczeń szkoły średniej. Pytany o 2 szkoły, przedstawił wszystkie a co wolno mu, chcieli niech słuchają może ostatni raz w tej roli? Uważam, że jako Burmistrz się wypalił. Czas już na niego.
3. Pan Mackiewicz znam tytan pracy i najważniejsze Jemu się chce, nic nie musi, poprostu chce, taki typ jest sobą.

# bodzio

29.09.2015 20:20

To ma być nowy burmistrz? Niekonkretny. Odpowiada obok pytań

# pieniacz

29.09.2015 20:28

#bodzio napisał(a) 29.09.2015 20:20
To ma być nowy burmistrz? Niekonkretny. Odpowiada obok pytań
Obecny to odpowiada do pytań??? Pływak

REKLAMA

# Ola

29.09.2015 20:29

#pieniacz napisał(a) 29.09.2015 20:19
Byłem na sesji nadzwyczajnej.
1. Przewodnicząca do odwołania zero decyzyjności, marionetka!
2. Pan Jaworski prezentacja jak się patrzy(chyba ktoś mu pomógł zrobić.... Pani po lewej ciągle podchodziła i podpowiadała jak przesówać) slajdów dużo, na zmęczenie publiki. Ponadto prezentowanie nie polega na czytaniu, wie to każdy uczeń szkoły średniej. Pytany o 2 szkoły, przedstawił wszystkie a co wolno mu, chcieli niech słuchają może ostatni raz w tej roli? Uważam, że jako Burmistrz się wypalił. Czas już na niego.
3. Pan Mackiewicz znam tytan pracy i najważniejsze Jemu się chce, nic nie musi, poprostu chce, taki typ jest sobą.

Pan Jaworski się wypalił, widać to gołym okiem za dużo uprawiał polityki a za mało był z mieszkańcami.

# basta

29.09.2015 20:35

Co to za gość?. PiS go z lasu wyciągnął. Zero doświadczenia w samorządzie. Karierowicz.

# zameldowany

29.09.2015 20:38

Panie Janku cała Białołęka za Panem stoi. Czas na zmiany.

REKLAMA

# kuda

29.09.2015 20:49

Tylko jakis karierowicz co sie urwal z choinki pakuje się w takie bagno. Przecież zrobi się burdel na tej Białołęce. Wystarczy przecież czytać gazety: burmistrz Krzysztof Zygrzak zarabiać będzie 2600 złotych brutto miesięcznie a jego zastępcy Jakub Gręziak, Tomasz Mikołajczak i Radosław Kulikowski - po 2400 zł miesięcznie. Więcej chyba Zygrzak i Gręziak mieliby z mandatu radnego.
Tvnwarszawa .tvn24.pl /i nformacje ,ne ws,sad -burmistrzowi-bem owa-nalez y-sie-pensja,166 161.html

# kor owajczyk

29.09.2015 20:51

Szykują się chude czasy dla Białołęki. Nic nie zrobi taki Mackiewicz czy jakiś tam . Pierwsze słyszę to nazwisko. Faktycznie jakiś z lasu

# lolek

29.09.2015 20:52

"Na 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Białołęka sparodiowała przemówienie Wojciecha Jaruzelskiego. Przebrany za komunistycznego generała wiceburmistrz Piotr Jaworski ogłosił stan wyjątkowy dla warszawskich "kierowców i kierowczyń"."

REKLAMA

# jasio

29.09.2015 20:54

#pieniacz napisał(a) 29.09.2015 20:28
Obecny to odpowiada do pytań??? Pływak

wymijanie pytań stylem dowolnym. to właśnie obecny burmistrz

# jasio

29.09.2015 20:55

#pieniacz napisał(a) 29.09.2015 20:28
Pan Jaworski się wypalił, widać to gołym okiem za dużo uprawiał polityki a za mało był z mieszkańcami.

z mieszkańcami byli inni. on tylko patrzył z góry

# zoska

29.09.2015 21:12

Przynajmniej Jaworski ma poczucie humoru i klasę sprawnego samorządowca. Bardzo spoko gość.

REKLAMA

# ten

29.09.2015 21:14

2600 dla burmistrza, serio?

# gonzo123

29.09.2015 21:19

#ten napisał(a) 29.09.2015 21:14
2600 dla burmistrza, serio?

Tak. Burmistrz Bemowa zarabia dokładnie 1800 zł do ręki. Taka jest nowa polityka PO, czyli kara dla zdrajców partii. Ponieważ w nowej koalicji na Białołęce są osoby, które zdradziły PO, to zarząd Białołęki zapewne zostanie potraktowany tak samo jak bemowski

# Stanisław Latkiewicz

29.09.2015 21:25

Na przykład opiniowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego celem zapewnienia terenów przeznaczonych na usługi i drobny handel, zapewniając niezbędną do tego infrastrukturę.
Jaką infrastrukturę ma Pan na myśli?

REKLAMA

# ku przestrodze

29.09.2015 21:40

Szanowni Państwo,
Demokracja na Bemowie została ostatecznie zdeptana. Skoro nie podziałało przysłanie tzw. pełnomocników, skoro legalne władze Bemowa wytrzymały niewypłacanie pensji przez blisko rok i nocne wymiany zamków w gabinetach, przyszła pora na kolejne złamanie prawa. Pani Waltz, nie potrafiąc nijak zbudować większości w Radzie Dzielnicy, nie czekając nawet ustawowych 30 dni od ostatnich rozstrzygnięć Rady Miasta (17 września), powołała właśnie zarząd komisaryczny. Skład iście wymarzony, złożony z dotychczasowych urzędników-pełnomocników... Nikt z prezydenckich komisarzy na Bemowie nie mieszka, nikt nie był nijak wybrany w ostatnich wyborach samorządowych. Co ciekawe, komisarz Lipiński będzie przez najbliższe tygodnie wyłącznie wirtualny, bo kilka dni temu udał się na kilkutygodniową wycieczkę do USA.
Krzysztof Zygrzak
burmistrz

# bec

29.09.2015 22:02

Klimiuk jest wirtualnym mieszkańcem Białołęki. Zameldowania, ale przyjeżdża tylko na sesje.mieszka w innej dzielnicy. Podatki tez płaci gdzie indziej. Taki z niego lokalny patriota jak Mackiewiczm

# stanilaw

29.09.2015 22:02

A to niby w temacie.

# stanilaw

29.09.2015 22:06

a co mnie obchodzi Korowaj czy Mackiewicz. Oni robią politykę, a moje dziecko będzie chodziło do szkoły na 3 zmianę jak oni wezmą się za władze.
Korowaj wie tyle o inwestycjach co nic. Nie wybuduje żadnej szkoły. Ludzie tego się tylko boje.
po co mi te plaże, skatepark itd.

# kat ut

29.09.2015 22:06

Zero konkretów Panie Mackiewicz. Do pięt Pan nie dorasta żadnej postaci z Bialoleckiego samorzadu. Pan Wlodkowski to jest prawdziwy lider stowarzyszenia.

# loko

29.09.2015 22:17

#stanilaw napisał(a) 29.09.2015 22:06
Oni robią politykę, a moje dziecko będzie chodziło do szkoły na 3 zmianę jak oni wezmą się za władze.

Idealne podsumowanie kadencji Jaworskiego. Tak właśnie jest

# ze_nek

29.09.2015 22:19

#zoska napisał(a) 29.09.2015 21:12
Przynajmniej Jaworski ma poczucie humoru i klasę sprawnego samorządowca. Bardzo spoko gość.
Zastanawiam się czy te komentarze on sam pisze czy jakiś radny z wielką tubą wazeliny pod ręką?

# maciek

29.09.2015 22:39

Komentarze pisze Mackiewicz. W krwi ma działania zakulisowe

# obserwator17

29.09.2015 22:39

#ku przestrodze napisał(a) 29.09.2015 21:40
Szanowni Państwo,
Demokracja na Bemowie została ostatecznie zdeptana. Skoro nie podziałało przysłanie tzw. pełnomocników, skoro legalne władze Bemowa wytrzymały niewypłacanie pensji przez blisko rok i nocne wymiany zamków w gabinetach, przyszła pora na kolejne złamanie prawa. Pani Waltz, nie potrafiąc nijak zbudować większości w Radzie Dzielnicy, nie czekając nawet ustawowych 30 dni od ostatnich rozstrzygnięć Rady Miasta (17 września), powołała właśnie zarząd komisaryczny. Skład iście wymarzony, złożony z dotychczasowych urzędników-pełnomocników... Nikt z prezydenckich komisarzy na Bemowie nie mieszka, nikt nie był nijak wybrany w ostatnich wyborach samorządowych. Co ciekawe, komisarz Lipiński będzie przez najbliższe tygodnie wyłącznie wirtualny, bo kilka dni temu udał się na kilkutygodniową wycieczkę do USA.
Krzysztof Zygrzak
burmistrz

Jaworski nie próbuj zastraszać mieszkańców. Nikt się nie złapie na Twoje manipulacje, mające zapewni Ci stołek w ratuszu.

# ZBialoleki

29.09.2015 22:54

Niestety nie kupuje go.

# radny

29.09.2015 23:08

#obserwator17 napisał(a) 29.09.2015 22:39
Jaworski nie próbuj zastraszać mieszkańców. Nikt się nie złapie na Twoje manipulacje, mające zapewni Ci stołek w ratuszu.

Radni też podobno są zastraszani

# radny

29.09.2015 23:09

#maciek napisał(a) 29.09.2015 22:39
Komentarze pisze Mackiewicz. W krwi ma działania zakulisowe

Piotrze, przestań już. To nie przystoi.

# Fryzjer

29.09.2015 23:18

Mackiewicz ma perukę czy nie? Jakoś mnie frapuje ta fotka .

# Samorządny

29.09.2015 23:20

Spoko gość, będzie świetnym burmistrzem, tylko jak zrozumie za trzy lata, że dzielnica nie ma żadnego wpływu na stawki podatkowe. Z krzesła spadłem. Co za koleś. Zero doświadczenia i pojęcia. Miasto go śmiechem zabije w tych jego oczekiwaniach.

# z Ratusza

29.09.2015 23:24

Ci bardziej wtajemniczeni wiedzą, że Jaworski i Mackiewicz się lubią i ze sobą rozmawiają. To może być ciekawy duet dla Białołęki.

# beret

30.09.2015 00:18

No to kto to jest ten Mackewicz?

# Ber

30.09.2015 07:53

#bec napisał(a) 29.09.2015 22:02
Klimiuk jest wirtualnym mieszkańcem Białołęki. Zameldowania, ale przyjeżdża tylko na sesje.mieszka w innej dzielnicy. Podatki tez płaci gdzie indziej. Taki z niego lokalny patriota jak Mackiewiczm

Klimiuk mieszka na Białołęce podobnie jak Mackiewicz

# Ber

30.09.2015 08:01

#zoska napisał(a) 29.09.2015 21:12
Przynajmniej Jaworski ma poczucie humoru i klasę sprawnego samorządowca.

Tak ma klasę i poczucie humoru. Cholernie się uśmiałem gdy zwracając się do niego z problemem, zostałem odesłany na drogę sadową.

# blacha

30.09.2015 08:26

PiS rzuca Mackiewicza na pożarcie. Jest tylko narzędziem Klimiuka i Korowaja

# zenek 2

30.09.2015 11:29

Panie Mackiewicz! A kto lepiej wylobbuje te wszystkie sprawy, o których Pan mówi w artykule?! Pan czy Jaworski? Ile zdołał dotąd ściągnąć pieniędzy na Białołękę Jaworski? Jeżeli jest Pan człowiekiem poważnym i wiarygodnym to niech Pan zacznie rozmawiać z Jaworskim a nie z jakimiś dziwnymi ludźmi.

# mysza99

30.09.2015 11:32

Popieram Zenka. Jeżeli p. Mackiewicz jest człowiekiem takim za jakiego chce uchodzić to niech nie zawiera spółek z pp. Korowajem, Klimiukiem, Gozdkiem

# Karol Kwiatkowski

30.09.2015 11:38

Pan Mackiewicz to widzę mądry czlowiek, wierzę więc że będzie wiedział z kim należy pracować dla dobra naszej Dzielnicy. Kto jest gwarantem oddania placówek oświatowych w terminie, tak, żeby mieszkańcy, a szczególnie ich dzieci na tym skorzystały. Nie sądzę, żeby miał zaufanie do ludzi, którzy występują przeciwko środowisku, z którego się wywodzą (jest nawet na to nazwa - ZDRAJCA). Panie Janie wierzę, że wybierze Pan mądrą współpracę z obecnym Zarządem dzielnicy i będzie pan działał zgodnie z nazwą Pańskiego stowarzyszenia - RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI. Pozdrawiam serdecznie

# rollo

30.09.2015 11:45

Klimiuk, Gozdek? A kto to jest? Czy oni coś zrobili dla tej dzielnicy? No bo pier...nik to potrafią jak widać robić? I czy na pewno mieszkają na Białołęce czy może to jacyś spadochroniarze z innych części Warszawy?

# ania z nowodworów

30.09.2015 11:51

Jeżeli obecnym władzom dzielnicy większość radnych - ze znanych tylko sobie powodów - nie pozwoli na normalną pracę to HGW powinna zrobić to samo co na Bemowie! Mnie nie interesuje kto rządzi. Ja chcę mieć przedszkole dla dziecka! Jeżeli obecnemu burmistrzowi nie będą pozwalać na normalną robotę to niech Hanka przysyła swoich komisarzy. A wtedy ci radni rozrabiacze niech sobie powołują te swoje "zarządy"

# sikor

30.09.2015 11:58

Jak ten b...el będzie trwał dłużej to faktycznie niech rządzą ludzie HGW! Ja też uważam, że budowa szkół jest ważniejsza od tego, kto rządzi.

# zenobiusz

30.09.2015 12:00

"Na 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Białołęka sparodiowała przemówienie Wojciecha Jaruzelskiego. Przebrany za komunistycznego generała wiceburmistrz Piotr Jaworski ogłosił stan wyjątkowy"
I słowo ciałem się stało. Jak widać burmistrz zrobi wszystko żeby nie oddać władzy. Każdym kosztem. "A po nas choćby i potop"...

# dociekliwy

30.09.2015 12:00

ania z nowodworów, a może piotr z modlińskiej? :-)

# Ber

30.09.2015 14:39

#Fryzjer napisał(a) 29.09.2015 23:18
Mackiewicz ma perukę czy nie? Jakoś mnie frapuje ta fotka .

Niskie czoło i burza gęstych włosów - możesz tylko zazdrościć bo to rzadkość.

# Tomasz Majchrowski

30.09.2015 20:04

Panie Mackiewicz jak chce Pan cokolwiek zrobić w naszej dzielnicy, to niech Pan zacznie współpracować z burmistrzem Jaworskim. To jedyna osoba, która może ściągnąć do naszej dzielnicy pieniądze z budżetu miasta na nowe inwestycje.

# Ber

30.09.2015 20:16

#Tomasz Majchrowski napisał(a) 30.09.2015 20:04
Panie Mackiewicz jak chce Pan cokolwiek zrobić w naszej dzielnicy, to niech Pan zacznie współpracować z burmistrzem Jaworskim. To jedyna osoba, która może ściągnąć do naszej dzielnicy pieniądze z budżetu miasta na nowe inwestycje.

Skoro tak jest, to burmistrz Jaworski sam powinien sobie świetnie radzić, co oczywiście widać po ilości i jakości oddawanych co chwilę inwestycji.

# JP100%

30.09.2015 20:23

Znaczy jakie to są inwestycje, tak dokładnie? Chyba oddawane do innych dzielnic
Różne przezwiska słyszałem dla niego, ale jak czytam te bajki że "może ściągnąć do naszej dzielnicy pieniądze z budżetu miasta na nowe inwestycje" to mi się od razu skojarzyło z midasem. Tyle że to taki midas, co nie w złoto wszystko zamienia, a w gó...

# Ajran

30.09.2015 22:19

Co za BEŁKOT!

# kuźma

30.09.2015 23:31

Ktoś tu- w zalewie hejterów i ich całkiem odjechabych komentarzy- całkiem niegłupio napisał o współpracy dwóch P. No no....

# gostek2

01.10.2015 09:51

Tylko czy będzie wola ze strony burmistrza? Bo na razie się okopał i wszelkimi metodami broni "swojego" stanowiska

# Prawda

02.10.2015 08:30

Białołęka w ruinie Fb contra Białołęka w Ruinie Fb
No to jak wyglądają Wasze drogi dojazdowe do osiedla, jezdnie, chodniki itd.?
www.facebook.com/bialolekaruinie?fref=ts

# Kaminski

02.10.2015 18:20

Szkoda tych lokalnych ugrupowań i Mackiewicza. Dostali się w macki młodych, gniewnych politykierów z PiSu i karierowiczów Korowaja i Rabiczko. Zmielą, przeżują i wyplują.

# aroani

05.10.2015 12:53

Zmiany ???
na tych zmianach to ucierpimy my i nasze dzieci bo zanim to wszystko się poukłada to kasa którą można pozyskać dla dzielnicy przepadnie,
z Korowajem kojarzy mi się jedynie wieża dla jerzyków których nie było i nie ma, a pan radny szuka nowych inwestycji żeby się pod nimi podpisać że to on zbudował a niby z czego przecież pracy nie ma...
natomiast Mackiewicz kto to???
jestem za Jaworskim bo jak na razie jest najlepszym Burmistrzem jakiego miała ta Dzielnica!

# gość

05.10.2015 13:25

i znów Modlińska się odezwała

# Ber

05.10.2015 14:12

#aroani napisał(a) 05.10.2015 12:53
Zmiany ???
na tych zmianach to ucierpimy my i nasze dzieci bo zanim to wszystko się poukłada to kasa którą można pozyskać dla dzielnicy przepadnie,
z Korowajem kojarzy mi się jedynie wieża dla jerzyków których nie było i nie ma, a pan radny szuka nowych inwestycji żeby się pod nimi podpisać że to on zbudował a niby z czego przecież pracy nie ma...
natomiast Mackiewicz kto to???
jestem za Jaworskim bo jak na razie jest najlepszym Burmistrzem jakiego miała ta Dzielnica!
Kim był Jaworski nim przyssał się do stołka? Jakie miał osiągniecia ? Jakie ma teraz ? Mówisz ze dba o dzielnice ? A o którą cześć dzielnicy dba? Dlaczego burmistrz nie chwali się swoimi osiągnieciami na wschodniej Białołęce? Dlaczego nie widzę burmistrza w ślicznym kasku robiącego sobie fotkę przy ul. Siecznej, Kartograficznej, Głębockiej, Zdziarskiej, Berensona, Katy Grodziskie, Chudoby... ? Dlaczego nie pęka z dumy nad ilością pobudowanych/wyremontowanych chodników, dróg, odwodnien, oświetlen, kanalizacji czy metra, tramwaju, świetnej komunikacji miejskiej, sygnalizacji świetlnych, pięknych przystanków autobusowych, takich jak na Tarchominie ! To deweloperzy są zmuszani do wykupu ziem, budowy chodników i dróg, oświetlen a do czego zmuszana jest władza lokalna? Co dla nas robi ? Dzielnica nie inwestuje w tą cześć Białołęki mimo ze jej mieszkańcy zasilają budżet sporymi podatkami.
I nie interesują mnie rozgrywki miedzy burmistrzem a radnym Korowajem czy tez pomysł wieży dla jerzyków na który burmistrz wyraził zgodę ! Interesuje mnie tylko i wyłącznie zrównoważony rozwój Białołęki wschodniej, gdzie mieszkam i gdzie go nie ma.

# gość

05.10.2015 14:47

jutro o 12.00 - sesja nadzwyczajna

# Ber

05.10.2015 14:56

#gość napisał(a) 05.10.2015 14:47
jutro o 12.00 - sesja nadzwyczajna

Ta godzina to tak celowo czy już nie było innej możliwości?

# gość

05.10.2015 15:08

nie wiem, nie znam szczegółów - info ze strony dzielnicy :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe