REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Lunch w Warszawie - skąd zamówić?

# cytadela

02.06.2017 12:08

Gdzie można w Warszawie zamówić dobry lunch w jakiejś normalnej cenie? Chodzi mi o dowóz do firmy. No ewentualnie może być "stacjonarnie", jeśli będzie to miejsce bardzo blisko zlokalizowane w stosunku do mojego miejsca pracy.

# matijas

24.06.2017 17:04

A gdzie pracujesz? My np. na obiady często chodzimy do Karczmy Soplicowo :) Mają bardzo smaczne jedzenie i super obsługę. Menu możesz sprawdzić na http://www.karczmasoplicowo.pl/menu. Nie wiem, jakie lubisz jedzenie, więc przejrzyj sobie kartę i jeśli to Twoje klimaty, to polecam wybrać się tam i spróbować ich pysznej kuchni :)

# tymina

03.07.2017 11:32

W Bubbles mają świetne jedzenie za niewielką cenę. Bardzo lubię tam wpadać, bo oprócz pysznych dań serwują równie smaczne trunki!

REKLAMA

# panini

12.07.2017 14:03

Sushiberry! Mają menu lunchowe i zniżki jakieś właśnie na lunch, ale już nie pamiętam dokładnie jakie. To już sobie można poszukać i sprawdzić w necie :) W każdym razie mega dobre sushi mają i dowożą :)

# Wiktoria

26.10.2017 12:41

Na catering i spotkanie ze znajomymi polecam restauracje Akademia. Serwują tam dobre Polskie jedzenie i atmosfera też jest fajna. Polecam też alkohole:) Ogólnie rzecz biorąc bardzo dobra restauracja z cateringiem :)

# syfiassta reklama

26.10.2017 12:50

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom ././/.

REKLAMA

# Basia567

18.12.2017 20:44

My najczęściej ze znajomymi lunch bierzemy na wynos z Restauracji Klimczok, bo mamy ją po sąsiedzku, a mają bardzo smaczne zestawy lunchowe w cenie 21 zł, więc jak na Warszawę to super cena. Codziennie jest coś innego, ale zawsze ciekawego i smacznego. Czuć, że nie dosypują żadnej chemii, dania są zawsze kolorowe i je się je oczami ;)

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 19:28

Nie polecam nikomu to syf najgorszy od

# amina

01.06.2018 09:45

Warto zajrzeć do Bubbles, fenomenalna kuchnia, dobre szampany i miła obsługa. Wszystko to, czego oczekujemy od porządnego lokalu.

REKLAMA

# anty spamer

05.06.2018 15:07

doprawdy super .....bełkot

# Julkaty

31.07.2018 21:57

Ja tam wolę sobie pójść. Bardzo smakuje mi jedzenie serwowane w barze mlecznym kijowska. Mają spoko ceny i smak. Uwielbiam ich naleśniki i wszelkiej maści kluski. Nie pogardzę też golabkami. Pyszniufkie są. Aaa i gulasz mniam

# Daniel

26.08.2018 22:52

A ja mimo wszystko polecam domową robotę (własną). Wystarczy dobry pomysl:https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-kuchenne/drugie-sniadanie-do-szkoly o oszczędnościach nie wspomnę

REKLAMA

# Karinkadzw

22.10.2018 15:07

Ja to uwielbiam zupy w każdej postaci i za każdym razem czuję się dobrze, jak je jem :) najbardziej lubię jeszcze jak ktoś je gotuje dla mnie, więc wybieram się na nie najczęsciej do mojego ulubionego baru mlecznego kijowska. Tam mają bardzo dobre zupki, nie przesadzają ze śmietaną etc, więc spokojnie mozńa je też zaliczyć do lekkostrawnych. I ceny super ;)

# olanikola24

11.12.2018 10:39

w Zachodnim Brzegu mają pyszną kuchnię izraelską i śmiem twierdzić, że najlepszy hummus! dodatkowo fajny widoczek na Wislę i Stadion Narodowy - klimatyczne miejsce

# Selenka80

21.01.2019 12:22

Jak dla mnie właśnie placki ziemniaczane i dobre zupy to podstawa, zwłaszcza o tej porze roku. Polecam wizytę na Krakowskim w PanKejk. Smacznie, niedrogo, miło

REKLAMA

# Gregoryy

01.02.2019 10:45

Faktycznie dobra miejscówka PanKejk. Kiedyś było tam KFC i na szczęście juz go nie ma. Dobra naleśnikarnia, otwarta do późna

# ppelllek

01.02.2019 12:59

super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu

# Kirenka

11.07.2019 22:23

Jeśli domowe obiady, to z Restauracji Ursus, mają przepyszne zestawy obiadowe za nieduże pieniądze. Jak u mamy ;)

REKLAMA

# Jacentyx

15.07.2019 11:33

PanKejk OK. Jedzenie domowe, szyba obsługa. Do tego długo otwarci w weekend, co latem jest super

# inga83

17.07.2019 22:04

Ja polecam Milanovo https://milanovo.pl/, bardzo smaczne jedzenie, mam tam swój ulubiony makaron i ulubioną sałatkę :) Czasem zamawiamy też pizzę. My akurat mieszkamy na Wilanowie, tak że mamy po sąsiedzku :)

# Fabianczek

28.10.2019 10:08

W reprezentacyjnym miejscu jest faktycznie Pankejk. Mogę ich polecić. Jedzenie bardzo smaczne. O tej porze roku mozna się rozgrzać ciepłą zupą oraz poprawić plackami ziemniaczanymi

REKLAMA

# Piotrrr

10.01.2020 14:01

Na lunch chodzę z kumplami do sushi saska kępa, blisko tanio i pysznie.

# Klarmens

01.02.2020 13:34

Pankejk według mnie wygrywa bardzo dobrym i róznorodnym jedzeniem, ciekawa ofertą śniadaniową i długimi godzinami otwarcia

# Annaania

02.02.2020 20:10

Ostatnio przez roomservice zamawiałam obiad z Papu pierś z kurczaka z kopytkami i warzywami jedzenie było prima sort! Donieśli mi je pod same drzwi :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA