REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# hehe

17.04.2018 12:21

To niech jeżdżą komunikacją, a nie zapychają miasto samochodami, bo wygodnickie muszą tyłki autem wozić.

# ARodak

17.04.2018 13:29

Komunikacja jest tak zapełniona że nie wyobrażam sobie jechać z 2 letnim synem i 5 letnią córką do przedszkola i żłobka. Tylko nie mów że są miejsca dla osób z dziećmi, bo ktoś na to patrzy. Nie patrzą na osoby w ciąży, a co dopiero na gościa z dzieciakami. Wygodne fakt, ale i bezpieczne. Jakby chodziło tylko o mnie wsiadł bym na rowem.

# romekkkk

17.04.2018 14:28

jestem za zlikwidowaniem bus pasów

REKLAMA

# Bemowianin

18.04.2018 11:52

To nie jest do konca prawda, ze podrozowaniw samochodem jest dla wygody.
W dużej mierze za ten fakt, winę ponosi Warszawski ZTM wprowadzając zamieszanie w przebiegu linii.
A głupie tłumaczenie gowniarstwa zatrudnionego w ZTM, ze przeciez Warszawa sie rozbudowuje ma sie nijak do rzeczywistości, a jedynie zbiecheca do korzystania z KM.
Sam od 15-lat nie korzystam z KM tylko podruzuje samochodem.
Powód: Nie będę marnowal czasu, by codziennie śledzić układ komunikacyjny, żeby dojechać do celu.

# Orto Graf

18.04.2018 13:14

Bemowianinie, do szkoły (podstawowej) czym prędzej wrrróć!!! Wyraz "podróżuję" piszemy stosując "ó" zamknięte, "ż" z kropką i "ę" z ogonkiem...

# Bemowianin

18.04.2018 13:24

Sorry, jestem po studiach. Na szkułę puddtawową joz za późno. A tak w ogóle, to wina sprzętu.

REKLAMA

# andre

18.04.2018 18:43

Kretynizm sięga wyżyn. Komunikacja publiczna powinna być priorytetem. Ja rozumiem, iż dla części ludzi samochód to jest sposób zarabiania na życie. Natomiast nie jest to większość. W godzinach szczytu komunikacja publiczna powinna mieć pierwszeństwo.

# Sprzętacz

18.04.2018 22:31

Bemowianinie, u nas w firmie jak kiedyś dyrektor zrobił dziecko głuchoniemej sprzątaczce, to też się tłumaczył, że to wina jego sprzętu...

# ehem

25.04.2018 11:05

Korwin Mikke, stary dobry wioskowy głupek.
"Ludzie stoją w gigantycznych korkach przez to, że niektórzy chcą sobie jechać wygodnie!"
Nie. Ludzie, którzy wybrali autobus, zamiast zająć na jezdni miejsce kilkudziesięciu samochodów, od lat stoją w korkach przez to, że niektórzy chcą sobie jechać wygodnie. Wioząc wyłącznie własną żopę plus powietrze, i okupując wiele metrów kwadratowych jezdni, a potem także publicznej przestrzeni placów, chodników i zdewastowanych trawników.
Janusz, wszystko ci się popieprzyło. Jak zwykle.

REKLAMA

# StudentSGGW

08.05.2018 12:09

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break