REKLAMA
REKLAMA

31.08.2017 22:23 #Zybi
Trzeba spytać pomysłodawczyni czy czasami nie ma wyłączności na prace zlecone z gminy.....
Daję sobie małego obciąć, że ma. Oczywiście to może być również rodzina niekoniecznie ona sama ....

Ja mam propozycję, pozwolić te barierki rozebrać złomiarzom. Gwarantuję, że zrobią to za free
i 165 tys. zł zostaje na inne defraudacje.
Ja poproszę 10 tysi za pomysł...
31.08.2017 22:33 #eee
Tyle tysięcy????? Niech wezmą kilku pobliskich bejów i dadzą im odwalić robotę. Beje zrobią to za friko a za barierki będą mieć kasę ze złomu. Pozdro :D
01.09.2017 15:49 #Parabola
Barierki oczywiście tak, jak najbardziej, względy bezpieczeństwa. To, że jeszcze nikt, co jest nieprawdą, nie spadł ze ścieżki i nie zrobił sobie krzywdy nie oznacza, że tak się nie może zdarzyć. Tyle tylko, że obecne barierki są zupełnie bezmyślnie usytuowane, powinny znajdować się około metra od skrajni jezdni rowerowej, wtedy byłoby bezpiecznie, a komu kojarzy się to ze spacerniakiem więziennym? No cóż, każdy ma jakieś wspomnienia.
01.09.2017 15:55 #guru
Ąlbo baba siedziała w pierdlu i ma zaburzenia afektywne .
03.09.2017 10:46 #Rowerzysta01
Łapy won od barierek! Na Miedzeszyńskim o 21 spotkałem stado dzików. Prawdę mówiąc wolałbym żeby nie wbiegały mi pod koła roweru. Na Zawadowskim barierek nie ma i już kiedyś podziwiałem stado saren które przebiegały przez wał przed kobietą która jechała przede mną na rowerze. Liski i bobry pomijam.
Nie mówimy o wale w mieście, gdzie nic się nie dzieje, mówimy o wale w terenie gdzie jest mnóstwo dzikich zwierząt. Wał jest wysoki i nieuwaga/ pojawienie się dzika mogą się skończyć bardzo tragicznym wypadkiem

72/866 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupujemy starocie z mieszkań 516-811-480 skupuje.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie