REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lotnisko praca

22.12.2004 13:21 #miki
gdzie mozna składać CV w sprawie pracy na nowym lotnisku?
14.01.2005 13:59 #czytelnik
Może w gazecie wydrukujecie taka informacje. U mnie w rodzinie bezrobocie przekracza 70%, wiec jestesmy zainteresowani pracą na lotnisku. Chetnych jest znaczbie wiecej - moi sąsiedzi na pewno. Chciałem się czegos dowiedzieć w urzędzie starostwa ale tam same niekumate chyba pracują. Nikt nic nie wie. O lotnisku cos czytali, ale że będa szukali pracowników, to nie wiedza. Urzednicy! czubek własnego nosa i nic wiecej ich nie obchodzi
16.01.2005 22:38 #tyka
najlepsze fuchy zarezerwowane juz są dla rodzin gości z Agencji Mienia Wojskowego, którzy sprzedali teren
24.01.2005 10:33 #asik
Bez przesady. A jesli nawet, to zostanie tysiąc miejsc pracy, których oni nie wezma. Też jestem za tym, zeby urząd miasta powołał pośredniak w sprawie pracy na lotniku.
16.06.2016 11:24 witek43657
Lotniska raczej nigdzie sie nie ogłaszają, jak juz chcesz sie dostac do pracy to musisz wejsc na ich strone . Ja składając dopiero tak dostałem sie do lotnisko wrocław. Parking był niestety jedyna opcją jaką mi zaoferowali ( obsługa klientów którzy nie radza sobie z biletami wjazdowymi) ale wazne by sie "zaczepic" potem łatwiej pójsć gdzieś wyżej
wpis modyfikowany 2 razy, 16.06.2016 11:25 
26.07.2019 10:46 #Wiktor_N
Chciałbym pracować na Okęciu. Co prawda mieszkam w Łodzi, ale miałbym super dojazd - https://www.modlinbus.com/ . Może kiedyś się uda.

12/1446 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Wózek transportowy młynarka 150 kg/ Przeprowadzka!-Wypożyczenie! Koszt: 30zł/ doba Kaucja 250 zł do zwrotu przy zwracaniu produktu. Odbiór ul. Kondratowicza Targówek/ Bródno Nowy wózek transportowy schodowy, składany NEO idealny na przeprowadzki i transport mebli jak pralka lodówka czy regały. Przeszedł w boju przeprowadzki z dwóch mieszkań jednocześnie przez miesiąc i śmiało mogę powiedzieć, że to super pomysł. wym podstawy: 310 x 290 mm, - może być użytkowany do transportowania przedmiotów na płaskich powierzchniach z udźwigiem do 150 kg oraz na schodach z udźwig do 120 kg. -Teleskopowy uchwyt regulowany na 2 wysokości -składany-zajmuje mało miejsc

Dom i ogród
 Obrazy z Napisami, Nowoczesne A4, DUŻO WZORÓW Oferuję obrazy z napisami i nie tylko, mojego projektu. Nowe wzory co kilka dni. Na PREZENT, URODZINY, IMIENINY, PODZIĘKOWANIA I INNE OKAZJE. OBRAZ Z NAPISEM A4 - 21-30 CM . Nowoczesne wzornictwo, pasujące do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Obraz wydrukowany na wysokiej jakości papierze - 250 gr. MATOWY SPRZEDAŻ NA ALLEGRO, ZOBACZ INNE WZORY! https://allegro.pl/uzytkownik/myone1 myone200882@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

Finanse
 Witaj, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę w ciągu 24 do 48 godzin. Oferujemy Gwarantowaną pomoc w uzyskaniu pożyczki. Nasza organizacja zapewnia pomoc w uzyskaniu pożyczki osobom, które pilnie potrzebują pomocy finansowej, i robimy to od ponad 5 lat. Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com {WhatsApp: 00447903159998} Skontaktuj się ze mną już dziś, a będziesz zadowolony

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA