REKLAMA
REKLAMA

Lokale dla palących

08.01.2018 21:55 #Adam25775577
Witam, prosiłbym o rekomendacje dobrych miejsc z alkoholem, gdzie można śmiało puścić dymka w środku. Najchętniej lokale zlokalizowane na śródmieściu lub mokotowie :) Pozdrawiam
10.01.2018 09:52 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
10.01.2018 16:20 #Adam25775577
? O co chodzi?
11.01.2018 11:04 #przyykre to
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
11.01.2018 16:37 #Adam25775577
Nie rozumiem dlaczego się tak denerwujesz, czy napisałem coś niestosownego?
REKLAMA
14.01.2018 20:59 #VII
Podbijam

609/3022 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

4-pokojowe sprzedam
 Super cena 4783 zł/m2 .Białołęka 5 min od Atrium- Targówek,druga linia zabudowy. Przystanek autobusowy 1 min od bloku ul.Głębocka 54a 146,17m2 . Rozkładowe, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu z kopertowym dachem co daje w salonie dużą przestrzeń . Trzy sypialnie, salon ,kuchnia z jadalnią a także zabudowana duża garderoba. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi ( jedna nowa, nie używana)i osobne WC. . Komórka lokatorska 2,94 m2(kupiona za 10.000 PLN w cenie mieszkania !), taras o powierzchni 60 m2 . Na terenie osiedla plac zabaw oraz przedszkole .Czynsz z zaliczkami na media 1080,- zł . Mieszkanie zostało całkowicie odnowione - gotowe do wprowadzenia. Cena 700.000,- zł .Można dokupić miejsca garażowe.

Usługi inne
 MONTAŻ ANTEN SATELITARNYCH WAWER WESOŁA STARA MIŁOSNA TANI 24H/7 W Święta TEŻ 511-591-717

Dom sprzedam
 Sprzedam gospodarstwo rolne o pow.17-18ha, w tym jest 4ha lasu z podłożem żwirowym. Gospodarstwo rolne położone we wsi Słochy Annopolskie na Podlasiu na kolonii 300 metrów od DK62. Na posesji znajduje się dom mieszkalny 15*10m, dach, elewacja, okna po wymianie, Obora 12*24m (2004r) Stodoła i 2 budynki gospodarcze. Gospodarstwo było dostosowane do hodowli mlecznej, zbiornik i dojarka przewodowa na stanie. Obecnie prowadzona jest hodowla bydła rzeźnego. Na działce znajduje się niewielki staw z dopływem i odpływem. Polecam, więcej informacji udzielę telefonicznie.

Różne
 Szukam faceta, który zaspokoi mój głód seksualny. Jestem młodą niedopieszczoną, uległą dziewczynką z wyobraźnią, której brakuje seksu. Chcesz robić ze mną na co tylko masz ochotę? Mam dużo czasu, aby zaspokoić Twoje fantazje :* Wejdź na moją stronę zboczone18.pl/kicia i napisz do mnie, a nie pożałujesz. Znajdziesz też tam więcej moich fotek :*

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.