REKLAMA
REKLAMA

Logo dla firmy, gdzie wykonać

29.08.2016 15:03 #Justine
Kojarzycie może w okolicach Warszawy jakieś agencje, firmy których domeną jest tak jak w przypadku http://arseosystem.pl/projektowanie-logo projektowanie logo poznań? Chciałabym w końcu zadbać a tą stronę promocji mojej firmy, a nie bardzo wiem, do kogo mogę się zwrócić. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
01.09.2016 12:39 #Hasson
Ja mogę Ci polecić firmę która wykonuje cikawe projekty logo dla firmhttp://www.nlogo.pl
30.09.2016 11:16 #Maciek7
Ja zleciłem pozycjonowanie w Krakowie naszej strony budowlanej firmie Scyla. Oprócz pozycjonowanie ważne są także inne czynniki marketingowe. Scyla w pełni je wykorzystała w naszym przypadku. Logo też nam wykonywali. Tutaj macie pełną ofertę http://scyla.pl/uslugi-dodatkowe. Polecam
30.09.2016 11:16 #Maciek7
Ja zleciłem pozycjonowanie w Krakowie naszej strony budowlanej firmie Scyla. Oprócz pozycjonowanie ważne są także inne czynniki marketingowe. Scyla w pełni je wykorzystała w naszym przypadku. Logo też nam wykonywali. Tutaj macie pełną ofertę http://scyla.pl/uslugi-dodatkowe. Polecam
08.11.2016 12:30 Piotrowska
Logo spokojnie możecie zrobić sami. Zobaczcie sobie ten program na Gospaces. Ja w ten sposób tworzyłam logo i jestem z niego zadowolona, jest ładne, zgrabne a jego wykonanie zajęło mi z godzinkę.
21.04.2017 09:08 monikabercia
Kupiłam kiedyś strój kąpielowy w rozmiarze 54 z firmy Gwinner, ale wyglądałam w nim okropnie, bo mam nieco szersze uda. Nie twierdzę, że jest on niedobry, czy nieładny. Zwyczajnie do mnie nie pasował i źle się w nim czułam. Teraz kupuję kostiumy kąpielowe z nogawkami. Znalazłam fajny model Sara, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam go od dwóch lat i zakładam go na basen co tydzień w każdy poniedziałek. Nie ma żadnych przebarwień od chloru. Kiedyś kostium, który kupiłam gdzieś tam po kilku wizytach z niebieskiego zrobił się biały prawie na całej powierzchni. Natomiast Sara jest wręcz niezniszczalna. Ja go kupiłam w sklepie internetowym dla puszystych Salon Mody XXLStroje kąpielowe duże rozmiary

174/377 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Gitara - pedagog, nauczyciel szkoły muzycznej (klasa gitary) z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym popartym własnym autorskim programem nauczania indywidualnego i w grupach muzycznych. Udzielam lekcji prywatnych w zakresie gry na gitarze klasycznej i akustycznej. W skład zajęć wchodzi: - nauka gry z wszelkimi jej elementami - doskonalenie nabytych już umiejętności - gatunki i style muzyczne - nauka czytania nut oraz tabów gitarowych - skale muzyczne w tym pentatonika - budowa akordów oraz ich wykorzystanie w grze - niezbędne podstawy z teorii muzyki - inne w razie potrzeby lub na życzenie ucznia Każdego ucznia traktuję indywidualnie. Moje motto pedagogiczne to: ,,Nauczaj tak jakbyś chciał żeby ciebie nauczano,, Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Materiały do nauki udostępniam gratis. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na przygodę z muzyką niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. obecnie funkcjonuje tam apteka. tel kontaktowy 501-642-989

Nauka
 ANGIELSKI - profesjonalnie - korepetycje, przygotowanie do egzaminów. 500-214-057

Usługi transportowe
 Organizujemy profesjonalne usługi Przeprowadzek. - Na terenie Miasta oraz okolic, - Międzymiastowe, - Międzynarodowe. Ekipa 2/3/4 osobowa, 9 lat doświadczenia. Przenoszenie pianin, fortepianów, sejfów. Demontaż/montaż Mebli - profesjonalne podejście do klienta. Zapraszamy do współpracy. www.rk-przeprowadzki.pl biuro@rk-przeprowadzki.pl Tel: 695594450

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie