REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.01.2018 16:20 #tico
Brawo BOS
08.01.2018 23:26 #Miś
POwinni POwiesić tabliczkę z napisem "Najbliższe lodowisko czynne we Wrocławiu"...
08.01.2018 23:53 #ART
Wybory idą... to radni zaraz będą na łyżwach po suchym śmigać, czego się nie zrobi dla dodatkowych "piniążków" " cuś trza zarobić" dla rodziny. Pobiega się po szkolnych klasach, po namawia się sąsiadów i rodziców z klasy dziecka, a nuż widelec zamydli się oczy za swoje nie róbstwo dostanie się kolejną kadencję. Słowo droższe kadencji!!!
09.01.2018 11:25 #Orto Graf
#ART, do szkoły (podstawowej) wrrróć! Wyraz "nieróbstwo" pisze się łącznie.
09.01.2018 12:32 #rok wyborczy
3 pytania.

Czemu uruchomiono Balon Tyburca kosztem lodowiska??

Kto podjał te decyzje?

Z jakich pieniedzy zrealizowano Balon Tyburca skoro nie przeszedł w głosowaniu budżetu partycypacyjnego?

Prosze o odpowiedz.
09.01.2018 14:33 #ART
#rok wyborczy napisał(a) 09.01.2018 12:32

3 pytania.

Czemu uruchomiono Balon Tyburca kosztem lodowiska??

Kto podjał te decyzje?

Z jakich pieniedzy zrealizowano Balon Tyburca skoro nie przeszedł w głosowaniu budżetu partycypacyjnego?

Prosze o odpowiedz.
...no i się dowiedziałeś :D
09.01.2018 18:34 #ART
#Orto Graf
nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo, nieróbstwo
mam nadzieję, że już ok. moja wina ale "piniążków" i "cuś trza zarobić" zostawiamy :P
10.01.2018 01:02 gilomirjak
Szkoda jeśli nie wyrobią się. Na pewno wiele dzieci będzie chciało wybrać się na lodowisko podczas ferii :/
11.01.2018 11:54 #lookie
Wina może leżeć po środku ale jako klient Innogy mogę powiedzieć, że nie jest to firma prokliencka. Nie polecam jej usług.

18/6467 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. kontakt: +48 795 404 404 / +48 85 7 404 404 www.ibatur.pl

Kupię samochód
 AAA Auto każde kupię! Osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353- 990

Zdrowie i Uroda
 świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 120zł + 20 zł przesyłka pobraniowa. Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. Proszę przekaż znajomym. dziekuję z góry Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski www.massagethai.info

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.