REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

lista forów dyskusyjnych

20.01.2003 20:31 #Duśka
Czy ktoś z was zajrzał na stronę pt. lista forów dyskusyjnych? Zobaczcie jaki Tarchomin jest rozgadany. Nas po prostu obchodzi to, co się dzieje wokół nas . Mamy pierwsze miejsce w Warszawie. Otworzyliśmy już 171 tematów, podczas gdy w innych dzielnicach po 3, 5 tematów!!!!! I co wy na to, kochani rozgadani??? Duśka.
20.01.2003 22:31 #pola
Powinni nam przyznać nagrodę!!
20.01.2003 23:40 #jotes
Duśka
Ten temat przerabialiśmy 5 grudnia w temacie STATYSTYKA
pozdrawiam
21.01.2003 14:40 #Duśka
Sorry, ale ja jestem z Wami dopiero od miesiąca i nie wiedziałam, ale zawsze miło bywać w rozgadanym i interesującym gronie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, jestem nowa. Duśka.
21.01.2003 15:05 siesiu
Mieszkam na Pajdaka. Kto mi powie, jaka firm może dać stałe łącze internetowe. Stawiam dobre piwo.
REKLAMA
21.01.2003 15:27 #mms
A Astercity tam nie działa?
21.01.2003 17:50 #Piotrek z Odkrytej
Ja mam Aster City (też od niedawna - 2 m-ce). Dzwoń do nich, siesiu i pytaj, może to jest wyjście.
21.01.2003 20:27 #pola
Jak mam Asetr City już ponad rok- jest okej. Polecam.
22.01.2003 08:27 siesiu
Niestety, ani Aster City, ani UPC w tym rejonie nie działa i nie wiadomo czy wogóle mają w planach podłączenie Pajdaka.
Muszę szukać alternatywnego rozwiązania.
22.01.2003 21:51 #mms
Przecież to bez sensu! To rzut beretem od Buczynka i nie ma ich tam? Chyba i nie zależy na kasie.
REKLAMA
29.01.2003 14:43 #mieszkanka
Na kasie im zależy ale najpierw trzeba zainwestować w okablowanie a Aster jest w trakcie zmiany właściciela i musi mieś dobre wyniki, aby lepiej się sprzedać.

6519/6650 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury Oferujemy profesjonalne koszty VAT: zaksięgowane w księgach rachunkowych, ujęte w ewidencjach sprzedaży, rejestrach VAT zgłoszone w deklaracjach VAT, CIT i sprawozdaniach finansowych Faktury VAT na wszystkich stawkach VAT Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat Tel.544-443-637 damvat@mail.ru

Jedzenie na telefon
 Apple iPhone X 64GB -400 EURO, Apple iPhone X 256GB-430 EUR, Samsung S9 + / S9 Huawei P20 Pro - 355 EUR WhatsApp: +447751961212 Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212 Jesteśmy sprzedawcą telefonów komórkowych. z magazynem w Wielkiej Brytanii Bezpłatna wysyłka kurierów Fedex i DHL do wszystkich naszych klientów. Dostawa w ciągu 48 godzin 15% promocyjna promocja rabatowa za 2 jednostki i więcej. Nasze telefony są nowe, zapakowane w oryginalne pudełko z kompletnymi akcesoriami i objęte dwuletnią gwarancją. Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212

Nieruchomości
 Oferujemy fachową pomoc w umorzeniu zobowiązań bankowych zabezpieczonych hipoteką. Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi. Gwarantujemy ochronę prawną i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Działamy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami! Tel.: 571 360 354

Usługi inne
 SERWIS NAPRAWA TELEFON SMARTFON !!WARSZAWA!! LCD ZLACZE Dojazd ! Diagnoza 0zł! NAPRAWA TELEFONÓW TABLETÓW WARSZAWA ! Naprawimy Twoje urządzenie ! Sprawdź http://dillcom.pl/serwis/serwis-telefonow/ Wymieniamy gniazda zasilania we wszystkich markach telefonów i tabletów !! Naprawiamy wyświetlacze w Telefonach komórkowych ! Naprawiamy Baterie w telefonach ! Wymieniamy i naprawiamy na miejscu wyświetlacze do większości markowych telefonów dostępnych na naszym rynku !! DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE WARSZAWY !! 6 PUNKTÓW ODBIORU NA TERENIE WARSZAWY !! Oferujemy także: - Naprawa telefonu po zalaniu - Wymiana złącza zasilania - Wymiana baterii - Wymiana głośników, mikrofonów, aparatów, itp. ! - Ściąganie simlocka - Naprawa Oprogramowania ! i inne... Specjalizujemy się w: APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, SONY Nasz adres: DILLCOM SERWIS ul. Leopolda Staffa 31 01-844 Warszawa POSIADAMY PUNKTY NA DZIELNICACH: BIELANY / ŻOLIBORZ / ŚRÓDMIEŚCIE / MOKOTÓW / OCHOTA Tel. 791 495 495 www.dillcom.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.