REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Likwidacja Bazaru na Wolumen

 Verdu

25.06.2009 09:34

Od pewnego czasu w Gazecie Łomianek i Bielan sa przytaczane argumenty za utrzymaniem bazaru na Wolumen, ale czy mieszkancy Wawrzyszewa nie maja prawa do zycia w spokoju i ładzie ? Czy sporzedaja tam tylko producenci i rolnicy ? Moim zdaniem ? Uważam, że w XXI wieku istnienie takiego bazaru jest niedopuszczalne w Centrum osiedla mieszkaniowego. Nie kupujemy od rolników, ale od handlarzy, wiec nie dawajmy się mamić takimi argumentami bo uwłaczają naszej inteligencji. Najwyzsza pora zeby zabrali głos mieszkancy, którzy inaczej mysla niz lobby handlarzy.

# RR

01.07.2009 13:57

Oczywiście, że nie wszyscy handlujący na targowisku "Wolumen" to rolnicy jednak nie jest prawdą, że takie osoby nie sprzedają na bazarze. Bazar powinien istnieć jednak tylko i wyłącznie na placu, który jest ogrodzony i który powinien być jak najszybciej zmodernizowany. Wzdłuż ulicy Wolumen handel nie powinien się odbywać. Należałoby także zlikwidować nielegalny parking między ogrodzeniem bazaru i ul. Kasprowicza.
Ja wolę kupić u takiego handlarza z Wolumenu niż ładować kasę zagranicznym sieciom handlowym! Nikt mnie nie omamił, to jest mój wybór.

# rzeczoznawca

27.04.2010 19:45

Witam.Proszę pamiętać ,że na bazar przyjeżdżają starsi ludzie,nie chcę tego pisać ,ale biedni też.Postawmy się w ich sytuacji,ludzie ,kórzy się gubią w supermarketach,po prostu...
Drugim aspektem jest jakaś przecież tradycja,nie pozbywajmy się jej bezpowrotnie.Ja pamiętam czasy jeszcze ,, perskiego" bazaru,
kercelak chcą przywrócić ,chcieliby,nie ma miejsca i interesu lepiej wybudować tower.Owszem od Kasprowicza proponowałbym
jakąś elewację modernistyczną,bo rzeczywiście bazarek od tej strony wygląda obskurnie,ale na Boga zostawmy środek placu z jego dotychczasowym przeznaczeniem.Błagam.

REKLAMA

# rzeczoznawca

27.04.2010 20:36

A pro po,gdzie inteligencik dotychczas kupował warzywka,a jego mamusia,babcia żona.Co uwłacza jego inteligencji , bo jeśli kupowanie,to rzeczywiście jest nad wyraz inteligentny.

# Jacob Filip

24.06.2012 10:44

Tak. W ogóle wszystkich ogrodzić. Bazar Wolumen to folklor z którego powinniśmy być dumnie a takie organizowanie przestrzeni publicznej jak zamknięte osiedla to jest dopiero OBYCZAJOWE PRZESTĘPSTWO ! Mieszkam od urodzenia w Warszawie i w życiu bym nie pomyślał że rolnicy czy uliczni handlarze są nie pożądani. Ehh.

# Marymoncki John

08.11.2013 09:42

Wolumen to wspólne dobro nie tylko mieszkańców Wawrzyszewa ale całych Bielan .Zupełnie nie interesuje mnie czy gościu sprzedający pietruszkę ,kalafiory i ogórki jest rolnikiem,hutnikiem czy bezrobotnym -na pewno jest biznesmenem i skoro jest na to popyt to ten handel musi tam być. Inna strona medalu to pseudohandlarze - pijacy którzy wynosząc z domu co sie da przepijają utarg bezpośrednio na bazarze jak i w okolicznym lasku Lindego lub gdzie się da-odstraszają i obrzydzają wszystkich czym na pewno powinna się interesowac i policja i straż miejska.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024