REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

15.01.2018 12:14 #zxs
Te liceum od dawna nie cieszy się dobrą opinią. Wszyscy nazywają to liceum osiedlową szkołą. Powinna być jakaś ustawa wprowadzająca dla takich szkół kuratora z urzędu. Trzymanie tam dyrektora mija się z celem. Niestety gmina nie poradzi sobie z tym problemem.
15.01.2018 15:26 #Słuy nad słoye
Gmina to u Ciebie na wsi. Tu jest dzielnica miasta stołecznego.
15.01.2018 15:51 #absolwent Sucharskiego
Ta szkoła nie ma nic do zaoferowania odkąd na emeryturę odszedł nauczyciel matematyki Malinowski.
NIC
16.01.2018 12:41 #lordm
szczera prawda, ta szkoła to taka deska ratunku dla wszystkich, którzy nie dostali się nigdzie indziej
dramat, nasi studenci z tej okolicy tez byli rozgoryczeni ...
REKLAMA
30.01.2018 10:37 #Mike
Kto to jest (dg), czy był/była w LO, szkoła od dwóch lat ma 100% na maturach, wyniki na olimpiadach jęz. angielskiego, w 2016 9 miejsc do góry w rankingu, obecnie w 2017 11 miejsc do góry a (dg) pisze dno. Rzetelność dziennikarska sięga dna, duży tytuł i krótka wzmianka poparta jedynie rankingiem bez informacji uzyskanym od zainteresowanych - to takie POlskie, może jeszcze mały donos do Trybunału europejskiego.
30.01.2018 15:04 #Zosia
Łatwo pisać artykuł o niczym. Jakie autor ma podstawy by szkalować liceum, które systematycznie pnie się do góry w rankingu podczas gdy część liceów wymienionych zaliczyło i zalicza spadki. Nie mówiąc już o tym ile liceów nie jest nawet w rankingu. W artykule brak jakichkolwiek argumentów potwierdzajacych krzykliwy i nieprawdziwy tytuł. Ktoś kto aspiruje na bycie choćby amatorem dziennikarstwa powinien więcej pracy poświęcić na zdobycie rzetelnych informacji. Chyba, że pisze się na zamówienie lub dla samego pisania. Jak mniemam to panu gadomskiemu? (dg), celowo z małej litery ,nie chciało się faktycznie popracować. Czy temu autorowi ktoś za to naprawdę płaci.
30.01.2018 16:51 #były uczeń
#Zosia napisał(a) 30.01.2018 15:04

Jak mniemam to panu gadomskiemu? (dg), celowo z małej litery ,nie chciało się faktycznie popracować. Czy temu autorowi ktoś za to naprawdę płaci.
Jeżeli broniąc renomy szkoły celowo popełniasz rażący błąd ortograficzny, do tego świadczący o braku elementarnego wychowania, to zastanów się, Dobry Człowieku, czy ta szkoła rzeczywiście uczy i wychowuje...
30.01.2018 18:33 #zosia
Jeżeli broniąc renomy szkoły celowo popełniasz rażący błąd ortograficzny, do tego świadczący o braku elementarnego wychowania, to zastanów się, Dobry Człowieku, czy ta szkoła rzeczywiście uczy i wychowuje...

Tzw były uczniu gdybyś był takowym rzeczywiście to podejrzewam, że byłbyś na tyle wyedukowany żeby wiedzieć, że pisanie o kimś celowo z małej litery jest wyrażeniem braku szacunku i temu tutaj to miało służyć. Nie pozdrawiam
30.01.2018 22:45 #makar
reasumując, szkoła prezentuje taki sam poziom, jak dyskusja tutaj, smród, brud i wodorosty
REKLAMA
30.01.2018 23:02 #Ale obciach
#zosia napisał(a) 30.01.2018 18:33

Pisanie o kimś celowo z małej litery jest wyrażeniem braku szacunku i temu tutaj to miało służyć. Nie pozdrawiam
Słownik synonimów podaje, że brak szacunku to dokładnie to samo co brak kultury. Nie macie słowników w tym liceum?
30.01.2018 23:30 #Pola
Ludzie, skąd w Was tyle JADU ???
Przykre...

Co do artykułu- uważam, że jest nierzetelny, niesprawiedliwy i ogromnie krzywdzący całą społeczność tego liceum.
31.01.2018 14:40 #Ita
Z tym dnem to przesada ale to "najlepsze" liceum na Bemowie ma mierny poziom nie da się ukryć. Podstawówki też pozostawiają wiele to życzenia
31.01.2018 15:09 #Wiesław
#Słuy nad słoye napisał(a) 15.01.2018 15:26

Gmina to u Ciebie na wsi. Tu jest dzielnica miasta stołecznego.
Dzielnica, a wyniki takie jak w gminie :-) Sorki radni, bezradni Bemowa.
31.01.2018 21:26 #Olaaaaaaa
Co Wy opowiadacie ? Sama ukończyłam tą szkołę. Mogę powiedzieć jedynie tyle: nigdy nie spotkałam tak uprzejmej, pomocnej młodzieży i nauczycieli jak tam. Nie miałam żadnych problemów wychowawczych, jak i w nauce. Skończyłam studia, a obecnie kończę szkole podyplomowa, mature zdałam na 80% wzwyż. I nie byłam żadnym wybitnym przypadkiem, raczej przeciętnym z tendencją do dobrego. Może trzeba się najpierw zastanowić, a potem pisać. Poza tym poza nauką, ważne jest wychowanie i nauka życia wśród społeczeństwa, a do tego szkoła ta przygotuje świetnie. Jak zwykle do powiedzenia najwięcej mają Ci, którzy z ta szkoła nie mieli nic wspólnego. Moja edukacja rozpoczęła się za czasów poprzedniego dyrektora, a skończyłam na obecnym i odchodząc z tej szkoły widoczny był jej jeszcze większy rozwój. Przykre, że komentarze sa tak niepochlebne, bo dla mnie to byli najwspanialsi ludzie na świecie, zarówno młodzież, jak i pedagodzy, z którymi do dziś mam kontakt. Pomyślcie najpierw, zanim pochopnie skrzywdzicie kogoś swoimi wpisami. Ale jaki portal, takie wpisy.
REKLAMA

322/2204 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Maxim Transport oferuje przewozy typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Wyjazd z Polski środa/piątek/sobota/niedziela. Wyjazd do Polski wtorek/piątek/niedziela. www.maximtransport.pl +48 608 835 822

Porady prawne
 Radca prawny - Tarchomin - Profesjonalna pomoc prawna | Sprawy sądowe - cywilne (m.in. kredyty frankowe), gospodarcze, rodzinne, spadkowe, administracyjne | Umowy - negocjowanie, sporządzanie, opiniowanie, zastępstwo prawne przed kontrahentami | Porady prawne - porady i konsultacje prawne | Przedsiębiorcy - podmioty gospodarcze, wierzytelności, abonament prawny, zamówienia publiczne | radca prawny Mariusz Pasternak - mail: biuro@kancelaria-pasternak.com - telefon: 606 551 298 - adres: ul. Świderska 113C lok. 58, 03-128 Warszawa - więcej informacji: www.kancelaria-pasternak.com

Usługi stolarskie
 meble dziecięce i nie tylko... facebook / łózka na antresoli

Różne
 Skup książek 509-20-40-60

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA