REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Marcin Fersz

03.12.2013 15:37

Dzień dobry.
Niezmiernie mnie cieszy że się udało doprowadzić by ZDM w końcu wykonał modernizacje sygnalizacji świetlnej na Górczewskiej. Po wstrząsającym wypadku motocyklowym w którym śmierć poniosły dwie młode osoby postanowiłem że nie odpuszczę tej sprawy. Rozesłałem pisma do wszystkich urzędów i instytucji merytorycznie odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ruch drogowy. Pomogło. Udało się i to pomimo zapowiedzi rzecznika ZDM że w tym roku tym się nie będą zajmować (Ech Woli z 5 lutego2013).Modernizacja wg. rzecznika ZDM miała kosztować ok. 800 tyś. A wyniesie jedynie 350 tyś. Pisma za pismem oraz zainteresowanie dziennikarzy przyśpieszyło sprawę. Upierdliwość i upór jednak przynoszą efekty. Jeszcze raz wszystkim zainteresowanym w sprawa serdecznie dziękuje za okazana pomoc i zaangażowanie.

# xxxx

05.12.2013 22:18

Wspaniała wiadomość, oby tak dalej.

# rrr

06.12.2013 00:17

Cudnie - normalne miasta - Berlin, Paryz, Madryt, gdzie sa normalni kierowcy jadacy 50 dzilaja swietnie bez lewoskretów. A u nas jak zawsze musi byc dzicz! Respektowanie przepisów betonowymi barierami i 10 fazami na skrzyzowaniach. Lewoskrety to porazka! Zobaczcie co sie dzieje - do jazdy prosto zero korka do skretu 15 min (Sobieskiego - Dolna, Puławska - Idzikowskiego, Puławska - Wałbrzyska...) Ok to tez wina kierowców ktorzy na zieonym ruszaja po 10 sek..
Jakoś w Paryzu jak jest skret w lewo a za skrzyzowaniem 2 pasy nikt nie staje gesiego jeden za drugim, samochody rozjezdzaja sie na 2 kolejki!
W NY jesyt tak ze najpierw miga pomaranczowe do skretu w lewo a potem pali sie zielone - tzn jak nic nie jedzie mozesz jechac na podporzadkowaniu, jak jest duzy ruch czekasz na zielone.
A u nas? Strzałki na rondach!!!! PARANOJA

REKLAMA

# art

11.12.2013 11:23

moze i bezpieczniej, ale korki sa okropne przez te dodatkowe fazy swiatel, nie wiem ale to chyba nie ma sensu, korek 2 km... :((((

# mieszkaniec-woli

17.12.2013 08:53

Bezpieczeństwo bezpieczeństwem, trzeba po prostu jeździć rozważnie. Teraz mamy mega korki! Czego wcześniej w ogóle nie było. Przed południem w stronę Centrum po południu w stronę Bemowa. Według mnie modernizacja sygnalizacji przyniosła więcej złego niż dobrego! Mam nadzieję, że to poprawią. Już napisałem w odpowiednie miejsca. Jeśli Wam też przeszkadzają korki to piszcie zażalenia.
Korki najprościej zaobserwować na google maps.

# farsz

26.12.2013 20:52

Panie Marcinie Fersz, wypadek motocyklowy który się wydarzył był wstrząsający tylko z jednego powodu - prędkości motocyklisty. Instalacja lewoskrętów na tych skrzyżowaniach pozwoli takim jednostkom jak ta która zabiła siebie i tę dziewczynę na jeszcze szybsze ich pokonywanie, bo przecież "nic nie będzie jechało" i nie trzeba będzie trzymać się przepisów.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024