REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# inzynier_wwa

23.10.2013 08:44

Drodzy Forumowicze,
taki projekt, szczególnie gdy jest wiele zmian "podziemnych" (a tu mamy m.in. przyłącze gazowe) trwało ok. roku. Dlaczego ten odcinek Wólczyńskiej wykonują po odcinku Conrada-Reymonta? A no dlatego, że należało uzyskać pozwolenie na budowę! To nie jest wymiana nawierzchni czy budowa chodnika. Też uważam, że należy tam wykonać rondo (najlepiej zamiast tego już wybudowanego z Arkuszową;), ew. ustawić światła, ale na to należało naciskać w ciągu ostatniego roku, a nie biadolić teraz, kiedy inwestycja jest już w realizacji. Teraz możemy naciskać, aby uzyskać wykonanie sygnalizacji świetlnej w 2014 (przebudowane ma też być po remoncie skrzyżowanie z Conrada/Sokratesa), ale w tym celu należy pisać do ZDM, UM i U.Dz., a nie stwierdzać fakty w takich artykułach i na forum. Sprawa nr 2: ZTM powinien skierować autobusy z Radiowa i Izabelina od razu w Nocznickiego zamiast w Sokratesa, ludzie zaoszczędziliby z 5 min i nie przesiadaliby się na tramwaj. Pytanie czy wystarczy zatok autobusowych. W tej kwestii również piszmy do ZTM, choćby maile.

# pawel

23.10.2013 10:22

będzie ciekawie jak rozkopią skrzyzowanie Conrada/Wólczyńska...jeszcze tego brakuje w momencie kiedy od Mostu Północnego wali sznur samochodów...zawsze mówiłem że w tym mieście nie ma żadnej koordynacji remontów..tę przebudowę trzeba było zrobić w okolicach wakacji jak robili resztę Wólczyńskiej do Reymonta

# gość

23.10.2013 11:08

Doskonały termin na rozpoczęcie remontu, za chwilę zacznie padać śnieg i będzie powtórka z budowy ronda na Arkuszowej - pustki i przestój na budowie, opóźnienie zakończenia prac o kilka miesięcy ...

REKLAMA

# Chris

23.10.2013 23:24

Ciekawe czym się popiszą działacze z ZDM. Też myślę, że ów lewoskręt nie będzie zbyt długi, projektu nie prezentują nigdzie, ale znając życie...

# Księżycowy

25.10.2013 18:22

No tak to jest nasza cecha narodowa,robią źle- nie robią lament...
Inwestycja była przewidziana od dawna i naprawdę jest potrzebna nawet w takiej formie . Rondo miałoby sens gdyby były dwa pasy ruchu od Reymonta ,podobnie jak i rondo Arkuszowa/Wólczyńska .Na to jednak szybko jeśli w ogóle się nie zanosi.Poza tym czekamy na Nowolazurową ,która też nie prędko powstanie. Także potężne inwestycje jeszcze to rondo czekają,już nie mówię o S7,a teraz musimy zadowolić się ,,minimum socjalnym''.
Szkoda tylko ,że zbiegło się to z remontem mostu Grota-Roweckiego,a nie zaczęto nawet Reymonta do Kasprowicza.

# gość

27.10.2013 09:22

Ciekawe... "na zmiany w projekcie jest za późno" ale dzwoniłem do ZDM w czwartek i... projektu nie można zobaczyć. Na prawdę urocze. Właśnie ja nie mam pewności, że inwestycja jest potrzebna nawet w takiej formie. Bo może się okazać, że korki będą jeszcze większe. Ale żeby to ocenić chciałbym zobaczyć plan - nie rozumiem, czemu jest "tajny".
Gdyby ktoś wydawał swoje prywatne pieniądze to potrafiłby wstrzymać realizację "planu" nawet w przeddzień jej rozpoczęcia zamiast brnąć w bezsensowne rozwiązania, żeby tylko potem móc powiedzieć "no przecież chcieliście lewoskręt to macie". Zastrzegam jednak, że planów nie widziałem więc nie potrafię ocenić jakie to wspaniałe rozwiązanie planują.

REKLAMA

# kierowca

29.10.2013 13:30

Bez świateł na tym skrzyżowaniu nic nie da ta przeróbka, tam albo światła albo rondo jeżdżę tam......codziennie wiem co mówię
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break