REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

21.06.2017 13:46 #Wiesiek
Wakacje dla dzieci w Warszawie jednak istnieja! :D Ciezko jest u nas rodzicow z urlopami, wiec zagospodarowanie dwoch miesiecy dzieciakom to spore wyzwanie. Dlatego my zapisalismy syna do sporteum bo organizuja polkolonie. Jasiek wybrał polkolonie zeglarsko-windsurfingową, sam jestem ciekaw jak mu pojdzie :)

97/1210 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Jestem dziewczyną ze zdjęć, uroczą brunetką o ślicznej buzi, zgrabnym, seksownym ciałku i z nieprzeciętnym temperamentem. Będzie mi niezwykle miło spędzić z Tobą czas, niezależnie od tego, czy szukasz towarzystwa na kolację lub inne spotkanie, romantyczną randkę czy weekendowy wyjazd. A może po prostu kogoś, kto spełni Twoje erotyczne fantazje? Zapraszam Cię do siebie, jak również mogę odwiedzić Cię w domku lub hotelu. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt za pośrednictwem myero.pl/mizia tam znajdziesz mój numer telefonu oraz więcej moich fotek.

Dom i ogród
 Zaproszenia, kartki okolicznościowe, dekoracje ślubne i weselne, obrazki - metryczki dla dzieci, dekoracje do domu i mieszkania, girlandy. warsztat@wspomnien24.pl, Tel. 505 942 055

Usługi motoryzacyjne
 Witamy w jednym z najlepszych serwisów turbosprężarek na rynku Firma KRYMAR słynie z profesjonalnej diagnostyki, regeneracji i modyfikacji turbosprężarek silników spalinowych. Obsługujemy wszystkie modele samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe również maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż nowych oraz regenerowanych turbosprężarek. Jeśli chcesz kupić lub zregenerować turbosprężarkę, trafiłeś pod bardzo dobry adres. Gwarantujemy wybrane i najlepsze urządzenia do regeneracji turbosprężarek dostępne na rynku. Dział obsługi: Mariusz 512 339 408 Marcin 512 339 409 Biuro 85 654 48 73 turbokrymar@wp.pl Godziny otwarcia Pon - Pt 8:00-17:00 Sob 8:00-14:00 Siedziba firmy ul Warszawska 6a lok. 2 15-063 Białystok

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.