REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Less Mess Storage Ostródzka Warszawa

# Olaa

12.05.2019 14:18

Cześć,
Korzystacie lub korzystaliście kiedyś z Less Mess? Jak wasze wrażenia?
Jest to chyba najbliższe nam miejsce tego typu stąd pytanie.

# wandka

12.05.2019 16:23

nie polecam drogo straszliwie i mało komfortowo. Kupa roboty i zachodu, lepiej u sąsiada lub w komórce lokatorskiej

# Olaa

19.05.2019 11:10

wandka
Ja niestety nie mam komórki lokatorskiej, a i z garazami różnie bywa, poza tym raczej głupio komuś ładować się z rzeczami do garażu, na tydzień może i można ale tak na cały rok?
Wiadomo, że nie ma nic za darmo, ale co jest niekomfortowego?
Czytałam sporo opini w internecie i raczej jest to chwalone miejsce, dostęp do rzeczy całodobowo, bezpieczne i czysto na stronie też promocja z bezpłatnym transportem. Ktoś jeszcze się wypowie;)?

REKLAMA

# kasiaa

19.05.2019 21:17

ja raz korzystałam, drogo cholernie, za rok trzymania to nowe meble kupię:)))))
nie skorzystam nigdy więcej i nie polecam

# Wiosna

24.05.2019 20:13

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# fasola

15.06.2019 15:49

Przechowywanie zbędnych rzeczy w takim miejscu oczywiście się nie opłaca, ale takie których potrzebujemy już tak. Dobrze zorganizowana przestrzeń i naprawdę sporo rzeczy można zmieścić w takim pomieszczeniu.
W Less Mess jest fajne to, że masz swój kod i kłódkę i wchodzisz jak do siebie. Gdzieś indziej dają karty, których trzeba pilnować, a jak ktoś inny chce pójśc to trzeba się tą kartą dzielić.
najlepiej to samemu podjechać i zobaczyć czy coś takiego nam odpowiada.

REKLAMA

# mareczek 44

15.06.2019 23:13

byłem, podjechałem i uważam, że się nie opłaca, kupa z tym roboty i drogo cholernie.
Mało komfortowa usługa

# przyszła klientka?

23.06.2019 10:47

Mareczek, co rozumiesz pod kupą roboty? Po rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że formalności to ok 20 minut zajmują wiec niezbyt dużo, no i rzeczy trzeba dowieźć to oczywiste, ale to też jednorazowe i Pani zaoferowała darmowy transport, takze też niezbyt jakieś uciążliwe. Mi cena pasuje, ale wiadomo ludzie różne mają możliwości finansowe. Są jakieś dodatkowe utrudnienia?

# klonik

24.06.2019 22:59

ten syf już nawet w radio reklamują, ale żeby na darmowym portalu stfuuuuuuuu, żałosne

REKLAMA

# ewad

30.06.2019 14:12

Jakie skrajne posty!
Może jako osoba która korzystała podpowiem: warto skorzystać i wyrobić sobie opinię, można wynająć nawet na tydzień więc to groszowa kwestia. Obsługa jest miła, nie ma jakichś haczyków w umowie więc najlepiej podjechać i ocenić czy coś takiego nam odpowiada. Warto mieć pomysł na wykorzystanie przestrzeni powyżej wzroku.
Nie wszystko jest dla wszystkich. jedni cenią bardziej ład w życiu inni zaoszczędzone kilkadziesiąt złotych, ja należę do tych pierwszych więc polecam

# dodo

07.07.2019 15:31

Ja korzystałam z Less Mess i polecam, profesjonaliści pod każdym względem, bezpieczeństwa, organizacji i obsługi.

# zoja

21.07.2019 13:07

Ja polecam ten magazyn ze względu na dogodną lokalizację. W środku jest czysto i bezpiecznie. Jeżeli ktoś potrzebuje wynająć dodatkową przestrzeń to ten Less Mess jest najlepszym wyjściem.

REKLAMA

# wanda2

25.08.2019 16:01

Ja też polecam, co prawda mieszkam w Jabłonnie, więc samochodem mam jakieś 15-20 minut drogi, ale nic bliżej i lepiej nie znajdziesz. Warto też jechać zakupić kartony czy folię bąbelkową i strecze, taniej niż u nas w marketach budowlanych.

# viola

29.09.2019 15:45

Korzystałam na czas remontu, świetne miejsce, z pomysłem, dodatkowo bezpłatny transport. Ale pamiętajcie o tym, że potrzeba mniej miejsca niż wam się wydaje. ja zmieściłam się w 6 metrach a myślałam że ok 15 będzie potrzeba ;)

# bellamia

30.09.2019 14:02

byłem, podjechałem i uważam, że się nie opłaca, kupa z tym roboty i drogo cholernie.
Mało komfortowa usługa

REKLAMA

# Zoja

24.10.2019 17:30

Drogo? Tylko 200 zł za pół roku to drogo? Myślę że taniej nigdzie nie znajdziesz. Dla niedowierków podrzucam link https://www.olx.pl/oferta/ przechowalnia-opon-hotel- na-opony-z-dostepem-24h-dobe -CID5-IDBZnCu.html

# prawdaboli

25.10.2019 19:36

#Zoja napisał(a) 24.10.2019 17:30
Drogo? Tylko 200 zł za pół roku to drogo? Myślę że taniej nigdzie nie znajdziesz. Dla niedowierków podrzucam link https://www.olx.pl/oferta/ przechowalnia-opon-hotel- na-opony-z-dostepem-24h-dobe -CID5-IDBZnCu.html
w prawie każdym zakładzie wulkanizacyjnym masz taką usługę za 50-100 zł ---- ZA CAŁY ROK !!!!!!!!
więc przestań reklamować ten syf

# zoja

11.12.2019 18:44

Dawno nie zaglądałam, nie wiem gdzie za 50zł znajdujesz taką ofertę na cały rok. Chyba w jakimś zbiorczym konterze gdzie opony nie są zbyt dobrze traktowane. Ja polecam przechowywanie w Less Mess, bo mam tam dostęp cała dobę i wiem że opony są dobrze wiec i w domu porządek, a nie dlatego że robię reklamę. Polecam to co mi się sprawdziło, też możesz to zrobić.przechowywane i się nie zniszczą oprócz opon zmiesciły się też walizki i pare gratów

REKLAMA

# Robert

27.12.2019 12:26

Nie ma co się patrzeć na cenę skoro tam jest tak bezpiecznie. Less mess gwarantuje jednak solidny poziom przechowywania rzeczy, Nie to co jakieś pudła, kosze czy beznadziejne kontenery. Less się zna na swoim fachu

# Zojka

13.01.2020 18:18

Ja polecam Less Mess, byłam u konkurecji gdzie jest niby taniej o 10 zł, ale była tam pleśń, wszędzie ja było czuć nawet w biurze. Moim zdaniem lepiej dopłacić te groszowe kwestie i mieć fajne miejsce, a nie byle co byle taniej

# michajlo

27.01.2020 15:14

Zgadzam sie z przedmowcami :) Jednak warto dorzucić pare groszy i miec pewnosc ze nic sie naszym rzeczom nie stanie.

REKLAMA

# Ank1a

27.01.2020 17:30

kupowałąm tylko kartony, pomieszczenie będę potrzebować od marca dopiero, ale widziałam przykłądowe pomieszczenia i robi bardzo dobre wrażenie !

# Pola

08.02.2020 13:24

Korzystałam z konkurencjii Less Mess i szybko się przeniosłam . Zagwarantowali mi jeszcze lepszą cene jak pokazałam im moją oferte z pierwszego magazynu. Dlatego dziwie się tym negatywnym opinią , za taką usługe trzeba zapłacić - tak to oczywiste. Ale w dzisiejszym świecie nic nie dostanie się za darmo

# endriuuu

17.02.2020 09:05

ja nie polecam, nie opłaca się, drogo jak diabli. Duży problem, zawieź, przywieź ehhhhh szkoda czasu i kasy. Usługa bardzo nieopłacalna

# arek

26.02.2020 18:35

A ja polecam na czas remontu super opcja. Swego czasu transport był za darmo więc też żaden problem, wystarczy zadzownić i się dowiedzieć ;)

# jarek33

02.03.2020 13:25

szkoda kasy

# Maurycy

12.03.2020 12:45

Ja z kolei korzystam od paru lat z usług less mess. wcześniej korzystalem z usług konkurencji lecz postanowiłem na zmianę i jej nie żałuję.. Posiadają gwarancje najniższej ceny więc jeżeli znajdziesz gdzieś taniej to przesyłasz im tą ofertę a oni tworzą dla ciebie jeszcze korzystniejszą. gdzie indziej dają kartę dostępu a tutaj dostałem kod dzięki któremu nie martwię się o to czy mam przy sobie tą kartę czy nie. . POLECAM .

 Rumcaj88

23.03.2020 12:41

Nie wiedziałem co to jest Less Mess ale dzięki temu postowi już wiem, dzięki wielkie !

# AnnaD

30.04.2020 19:30

Polecam Less Mess, krótkie bądź długoterminowe najmy i dostęp 24 na dobę. Jest schludnie i nowocześnie, obsługa profesjonalna, na miejscu materiały opakowaniowe do zakupu, czy regały również do wynajęcia. Dla każdego coś się znajdzie, warto skorzystać przy remoncie, przeprowadzce czy szukając miejsca na rzeczy sezonowe.

# JanekM

30.04.2020 19:35

Dobra opcja dla mobilnych, na wszelkie zmiany od przeprowadzek po remonty a kończąc na przechowywaniu sezonowym. 24 na dobe dostęp, fajne opcje i usługi przy tym, również dla firm. Można przy tym zaopotrzeć się w mocne kartony, folie itp. Polecam!

# EwelinaSten

30.04.2020 19:37

Bardzo pozytywne wrażenia, praktycznie, bezpiecznie, komfortowo z 24 dostępem na dobę. Magazyny 21 wieku!

# nickey

08.06.2020 23:14

a czy na czas kwarantanny mogem siem tam wprowadzić????
gów.niannnna reklama

# Ryszard Trocki

12.06.2020 18:44

byłem i nigdy więcej, koszmar ceny kosmos, jak mam po rzeczy latać po kilka kilometrów to wolę je sprzedać i w razie potrzeby kupić nowe -taniej wyjdzie !!!!!!!

# Ania W.

26.06.2020 14:06

#nickey napisał(a) 08.06.2020 23:14
a czy na czas kwarantanny mogem siem tam wprowadzić????
gów.niannnna reklama

Nie jest to miejsce do zamieszkania, ale ja zostwaiłam swoje zapasy na czas epidemii w środku ;). Widzę, ze nieprzychylne oceny dotyczą ceny. Ja uważam, że to jedne z lepiej wydawanych środków. Moje rzeczy są bezpieczne a ja mam święty spokój. Nie wszytsko niestety można wywalić i odkupić. Sentymentalne rzeczy muszą zostać, a szkoda na co dzień zagracać sobie przestrzeń życiową.

# alan

03.07.2020 21:22

Omijajcie to szerokim łukiem!!!!!!!! Umowy (czytajcie bardzo uważnie) bardzo niekorzystne dla klientów!! Słaba jakość usług!!! Ceny BARDZO WYSOKIE!!!!!!!!!!!!!

# Rafał

21.09.2020 14:02

Polecam serdecznie, wysoka jakość obsługi, czytelna umowa, na miejscu dostępne są artykuły opakowaniowe.

# Hubertt80

13.10.2020 17:03

Teraz czas robienia zapasów, można to połączyć z przechowywaniem sezonowym w Less Mess Storage. Osobiście korzystam już parę lat i mogę polecić na wszelkie zapotrzebowanie, przydaje się generalnie zamiast komórki lokatorskiej, także polecam, fajna opcja z całodobowym dostępem i profesjonalną obsługą. Najbardziej cenie dostęp, warunki i usługi dodatkowe, polecam!

# Aleksandrakarolina

13.10.2020 17:13

Bardzo polecam lokalizację przy Ostródzkiej Less Mess Storage, gdzie przechowuje wszystko co zagraca mieszkanie, a korzysta się z tego raz na jakiś czas. Warto skorzystać z elastycznych okresów najmu czy usług dodatkowych, które dodatkowo udogadniają korzystanie z pomieszczenia. Cenię sobie całodobowy dostęp i bezpieczeństwo. Polecam!

# Justynkaa

13.10.2020 17:21

Bardzo dobre rozwiązanie w dobie mieszkań bez komórek lokatorskich czy dość małych powierzchni do wynajęcia, można w prosty sposób powiększyć przestrzeń na czas remontu czy przeprowadzki, sprawdza się przez cały rok jeśli ktoś ma rower czy inny sprzęt sezonowy. Dostęp całodobowy, warunki korzystne, no i przede wszystkim bezpieczeństwo w cenie:)

# Zosia

04.12.2020 11:41

Wpadłam niechcący poczytać opinie, i muszę potwierdzić, że jest to super opcja. W błękitnym centrum działa coś podobnego, ale niestety jest przepaść dotycząca warunków przechowywania. W less mess dostęp całą dobę, są dostępne wózki nic nie trzeba dźwigać, są też drabiny a nawet apteczka w razie W. Także polecam serdecznie.

# Janina

18.03.2021 13:23

Ja również polecam, dobry dojazd, parking i wózki na miejscu. Pomieszczenia są wysokie więc dużo się w nich mieści.

# kloe

15.04.2021 14:28

wynajmuje w less mess storage polecam w 100%

# Bbasia

10.08.2021 13:10

Wynajmowałam schowki na nowodworach, i z czystym sumieniem polecam less mess. Obsługa jest przemiła, magazyny dobrze zorganizowane, wiadomo za co się płaci, bez zbędnych nerwów

# jarosławzien

27.09.2021 13:19

Super rozwiązanie na sezonowe i codzienne przechowywanie, sprawdziłem i wynajmuje do dziś. Jestem spokojny bo rzeczy są bezpieczne w czasie mojej nieobecności a dostęp mam wygodny - całodobowy. Polecam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe