REKLAMA
REKLAMA

Leki na recepte z internetowej apteki??

11.11.2013 13:15 #Mlody
A wiecie ktora apteka internetowa ma mozliwosc sprzedazy lekow na recepte? Sa w ogole takie apteki, czy nie ma? Podzieli sie ktos informacja na ten temat? - dzieki!!
13.01.2014 16:53 #kamko
Da się, tutaj np. i-apteka.pl/ jest taka opcja. Po prostu recepta musi być dostarczona do apteki, wtedy mogą przekazać pacjentowi lek wymagający recepty. Powiecie, że za dużo zamieszania, a ja nie zgadzam się - w ten sposób można naprawdę dużo zaoszczędzić.
29.03.2016 17:45 #Ritta23
Sama też jestem ciekawa, jak wygląda zakup leków na receptę w aptekach internetowych. W zasadzie rzadko kupuję środki, wypisywane przez lekarzy, ale jestem np. bardzo ciekawa takiego syropu, który w składzie ma sok z owoców czarnego bzu, na który natrafiłam na pelafen.pl
18.08.2016 13:49 #malwaa
Nie miałam potrzeby kupowania leków na receptę jak dotąd ale często kupuję w aptekach internetowych leki i środki bez recepty, takie jak dicopeg na zaparcia, przeciwbólowe, przeciwalergiczne bo jest wygodniej, taniej i bez szukania.
10.11.2017 06:28 #lejkaa
na pewno w tych internetowych jest dużo taniej a i zamowienie z receptą da się spokojnie zrealizować.
10.11.2017 08:18 #prosiakpodwarszawski
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
17.11.2017 06:31 kasandra
No dokładnie. Ja zawsze kupuje leki czy suplementy w aptekach internetowych. Najlepsze ceny z reguły mają w Ziko, zerknij sobie czy masz w swoim pobliżu jakiś punkt. Ja mieszkam w Wawie więc jest ich sporo. Jak trafia się coś na receptę to trzeba ją zrealizować w punkcie i wtedy lek jest wydawany bez problemu :)
17.11.2017 08:47 #syfiasssta reklama
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów. ..

65/522 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny naturalnej oferujemy kompleksowe leczenie wielu schorzeń po uprzednim badaniu irydologicznym poprzez zbiegi: -akupunktury -masażu leczniczego -hirudoterapii (pijawki) -refleksologii stóp i wielu innych Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.zdrowiejoga.pl Kontakt: 532-732-688, 507-703-216 Ul. Podleśna 40/33 Warszawa

Grunt sprzedam
 Mazury Stare Juchy/Ełk sprzedam Grunty 8,43 ha zrobiony projekt podziału na 26 działek po 3000m cena 35-45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod budowę domów, siedliska turystykę, kemping inne działka posiada warunki zabudowy dojazd do działki drogą asfaltową transformator na działce. Działka posiada duże pokłady żwiru i piasku. Jezioro Garbas jest jeziorem 1 kl. czystości Gm. Stare Juchy jest gminą turystyczną położona na trasie Ełk-Giżycko..........schodzi się 150m przez wyciętą aleję do jeziora od końca działki-- 8,43ha 28złm--2 tel 502646398

Turystyka
 Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. kontakt: +48 795 404 404 / +48 85 7 404 404 www.ibatur.pl

Nieruchomości
 CITIHAUS - oddłużanie i ochrona prawna obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe. Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów. Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.