REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Wyborca

20.04.2018 14:03

Smogorek się kończy...

# Romek i Hanka

20.04.2018 17:36

Rada Etyki Mediów powinna zająć się tym, że w mojej ocenie Miejscowa postępuje nieetycznie z komentarzami do artykułów na ich portalu. Spróbujcie, czy mam rację: jeżeli doda się komentarz niewygodny linii gazety, to autor komentarza mając chęć sprawdzić czy został opublikowany wchodzi i oczywiście na swoim urządzeniu go widzi. Wystarczy wejść na innym komputerze i widać, że wcale się nie pojawił. Natomiast tak naprawdę ten komentarz jest widoczny tylko dla tej osoby i może wprowadzać ją w błąd, że został umieszczony. No chyba że ja tylko tak mam wskutek mojej pomyłki za każdeym razem. Spróbujcie jak jest u Was? Nie zastanawiało Was dlaczego tam jest tak mało komentarzy?

# szczery do bólu

21.04.2018 09:44

Moje niepochlebne komentarze pod artykułami Miejscowej nigdy(!) nie były publikowane. I tu nie chodzi o to, że może były mało kulturalne, obrażające kogoś, itp. Najzwyczajniejsza krytyka poczynań władz miasta, czy też ich artykułu i... zero publikacji. Przypadek? Wątpię. Raczej CENZURA.

REKLAMA

# Fraida

21.04.2018 10:10

-"niezależnie " można stwierdzić -że poziom artykułów publikowanych w obu gazetach - a co za tym idzie i osób je redagujących jest delikatnie mówiąc "frapujący"dla przeciętnego odbiorcy.przykładem może być odniesienie "wypędzić i smród po nim wygonić"- to zapewne humorystyczne ale na poziomie gazetki szkolnej.- i o takie przełożenia nie prosimy w tekstach naszych "lokalek"- bo czytają je też osoby nie zaangażowane emocjonalnie w przedstawiane problemy- a odbiór i postrzeganie autorów jest właśnie takie!

 Daro

22.04.2018 23:36

"Wirtualni" dziennikarze piszący dla miejscowej, rzecznik legionowskiego ratusza która jest jednocześnie redaktorem naczelnym drugiej bezpłatnej gazety "puls miasta, to jedna strona medalu
Znacznie ciekawsze są "lewe" konta pozakładane na facebooku czy komentarze pod artykułami nieprzychylnymi dla obozu władzy
Gdy nie da się ośmieszyć "niepokornych: sięga się po lepsze metody, publikuje się kontrowersyjne posty "podpisane" nickiem przeciwnika a gdy to nie pomoże straszy się go pozwami sądowymi za .. rzekome podszywanie się pod innego nicka
Tego doświadczyłem, do tej pory czekam na obiecaną sprawę sądową za rzekome podszywanie się pod nicka którego używam od wielu wielu lat
Takimi metodami walczy się z niepokornymi w Legionowie

# ilka

23.04.2018 12:48

A ja bardzo sobie cenie tą książkę: https://www.inbook.pl /savoir-vivre-na-co-dzien-i-od- swieta-elzbieta-mlynarczyk-1007372 opisane są tu zasady jak się zachować, to bardzo wazne uważam, szczególnie w dzisiejszych czasach, Młodziez też sie powinna tego uczyc.

REKLAMA

# pismak

23.04.2018 13:13

Wystarczy spojrzeć na patronów medialnych imprez organizowanych przez ratusz żeby od razu zorientować się, kto wyłącznie dobrze pisze na temat obecnie panujących nam władz, a kto nie. Ci "niepokorni" nie są zapraszani przez ratusz do współpracy medialnej. To nie jest przypadek. Przykłady? 36. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta, gdzie patroni medialni to Puls Miasta i Miejscowa. Słabo, co? A jednak. Kolejny przykład? Majowe grillowanie, gdzie partnerzy medialni to najczęstszy "stały kwartet" przy tego typu imprezach - LTV, Miejscowa, Powiatowa i Puls Miasta. Dni Legionowa pewnie będą miały identyczną medialną obsadę. Ratusz zamiast starać się jak najbardziej promować miejskie imprezy (i wysyłać zaproszenia do współpracy medialnej do wszystkich bez wyjątku), to swoimi uprzedzeniami tak naprawdę torpeduje te wydarzenia. Pewnie niezapraszane redakcje wcale z tego powodu nie płaczą, ale jest to w pewnym sensie wymowny gest ze strony ratusza na zasadzie - "współpracujemy tylko z tymi, którzy tylko dobrze o nas piszą-mówią". Zatem tak m.in. wygląda wolność słowa w Legionowie.

# Ewa_M.

23.04.2018 23:11

Pismak masz rację! Tak właśnie myśli i działa legionowska mafia samorządowa. Klika, w której ręka rękę myję, a kto nie z nami, ten przeciwko nam, i trzeba go kupić/zastraszyć/ośmieszyć.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break