REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Lęk?

# obawa123

25.11.2015 12:43

Ostatnio mama bardzo silne i rożnego rodzaju lęki. Boje się nawet wracać do domu po pracy, bo jest już ciemno i mam wrażenie, że ktoś za mną idzie albo zaraz się na mnie rzuci. Nie wiem, co robić. Strasznie utrudnia mi to życie. Jak sobie poradzić? Czy psychologa albo psychiatra pomoże?

# Tina

01.12.2015 11:22

Myślę, że zdecydowanie warto iść do specjalisty, tym bardziej jak nie możesz normalnie funkcjonować. Sama leczyłam się w psychomedic.pl na Filtrowej, w centrum. Po kilku miesiącach poczułam się zdecydowanie lepiej. Poza tym bardzo dobry dojazd, nawet w godzinach szczytu można bez problemu dostać się metrem.

# mazepa123

12.04.2018 21:08

Słyszałam o Psychomedic, maja kilka klinik w Warszawie, można tez umawiać wizyty telefonicznie pod nr 22 253 88 88. Zajmują się wieloma zaburzeniami, także lękowymi

REKLAMA

# syfiasta reklama

13.04.2018 08:53

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# lilinutka22

25.02.2019 10:13

#mazepa123 napisał(a) 12.04.2018 21:08
Słyszałam o Psychomedic, maja kilka klinik w Warszawie, można tez umawiać wizyty telefonicznie pod nr 22 253 88 88. Zajmują się wieloma zaburzeniami, także lękowymi

Jest też opcja rezerwacji online, jak nie masz czasu na tradycyjną formę. To wygodne. Zresztą oferują też terapię przez internet. Wiem, że sporo osób wybiera taką formę, bo zwyczajnie brakuje im czasu na wizyty w gabinecie w ciągu dnia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy