REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.04.2013 18:29 #kamyk
Szkoła Nas oszukała!!!! ostrzegam wszystkich potencjalnych kandydatow ktorzy chcą tam pójśc i sie zapisac... strata czasu i pieniedzy. Oni dostana dofinansowanie przez rok a Ty zostaniesz na lodzie!!! pozdrawiam uczniów z grupy:)
12.04.2013 03:32 #B.S
Tak niestety i ja jestem ofiarą tej szkoły pomimo 100%obecnosci przez 2 semestry podziękowano mi i to pomimo checi odpłatnego kontynuowania nauki (kolejne2 semestry).Chce dalej sie uczyć ,ale teraz mam wielkie obawy czy żak znów mnie nie oszuka.Uważajcie słuchacze !!!B.S
26.07.2013 17:13 #thoudi
ta szkoła ma zarzuty prokuratorskie
08.05.2015 12:33 #MMN
Ta szkoła to oszuści!!!! dałam się złapać w roznoszenie ulotek. Początkowo wszystko ładnie, umowa zlecenie 11 zł brutto za godzinę. Potem czekanie dwa miesiące na pieniądze i zmniejszenie stawki na 5 zł!!!!! Zwodzą człowieka mówiąc za każdym razem, że JUŻ wychodzi przelew. OSZUŚCI
15.12.2016 19:59 #niedoszla pracownica
ŻAK - CENTRUM NAUKI I BIZNESU TO NAJGORSZY PRACODAWCA NA ŚWIECIE!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE PRZESZŁAM DWUETAPOWĄ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ NA SEKRETARZA SZKOŁY W KATOWICACH, NASTĘPNIE PRZEZ 2 TYGODNIE ZWODZILI MNIE ZAPEWNIAJĄC, ŻE PRACA NA MNIE CZEKA (DZIĘKI TEMU ODMÓWIŁAM W DWÓCH INNYCH MIEJSCACH, GDZIE RÓWNIEŻ CHCIANO MNIE ZATRUDNIĆ), AŻ W KOŃCU PO MOICH KILKU KOLEJNYCH NIEODEBRANYCH TELEFONACH I UNIKANIU ROZMÓW, KIEDY W KOŃCU ZADZWONIŁAM Z INNEGO NUMERU, DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE REKRUTACJA JEST JUŻ NIEAKTUALNA I MI DZIĘKUJĄ. SZOK!!! I ONI CHCĄ UCZYĆ CZEGOKOLWIEK LUDZI??? POWINNI ZACZĄĆ OD UCZCIWOŚCI I KULTURY U SIEBIE, A DOPIERO POTEM BRAĆ SIĘ ZA NAUKĘ INNYCH. UNIKAJCIE JAK OGNIA TEJ PSEUDO SZKOŁY, BO WAS TEŻ MOGĄ WYKIWAĆ JAK NIE W TAKI TO INNY SPOSÓB - ŻENADA!!!
REKLAMA
26.01.2017 10:59 #jagoda
Jestem absolwentką szkoły Nova w Legionowie i uwierzcie mi, że jestem bardzo zadowolona. Skończyłam u nich kierunek Higienistka Stomatologiczna i mam własnych pacjentów. W końcu jestem zadowolona z tego co robie:D Polecam wszystkim:D
26.01.2017 10:59 #jagoda
Jestem absolwentką szkoły Nova w Legionowie i uwierzcie mi, że jestem bardzo zadowolona. Skończyłam u nich kierunek Higienistka Stomatologiczna i mam własnych pacjentów. W końcu jestem zadowolona z tego co robię:D Polecam wszystkim:D
06.09.2017 19:48 #J00ANNA
Higienistka to dobry zawód jak się robi samodzielne czyszczenia, natomiast praca na 4 ręce jest ciężka no i niestety płatna jeszcze ni za dobrze, ale jak ktoś chce to link co jest potrzebne do zostania higienistką - CV dla higienistki
Pozdrawiam
18.11.2017 09:26 #NovaCE
Zapraszamy do szkoły NOVA Centrum Edukacyjne w Legionowie. To już ostatnie dni naborów. Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona. Dogodna lokalizacja- blisko stacji PKP.
18.11.2017 09:32 #mariola2525
Zapisałam się dwa miesiące temu do szkoły Nova. Chodzę na Higienistkę stomatologiczną. Zajęcia są super. Wykładowca ma mega wiedzę i co najważniejsze umie ją przekazać. Wszystkim mogę polecić.
20.12.2017 19:58 #Żona
W szkole ŻAK uczą takie pseudo nauczycielki. Jedna na kierunku bhp jest po rozwodzie i uwodzi żonatych facetów. Ona nawet na fb ma napisane zainteresowania: mężczyźni. Piszę to ku przestrodze innych. Wchodzi z butami w szczęśliwe rodziny i nakręca się tym

140/1316 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Prawdziwy piec kaflowy z widocznym ogniem za szybą? Ależ tak. Nie wysusza powietrza, nie podrażnia błony śluzowej oczu i gardła. Nie brudzi ścian i sufitu przypieczonym kurzem, nie wzbudza kurzu-nie alergizuje. Przyjazne ciepło emituje w postaci promieniowania podczerwonego-tożsamego z promieniowaniem cieplnym Słońca-bardzo łatwo przyswajalnego przez człowieka. To delikatne aksamitne ciepło postrzegane jest jako niezwykle przyjemne. Do rozpalonego kaflowego pieca chętnie się tulimy. Na rozgrzanym kaflowym przypiecku regenerujemy swoje siły witalne. Piec kaflowy zapewnia relaksacyjny wypoczynek, swobodę oddychania i smakowity sen. Budowany jest także w domach energooszcz. z rekuperacją. Współpracujemy z architektami. Piece stawiamy w kraju i za granicą. Wykonujemy projekty. Kafle z 20 kaflarni. Więcej: 68 3273341, 606756498, www.salonsobkowiak.pl

Nieruchomości
 Sprzedam działkę 1490m2 wraz z nowo budowanym domem 110m2. działka ogrodzona siatką, uzbrojona. Przykryty blachodachówką. okna zamontowane, elektryka rozprowadzona, położone tynki tradycyjne (cementowo-wapienne). Okolica jest bardzo spokojna, w pobliżu sklep, szkoła, przystanek PKS oraz stacja PKP. Działka znajduję się w miejscowości Pasieki gm. Goworowo. tel. 519576735

Antyki
 Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służbami mundurowymi. telefon: 518 507 460 e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

Komputery
 Tusze Tonery Serwis komputerów i drukarek dostawa 506254745

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA