REKLAMA
REKLAMA

Leasing Warszawa

05.10.2016 11:06 #Marcin.
Przyjazny leasing

Minimum formalności

Opieka eksperta

Posiadamy oferty 20 instytucji leasingowych.

przegląd ofert całego rynku leasingów w jednym miejscu.

Szybki kontakt i rzetelna wiedza doradcza.

Telefon: 503009416
www.leasing-waw.pl
09.10.2016 15:24 #ludon
Ja osobiście wolę zaufać sprawdzonym firmom - w moim przypadku jest to Raiffeisen Leasing. Od lat z niego korzystam.
29.11.2016 21:46 #wolerr
Też mam takiego Leasingowego pewniaka- Getin Leasing, jeszcze mnie nie zawiedli. Minimum formalności, decyzję dosłąłem bardzo szybko, a leasing możliwy nawet jak dla firm krótko działających http://www.getinleasing.pl/
22.05.2017 00:27 Nomad
Jeśli chodzi o Getin leasing to cechuje ich to, że dają tanie i konkurencyjne oferty, ale w Internecie jest dużo opinii, że pojawiają się jakieś niespodziewane, nieraz bardzo wysokie opłaty. Tak przynajmniej ludzie piszą, ale nie wiem czego dotyczą dokładnie. Są też dobre opinie o Getin Leasing np. w Antyhaczyku

Opinie w internecie mają to do siebie, że piszą je ludzie jak coś się dzieje, a zadowoleni nie piszą. Także może to wynikać, z tego, że ktoś nie płacił terminowo, ale są też opinie, że ktoś tam dostał za coś nietypowego wysoką opłatę albo podnieśli komuś bardzo ubezpieczenie. Wprawdzie ubezpieczenia są zależne od zewnętrznych podmiotów i można z niego zrezygnować i wziąć gdzieś indziej, ale za to też jest opłata i trzeba to zrobić odpowiednio wcześniej.

Trzeba mieć dystans do opinii w Internecie, ale warto je poczytać zwracając uwagę konkretnych przypadków.
04.06.2017 15:20 #szycher
a ja od siebie polecam skorzystać z oferty i-leasingu od Platformy Finansowej. Po pierwsze jest to wygodne, bo można składać wnioski online, a druga sprawa, że na bardzo dobrych warunkach :)
05.10.2017 14:17 krym
a wiesz że teraz najlepszą i najszybszą opcją jest leasing online? przez platformę finansową wypełniasz wniosek i czekasz na telefon od konsultanta który dopasuje raty do twoich potrzeb i wszystko dokładnie wytłumaczy
05.10.2017 14:50 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,

15/818 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

Kursy, szkolenia
 Oferta Last Minute! W szkole Żak Legionowo. Zdobądź wymarzony zawód! Podnieś kwalifikacje! To ostatni miesiąc rekrutacji i ostatnie wolne miejsca na zupełnie darmowych kierunkach! Nie czekaj! Rekrutacja jeszcze TRWA! Rezerwacje miejsc online na www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online Dołącz do Nas! Czeka na Ciebie, bogata oferta kierunków, niepowtarzalna atmosfera, zajęcia co dwa tygodnie, pracownie w centrum miasta oraz profesjonalna kadra dydaktyczna. SPRAWDŹ NAS! ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( wejście obok banku ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie