REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Leasing na samochód firmowy?

10.04.2018 08:37 #Januszowiec
Hej,
niedawno założyłem swoją działalność gospodarczą i przy okazji planuję wymienić samochód. Szukam w związku z tym jakiegoś leasingodawcy - wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale podpytałem w pracy i okazuje się, że raty niby podobne, ale każdy ma inne opłaty za różne rzeczy (np. powiadomienie o mandacie itp.) i ostatecznie różnice często są serio duże. Ja jak na razie rozmawiam z master1 - https://www.master1.pl/finansowanie/ - wydają mi się tak dużym podmiotem, że nie ma tam "januszowania" i mogę spokojnie w to wchodzić - opinie w necie też są dobre! Czy ktoś robił podobne analizy albo ma doświadczenie z leasingiem u nich i może napisać coś więcej?
11.04.2018 09:58 #Samar Krotosjan Emiir
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.08.2018 17:23 #waldemar
Do Januszowiec: oczywiście są różnice w kosztach leasingu w różnych firmach leasingowych tak jak i w kosztach kredytu w różnych bankach. generalnie jednak szczerze polecam leasing, bo jest konkurencyjny wobec kredytu i łatwiej go otrzymać. I ma jeszcze jeden istotny plus o którym tutaj: Fenomen leasingu - komornik nie ma prawa zlicytować samochodu ani maszyny (niczego) co jest w leasingu. A rzecz w kredycie - może zlicytować.
15.08.2018 16:43 #Barnabasz
Kredyt to kredyt, nieważne jak go nazwiesz. To moja opinia. Leasing też się do tego wlacza. Zanim się na niego zdecydujesz, warto zrobić rozeznanie w temacie (artykuł
i sprawdzic, czy naprawdę go potrzbujesz
03.09.2018 07:13 #Mordik
Wiesz co możesz również rozważyć opcję leasingu internetowego, jeżeli nie chcesz marnować czasu na ogarnianie tych wszystkich formalności w bankach i przedłużony czas jego przyznawania. Z własnego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić Ci opcję i-leasingu od Platforma Finansowa ze względu na szybkość ich działania i również naprawdę dobre warunki które oferują na rzeczy których potrzebujemy.
REKLAMA

28/1329 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190

Antyki
 Kupię stare szable bagnety mundury itd 505529328

Usługi stolarskie
 Pomoc finansowa dla osób fizycznych Witaj, potrzebujesz pożyczek między osobami, z którymi możesz sobie poradzić trudności finansowe, aby ostatecznie przełamać impas banki, odrzucając pliki aplikacji kredytowych? Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR Maksymalny czas trwania: 35 lat Stopa procentowa: od 2 do 15% Kontakt: interfinance72@gmail.com Dziękuję za uwagę.

Finanse
 Kredyty trudne i prywatne. Upadłość konsumencka. Warszawa i okolice 515048468

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA