REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

21.11.2018 12:22 #SONNY
Ekrany są konieczne. Hałas jest zbyt duży. Asfalt tłumiący hałas o 3-5 decybeli to ściema, wyją silniki samochodów i przede wszystkim motocykli.
Osoby, które nie mieszkają w bliskim sąsiedztwie z Lazurową, a TYLKO PRZEJEŻDZAJĄ tą ulicą nie powinni się w ogóle wypowiadać.
21.11.2018 13:18 #Mieszkana Bemowa
hałas to jedno, drugie to pył, który jest efektem użytkowania takiej ilości samochodów. Mieszkam wzdłuż Lazurowej i moje okna są szare. Na szybach osiada ogromna liczba kurzu, pisaku i czort wie czego tam jeszcze. Strach pomyśleć co my wdychamy!
Ekrany ograniczą emisję tych pyłów ! Są konieczne!
21.11.2018 13:18 #jprdle
Jasne, zróbcie takie ekrany jak na toruńskiej na każdej ulicy :D
Developerom przeszkadza teraz hałas aut? Już lotnisko klepnięte?
Pewnie wprowadźmy zakaz pojazdów spalinowych i zostawmy elektryczne w mieście będzie czyściej ale fabryki baterii i elektrownie niech trują dalej. Przeszkadza miasto to sprzedaj co masz i spadaj za miasto - w kieszeni jeszcze zostanie...
21.11.2018 13:20 #jprdle
#Mieszkana Bemowa - auta unoszą pył z drogi - OK, ale pył jest ze wszystkiego... w bardzo dużej mierze ze smogu, który w sumie tym pyłem zawieszonym w powietrzu jest. Pył pochodzi m.in. z kominów domków jednorodzinnych i elektrociepłowni itp. Auta to tylko ok. 30%...
21.11.2018 14:18 #Sam spadaj
#jprdle napisał(a) 21.11.2018 13:18

Przeszkadza miasto to sprzedaj co masz i spadaj za miasto - w kieszeni jeszcze zostanie...
Każdemu coś się nie podoba i chciałby coś poprawić
To co? Każdy ma sprzedać mieszkanie i wyjechać z Wawy? To może zacznij od siebie i, jak to elokwentnie wyrazasz, "spadaj" pierwszy.
REKLAMA
21.11.2018 14:56 #fakty
Fakty są ważne, ale czemu tak wybiórczo? Esetyka przestrzeni, w której na codzień żyjemy, też ma wpływ na samopoczucie i w konsekwencji na stan organizmu. Gdyby w Warszawie wszystkie ulice o takim ruchu jak na Lazurowej miały mieć ekrany, to byłby jakiś koszmar a nie miasto. Marszałkowska, Aleje Jerozolimskie, Grójecka, Czerniakowska, Grochowska, itp, itd...
21.11.2018 20:14 #Oberek
Na jakiej podstawie obniżono normy hałasu ? Obniżenie norm jest skandalem !!!!. Należy zainteresować tym haniebnym procederem Unię Europejską. Proszę przejechać się ul. Maczka, tam bloki mieszkalne są bardziej oddalone od ulicy , a mimo to ekrany postawiono.
22.11.2018 03:22 #MichałG
Stawianie ekranów w mieście, to jakiś absurd i zboczenie. Mieszkałem przy Grójeckiej przez 17 lat. 3 pasy w każdą stronę i tramwaje oraz szpital. W mieście ekranów nie powinno być. Nie rozumiem paranoi stawiania wszędzie ścian i barierek.
22.11.2018 21:47 #Tunelik
Hmmm a może tunele pod całą Lazurową? :)
03.12.2018 14:49 #Wymazolon
jestem za ekranami, pierdowozy słoi z chrzanoffa typu WWL, TKO, EOP, TKI, WPN WOR, LUB musz zostać odgrodzone od miasta Warszawy
04.12.2018 13:24 #jelonek89
przeprowadzili się ze wsi do miast i hałas im przeszkadza??? na wsi ciszej bo na furmankach jeżdżą do miasta..
04.12.2018 13:25 #jelonek89
#Wymazolon napisał(a) 03.12.2018 14:49

jestem za ekranami, pierdowozy słoi z chrzanoffa typu WWL, TKO, EOP, TKI, WPN WOR, LUB musz zostać odgrodzone od miasta Warszawy
głośne stare dizle chłopków ze wsi
04.12.2018 13:26 #gienek 88

04.12.2018 13:26 #furman

05.12.2018 12:58 #uroczalania
słoje opanowały bemowo, brrrrrrrrrr
REKLAMA
07.12.2018 12:53 #obcykator
07.02.2019 08:08 #aloso
co dalej ze sprawą ekranów, hałas i ruch coraz większy a p. burmistrz chowa głowę w piasek ?
07.02.2019 11:35 #hycel
19.02.2019 23:16 #aga43
#hycel napisał(a) 07.02.2019 11:35

popieram, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
02.03.2019 22:57 #Zaekranami
#tematdlauwagi

235/2436 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Zatrudnimy Sprzedawcę - Kasjera do sklepu spożywczego Warszawa ul. Fasolowa. Umowa o pracę na pełen etat. Tel. 602-613-713

Usługi inne
 Skutecznie nauczę Cię niemieckiego przez Skype Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Dom i ogród
 Szukają Państwo wysokiej jakości mebli do salonu, dużego pokoju, sypialni lub też kuchni? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszych klientów czekają modne i stylowe zestawy mebli wypoczynkowych od renomowanych producentów z całego świata. Tylko u nas znajdą Państwo meble, które pozwolą nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. W skład naszej stałej oferty wchodzzą takie meble jak: - meble wypoczynkowe - meble do salonu ( szafki, stoliki, witryny, komody, kredensy, barki ) - meble do jadalni ( krzesła, stoły, witryny, barki, komody ) - meble do sypialni ( łóżka, materace, stelaże, stoliki nocne, toaletki, szafy ) - meble kuchenne Oprócz tego oferujemy Państwu możliwośc wykonania mebli kuchennych na wymiar. To doskonały sposób aby w optymalny sposób zaaranżować przestrzeń w kuchni i cieszyć się z pięknie urządzonej przestrzeni w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofetą: Meble Milano https://meblemilano.pl/

Nauka
 Ciągle zielona? Skuteczny niemiecki przez Skype Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się w Niemczech? A może nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne? Spróbuj metody dającej praktycznie 100% SATYSFAKCJI Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać z kimś w obcym języku i "zgadywać" z kontekstu, o czym jest rozmowa. Ale w pracy, jak zadzwoni do Ciebie szef, nie będzie już czasu na zgadywanie jego poleceń. Musisz dobrze rozumieć i mówić poprawnie po niemiecku. Dlatego skorzystaj z metody, które ćwiczy rozumienie ze słuchu. Niemiecki przez Skype - NA CZYM TO POLEGA Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Tel: 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA