REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# stankowa2

22.05.2012 19:56

No cóż, ilu przychodzących tyle opinii. Bywam na tym basenie co tydzień i nie do końca zgadzam się z postawionymi zarzutami. Jak najbardziej trzeba rozszerzyć wachlarz biletowy o różne konfiguracje. I to jest sprawa typowo urzędnicza, do załatwienia i uchwalenia przez Radę Gminy. Natomiast co do zachowania czystości, to już należy się głęboko zastanowić. Bo czy większość bywających na basenie, będzie chciała by w szatni było błoto z butów, jeśli będziemy wchodzić w obuwiu zewnętrznym ( np. w dni deszczowe, zimą, itp). Bo ja nie. Nie ma zdaje się większego problemu by w szatni znalazły się szafki zamykane w podobny sposób jak basenowe, choć jak do tej pory nie słyszałem by komuś coś zginęło. Co do stroju, wprowadzona regulacje też mnie rozśmieszyła, wydaje się absurdalna. Są kraje w których wolno się kąpać tylko w spodenkach typu BERMUDY. Więc ty bym pozostawił dowolność i zachowanie estetyki. Co do tego że co niektórzy bywalcy zapominają się umyć przed kąpielą, no cóż zostawiam bez komentarza, bo brudasów u nas nie brak.
stankowa2

# Amando

22.05.2012 20:21

Jak przyjdę z dziewczyną w bikini to nas wpuszczą?

# Rolig

24.05.2012 16:46

Ja również nie byłam zadowolona z wizyty na tym basenie. Przy rejestracji spytałam się Pani ile torów jest aktualnie lub będzie w najbliższym czasie zarezerwowanych - odpowiedziała, że co prawda będzie grupa nauki pływania, ale wszystkich torów przecież nie zajmą... Po wejściu na basen okazało się, że 3 z 6 torów są zarezerwowane i nie można z nich korzystać, po 5 minutach ratownik wywiesił informację o rezerwacji na 4 torze! dyrektor basenu stwierdził, że co on może, i że informacja o rezerwacjach dostępna jest w rejestracji...po łącznie 15 minutach spedzonych na terenie obiektu opuściłam go z niesmakiem (jak conajmniej 15 osób ma pływać na 2 torach? i oczywiście opłacić koszt pobytu na basenie za godzinę), oczywiście dyrektor nie widział w całym zajściu winy ośrodka oraz "pochwalił" się brakiem ogłady osobistej wygłaszając w moim kierunku jakieś dziwne insynuacje. Żenada! to była moja ostatnia wizyta na basenie w Stanisławowie.

REKLAMA

# adamos

25.05.2012 09:00

Chodzę na ten basen regularnie i przytoczone w tym artykule uwagi (skargi) są śmieszne. Żyjemy w 21 wieku i chodzenie na basenie w klapkach i odpowiednim stroju jest normą w całej Europie. Jak ktoś nie chce tego przestrzegać to niech jedzie na Dziką Plaże nad Zalewem Zegrzyńskim. Tam może robić co chce. Tym bardziej należy obmyć się przed wejściem do basenu. Niektórzy tego nie rozumieją. Ja oceniam ten basen jak najbardziej pozytywnie. Ruszył nie dawno i trzeba im dać czas na poprawę pojawiających się problemów (zmiany w cenniku, regulaminie itp). Jakoś nie widzę, żeby basen opustoszał przez kilka osób niezadowolonych, wręcz przeciwnie.

# Czarek

25.05.2012 16:31

Adamos odniosę się do twojej uwagi. Mnie też zwrócono uwagę że nie wolno wchodzić uwaga w "szortach kompielowych" na basen... Widzisz brak sensu w tym sformułowaniu... Po to jest obsługa by jak ktoś nie zachowa zasad higieny interweniować! Przepis bzdura do potęgi i jeszcze na żadnym basenie w tym kraju się z nim nie spotkałem...

# ola

28.05.2012 10:59

czesto chodze na basen.... i uwazam ze fajnie ze jest taki regulamin ..... zmiana obuwia i kapielowek bo dzieki temu dłuzej ten basen bedzie w dobrym stanie.... nie tylko firma sprzatajaca ma dbac o czystosc ... ale jesli my chcemy korzystac z czystego basenu to rowniez dbajmy o te zsady.... jak stałam w kolejce był przedemna pan który widzac napis z=ze w spodenkach nie mozna zapytał sie jak to ze on nie ma .... kasjerka poprosiła go o pokzanie swoich kapielowek i powiedziała ze jak to pierwszy raz to narazie nie ma problemu .... a on na to ze to te co ma na sobie!!!!!!!!!!!! cały dzien w nich chodził...... i do wody chciał wejsc...... pomyslcie sobie i przestance sie czepiac zasad i regulaminow..... bo ludziom juz w tych czasach to widze ze nic nie wolno kazac.... tak samo jak kazac korzystac z tego basenu :D ja bardzo sie ciesze jest czysto mili ratownicy jak i kasjerki miłe

REKLAMA

# bywalczyni

28.05.2012 11:37

kasjerki miłe zaproponowały mi bilet rodzinny mimo ze byłam pierqwszy raz z dzieckiem i babcia poprosiły zeby babcia zrezygnowała z ulgi i zebysmy razem w trojke wzieli bilet rodzinny miła obsługa i czysty basen

# w imieniu córki

28.05.2012 14:53

Wielkim błędem tego basenu jest brak brodzika dla maluchów. Jest to ewidentne niedopatrzenie projektanta i wójta, którego za to - oprócz jazdy na gazie - powinni rozliczyć podczas wyborów rodzice najmłodszych dzieci. Jak można było przy tak wielomilionowej inwestycji zapomnieć o brodziku ze zjeżdżalnią? Toż przecież nawet Basia (lat 5) mówi: że "bardzo głupio, tatusiu, ten basen zbudowali, bo nie ma słonia do zjeżdżania. Następnym razem masz jechać na Poloneza".

# natala

05.07.2012 23:24

a czy trzeba pływac w czepku? bo na zdjeciach widze rożnie ludzie pływaja?

REKLAMA

# Bob Rozbieracz

06.11.2012 18:25

Aleście problem wymyślili z tymi gaciami! Co za wiocha! To tak trudno kupić sobie za piętnaście złotych normalne kąpielówki? I koniecznie, dla zasady, trzeba się upierać przy kąpieli w dynamówach?
Najlepiej byłoby wprowadzić zasadę, że na pływalni można przebywać wyłącznie na golasa (co na to miejscowy proboszcz? -:)). Przynajmniej nie byłoby handryczenia się o rodzaj galotów, a i kobiety nie miałyby wątpliwości czy wybrać strój jednoczęściowy, dwuczęściowy czy bikini. No i mniejszy problem byłby z myciem ciała przed basenem. Obecnie wieśniaki wstydzące się rozebrać w szatni nie myją się pod prysznicem. Gdyby zaś nagość była obligatoryjna i tak musieliby się rozebrać i umyć, bo inaczej przy pływaniu widoczne byłoby dla innych niewypłukane kakao między pośladkami...

# Majka

08.08.2013 11:03

A jak teraz wygląda sprawa z tym basenem? Nadal są skargi? Czy ten zbiornik wodny wygląda http://www.herbec.pl/pl/baseny-ogrodowe jak czy jest bardziej atrakcyjny?

# Bob Rozbieracz

28.08.2013 12:13

Stwierdzam, że na basenie nadal dominuje wiocha...

REKLAMA

# europa

12.06.2014 16:21

ale prymityw, nie widza jak korzystać z parków wodnych..ha,ha..

# rave8

27.02.2015 08:39

Wieś totalna :) XXI wiek ludzie zdziwieni:
-że po ośrodku basenowym poruszamy się w klapkach.
-że należy mieć kąpielówki na sobie a nie spodenki do pływania
-że należy wziąć prysznic przed wejściem do basenu
Tak to już jest, jak na wsiach budują basen. Ludzie nie potrafią korzystać. Gubią się w tym wszystkim. Przyzwyczajeni do zasyfionego Zegrza.
Żenada i wstyd.

# marco

04.09.2015 10:41

To mam ich gdzieś. Niech sobie sami pływają

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break