REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Joanna

15.06.2018 11:57

Oczywiście jak zwykle jest wona rodziców. To nie wina rodziców tylko złego planowania. Ten kto planował powinien ponieść konsekwencje kardynalnego błędu. Zresztą uważam, że jest to nie tylko wina Białołęki ale wszystkich innych dzielnic. Czyli w tym przypadku zawiodło centralne planowanie. Jetem rodziną zastępczą i przez miesiąc nie mam co z dzieckiem zrobić! na 24 placówki, które wybrałam w 6 sekwencjach udało mi się dostać tylko na 2 tygodnie wakacji!!!! Napisałam e-maila do Koordynatora Lata w mieście ale nie raczył mi odpisać. Mam pytanie do Kuratorium Oświaty: Co mam zrobić jako rodzina zastępcza z 8 letnim dzieckiem umieszczonym w pieczy zastępczej w wakacyjne dni, które nie są dla mnie dniami wolnymi od pracy? Może C, co tak wspaniale ustawili system planowania oraz system rezerwacji miejsc (do którego wpisałam akces uczestnictwa dziecka w Lecie w mieście o 12:35) zajmą się w wakacje moim podopiecznym? Skandal, że wprowadza się bezduszny system, który nie uwzględnia szczególnych sytuacji niektórych dzieci. Dodam, że pozostawienie dziecka samego w domu grozi karą pozbawienia wolności oraz automatycznym umieszczeniem dziecka w Placówce - Domu Dziecka. Powodzenia życzę samotnym rodzicom w rekrutacji uzupełniającej.... która pewnikiem i tak nic nie da.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe