REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

laserowa korekcja wzroku

14.03.2017 18:38 #Renegade
Hej . z racji tej ,ze mam dosc juz noszenia okularów , bardz chciałabym przejsc laserowa korekcję wzroku , dzęki której ze tak ujme zapomne o okularach . I moje pytanie czy ktoś moze mi polecic jakąs dobrą klinikę w Warszawie , gdzie przeprowadziliby mi korekcje wzroku ? fakt znalazłam coś takiego https://www.groupon.pl/deals/optegra-10 i powiem szczerze ,ze brzmi bardzo kusząco tymbardziej ,ze po tej metodzie lentivu szybko sie wraca do zycia codziennego Miał ktoś moze ten zabieg ?
31.03.2017 22:48 #AgnieszkaCh
Hej . I co skorzystałas z tej oferty ? Ja miałam zabieg i równiez kupiłam go na grouponie Optegry . Oferta tam była limitowana do pewnego czasu . Ja jestem juz po zabiegu I w koncu moge normalnie chodzić bez okularów;)
24.05.2017 15:43 #Sencor
Mialam zabieg lentivu i rowniez bardzo polecam to rozwiazanie . Bardzo szybko doszłam do siebie . polecam dla osób , które maja intensywny tryb zycia , lataja samolotami częto bądz uprawiają np sporty wodne np plywanie . Po 7 dniach od zabiegu mozna juzspokojnie pływac ;)
25.06.2017 10:51 #Renegade
Hej . dziękuję za wszelkie odpowiedzi . Po waszych opiniach i nie tylko , zdecydowałam się na zabieg Lentivu , który własnie udało mi sie kupić na grouponie Optegry . Cena jak na taki zabieg jest na prawde korzystna . Jestem juz po wizycie kwalifikacyjnej a teraz pozostalo mi juz tylko czekac na zabieg ;) A byłam u pani dr Agnieszki Jamrozy-Witkowska ;) Bardzo polecam tego lekarza . Kompetentna i wie co robi
16.07.2017 22:29 #makska
Zabieg z grupona? Wybaczcie, ale nie brzmi to dla mnie przekonująco ;) to nie dwie pizze w cenie jednej, tylko zabieg na oku. Ja chyba rok czytałam opinie o róznych lekarzach i metodach, zanim się zdecydowałam na dr Cwirko z wrocławskiego Spektrum.
REKLAMA
23.07.2017 21:29 #Querka
no a czemu nie kupić na Gruponie? skoro niczym się nie różni od zwykłej wizyty a można zaoszczędzić w ten sposób pieniądze...to czemu nie skorzystać?
27.07.2017 09:19 #TuaSwiss
makska , poważnie ? serio ? :) Widzisz .... a ja tyle rzeczy kupowałam na grouponie , wycieczki nie wycieczki , zabiegi kosmetyczne . A co do zabiegu na oko ;) to widzisz , ja skorzystam sobie z promocji w Opetgrze na metodę lasek , jedno oko przy laserowej korekcji wzroku kosztuje tylko 999 zł ;) wiec nie będę marnowała czasu , tylko drukuje sobie voucher i wybieram się na wizyte ;) a potem bedzie zabieg ;)
23.08.2017 20:02 #Mikka
no mi sie zdaje że skoro klinika jest znana i poważna, to czemu nie kupić taki zabieg po niższej cenie? to jest okazja całkiem niezła!
19.09.2017 01:43 #protka
akurat optegra cieszy się dobrą sławą jeśli chodzi o korekcje wzroku, tymbardziej metodą Lentivu albo femtosekundowym laserem, więc nie ma znaczenia czy kupuje się karnet na gruponie. To moim zdaniem ukłon w stronę klienta bo to są zniżki, teraz też mają zniżkę i to pokaźną na swojej stronie internetowej.
09.10.2018 16:20 #KrzysiekM
Ja zdecydowałem pojechać do Białegostoku, do polecanej kliniki dr Michnowskiego. Było to tak, że operację bardzo chciałem sobie zrobić, ale jednocześnie wyczytałem w Internecie sporo negatywnych opinii... Bałem się, więc postarałem się znaleźć najlepszego specjalistę. Nigdy bym nie kupił zabiegu na Gruponie!! Przecież to jest poważny zabieg!!

Póki co (a minęło już 2 lata od zabiegu) jestem bardzo zadowolony. Wada prawie 0.00, a miałem krótkowzroczność powyżej -5,00. Sam zabieg delikatnie nieprzyjemny, ale trwał kilkadziesiąt sekund, potem było już tylko lepiej. Po dwóch dniach widziałem dobrze. :) Oczywiście trzeba się liczyć dodatkowo z tym, że przez około miesiąc jest zakaz na jakąkolwiek aktywność fizyczną, czy to narty/piłka czy siłownia...
05.11.2018 10:13 #Wlebka
Miałam rok temu właśnie taki zabieg i też się bałam. Ale byłam u dr Michnowskiego w Białymstoku i nie żałuję :) nie było czego się bać
11.11.2018 23:43 #Gosia
Laserowa korekcja wzorku to coś najlepszego :) od małego nosiłem okulary i zawsze miałem tego dość ale nawet nie myślałem że będzie możliwe chodzenie bez okularów... dużo czasu nosiłem soczewki ale to równiez uciążliwe.. więc gdy tylko zobaczyłem że w Białymstoku na Rocha jest dobry specjalista wykonujacy takie zabiegi długo się nie zastanawiałem i pojechałem... jestem super zadowolony z efektów
10.12.2018 11:34 #Zibi
Również zabieg miałem u dr Michnowskiego z racji że mieszkam już w Warszawie myślałem pójść gdzieś na miejscu ale pochodzę z Białegostoku i tam znajomi bardzo polecali tego okulistę wiec się zdecydowałem i naprawdę super :) jestem zadowolony

67/3332 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 SZANOWNI PAŃSTWO, FUNDACJA MALI PRZYJACIELE STWORZYŁA DLA WAS USŁUGĘ ONLINE DO BŁYSKAWICZNEGO ROZWIĄZYWANIA WASZYCH PROBLEMÓW Z URZĘDAMI,BANKAMI I INNYCH ADMINISTRACYJNYCH... JEŚLI MASZ PROBLEM - POGOTOWIE PRAWNO ADMINISTRACYJNE FUNDACJI MALI PRZYJACIELE JUŻ DZIAŁA ONLINE 24/7/365 ZLECENIA PRZYJMUJEMY POD ADRESEM EMAIL: INTERWENCJA@FUNDACJAMP.EU i NR TELEFONU +48 577 375 875 PROCEDURA NA WWW.FUNDACJAMP.EU. BŁYSKAWICZNEJ OCENY PRAWNEJ ZLECENIA DOKONUJE ZESPÓŁ SPECJALISTÓW. INTERWENCJA TO SPORZĄDZENIE PISMA NA SKUTECZNEJ BAZIE PRAWNEJ DORĘCZONEGO Z LICENCJONOWANYM PODPISEM ELEKTRONICZNYM W 48 GODZ. DO ODPOWIEDNIEJ INSTYTUCJI, URZĘDU, BIURA, .... DZIAŁAMY PROFESJONALNIE, SZYBKO I DYSKRETNIE.

Finanse
 Kredyty trudne. Upadłość 515-048-468 anna@astina.pl

Biuro do wynajęcia
 Czy potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie, zainwestowanie, założenie nowej firmy, spłatę długu itp.? Oto firma, która oferuje pożyczkę w wysokości od 2000 do 50 000 000 euro w przedziale od 1 do 30 lat. Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez magleauxfirm@gmail.com lub WhatsApp us at +14422457595

Administrowanie nieruchomościami
 oferty pozyczki pomiedzy poszczególnymi. Witam, kredyty konsumpcyjne Proponuje wystapic zarówno ofiarom min kredyt rewolwingowy pozyczek Zl 1.000 do 10 000 000 Zl. zaufanie Odnawialne oferty kwota pieniedzy do wykorzystania w calosci lub w czesci, ze splaty kredytu. pozyczki osobiste 5000Zl do 350.000 Zl sza Prywatne pozyczki jest kredyt konsumencki. to na finansowanie ich projektów. Rozwiazanie wykup kredytowych. interfinance72@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA