REKLAMA
REKLAMA

laserowa korekcja wzroku

14.03.2017 18:38 #Renegade
Hej . z racji tej ,ze mam dosc juz noszenia okularów , bardz chciałabym przejsc laserowa korekcję wzroku , dzęki której ze tak ujme zapomne o okularach . I moje pytanie czy ktoś moze mi polecic jakąs dobrą klinikę w Warszawie , gdzie przeprowadziliby mi korekcje wzroku ? fakt znalazłam coś takiego https://www.groupon.pl/deals/optegra-10 i powiem szczerze ,ze brzmi bardzo kusząco tymbardziej ,ze po tej metodzie lentivu szybko sie wraca do zycia codziennego Miał ktoś moze ten zabieg ?
31.03.2017 22:48 #AgnieszkaCh
Hej . I co skorzystałas z tej oferty ? Ja miałam zabieg i równiez kupiłam go na grouponie Optegry . Oferta tam była limitowana do pewnego czasu . Ja jestem juz po zabiegu I w koncu moge normalnie chodzić bez okularów;)
24.05.2017 15:43 #Sencor
Mialam zabieg lentivu i rowniez bardzo polecam to rozwiazanie . Bardzo szybko doszłam do siebie . polecam dla osób , które maja intensywny tryb zycia , lataja samolotami częto bądz uprawiają np sporty wodne np plywanie . Po 7 dniach od zabiegu mozna juzspokojnie pływac ;)
25.06.2017 10:51 #Renegade
Hej . dziękuję za wszelkie odpowiedzi . Po waszych opiniach i nie tylko , zdecydowałam się na zabieg Lentivu , który własnie udało mi sie kupić na grouponie Optegry . Cena jak na taki zabieg jest na prawde korzystna . Jestem juz po wizycie kwalifikacyjnej a teraz pozostalo mi juz tylko czekac na zabieg ;) A byłam u pani dr Agnieszki Jamrozy-Witkowska ;) Bardzo polecam tego lekarza . Kompetentna i wie co robi
16.07.2017 22:29 #makska
Zabieg z grupona? Wybaczcie, ale nie brzmi to dla mnie przekonująco ;) to nie dwie pizze w cenie jednej, tylko zabieg na oku. Ja chyba rok czytałam opinie o róznych lekarzach i metodach, zanim się zdecydowałam na dr Cwirko z wrocławskiego Spektrum.
23.07.2017 21:29 #Querka
no a czemu nie kupić na Gruponie? skoro niczym się nie różni od zwykłej wizyty a można zaoszczędzić w ten sposób pieniądze...to czemu nie skorzystać?
27.07.2017 09:19 #TuaSwiss
makska , poważnie ? serio ? :) Widzisz .... a ja tyle rzeczy kupowałam na grouponie , wycieczki nie wycieczki , zabiegi kosmetyczne . A co do zabiegu na oko ;) to widzisz , ja skorzystam sobie z promocji w Opetgrze na metodę lasek , jedno oko przy laserowej korekcji wzroku kosztuje tylko 999 zł ;) wiec nie będę marnowała czasu , tylko drukuje sobie voucher i wybieram się na wizyte ;) a potem bedzie zabieg ;)
23.08.2017 20:02 #Mikka
no mi sie zdaje że skoro klinika jest znana i poważna, to czemu nie kupić taki zabieg po niższej cenie? to jest okazja całkiem niezła!
19.09.2017 01:43 #protka
akurat optegra cieszy się dobrą sławą jeśli chodzi o korekcje wzroku, tymbardziej metodą Lentivu albo femtosekundowym laserem, więc nie ma znaczenia czy kupuje się karnet na gruponie. To moim zdaniem ukłon w stronę klienta bo to są zniżki, teraz też mają zniżkę i to pokaźną na swojej stronie internetowej.
19.09.2017 08:46 #syfiasta reklama
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

39/2518 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Zatrudnimy Pracowników Ochrony, renomowana firma, Warszawa, tel. 786-857-912

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 GOTÓWKA NATYCHMIAST OD RĘKI CO KUPUJEMY? *ROCZNIKI 1997-2017 *WSZYSTKIE MODELE I MARKI *AUTA NADAJĄCE SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY *NOWSZE I ZADBANE *STARSZE DO REMONTU *FLOTY OD FIRM *LEKKO USZKODZONE DO NAPRAWY *AUTA Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE TZW ANGLIKI (Skup Anglików) CENA DO 25,000 zł UWAGA! -NIE KUPUJEMY AUT NA ZŁOM I ROZBIÓRKĘ -NIE SKUPUJEMY AUT DOSTAWCZYCH Chcesz jeszcze dziś sprzedać swój wóz? Nie czekaj dłużej Zadzwoń! tel. 698-737-227 SZYBKI DOJAZD UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY OD RĘKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie