REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Laryngolog

# arkas

25.11.2004 21:44

Witam, czy ktoś zna dobrego laryngologa dla dziecka? (najlepiej gdzies w naszych oklicach)

# Wojtas

26.11.2004 22:08

Dorota Kapiszewska-Dzedzej
Przyjmuje w szkole na Erazma we wtorki od 16:30 i czwartki od 18:30 (przy szkole jest jej ogłoszenie) lub w Medoc na Modlińskiej.

# arkas

28.11.2004 11:47

Dzięki

REKLAMA

# ana

22.04.2005 15:16

Doktor Jopkiewicz, przyjmuje przy Strumykowej 40 A w DORMEDzie, tel 302 01 04. Polecam

# trynni

05.07.2016 14:00

Polecam dr laryngolog MAłgorzatę Ferchmin http://gaudium.com.pl/ ma świetne podejście do dzieci

# ulka

30.09.2016 12:11

Ktoś jeszcze może jakiegoś polecić ?. Mam okropny problem z zatokami :-(

REKLAMA

# nika

30.09.2016 20:55

Ja to miałam spore problemy z zatokami. Do tego stopnia że oprócz chorowania na nie kilka razy w roku to jeszcze pojawiły się też silne bóle głowy a nawet zawroty. Do takiego stanu doprowadzili mnie lekarze którzy najczęściej zapisywali bezmyślnie antybiotyk a nawet trafiłam na takiego który chciał mnie leczyć Ibupromem zatoki więc można sobie wyobrazić. Dopiero jakiś czas temu trafiłam do Polmedu na Wołoską gdzie moja dermatolog zaczęła sobie z tym radzić. Przede wszystkim na samym początku skierowała na bardzo szczegółowe badania i dzięki temu można było wreszcie dobrać dobre leczenie. Także naprawę bardzo polecam.

 mat_q

21.11.2016 13:08

Moja narzeczona od kilku lat walczy z problemami z zatokami. Do tej pory niewiele pomagały jej nawet bardzo specjalistyczne leki, które kupowała w aptece. Działo się to prawdopodobnie dlatego, że od wielu lat nie była u laryngologa i nie robiła specjalistycznych badań. W przypadku choroby zawsze chodziła na wizyty do lekarza ogólnego. W tym roku już na moją prośbę umówiła się do laryngologa w Łodzi, którego znalazła jej koleżanki. Tam http://melissamed.pl/laryngolog została zbadana przez kilku lekarzy, dostała skierowania na badania dodatkowe badania, w tym na zdjęcie komputerowe. Po kilku dniach miała już wszystkie wyniki i mogła iść na drugą konsultacje. Okazało się, że leki, które przyjmowała pod swoją własną kontrolą jedynie jej szkodziły. Jedne substancje niwelowały działanie kolejnych. W efekcie nie było żadnych zmian. Teraz ma przepisane jakieś mocniejsze leki, która musi brać pod kontrolą lekarza. I w końcu dostała też konkretne zalecenia - inhalacje, maści rozgrzewające, w chłodniejsze dni koniecznie zakładanie czapki i szalika, żeby nie przeziębiać tych delikatnych miejsc. Póki co, faktycznie stan zdrowia Marty widocznie się poprawić. Zniknęło też osłabienie i zmęczenie wywoływane prawdopodobnie niedoleczonymi zatokami. Mimo, że na co dzień mieszkamy w Warszawie, to na miejscu nie udało nam się znaleźć osoby, która tak kompetentnie podeszłaby do tego tematu, stąd decyzja o leczeniu w innym mieście.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy