REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Kwestia psów w blokach.

 Smoleń

28.03.2003 09:51

Większość właścicieli czworonogów z zamiłowaniem obserwuje gwiazdy, mimo pełni dnia, gdy te robią swoje na trawniki.
Właśnie stopniały śnieg ukazał problem w całej rozciągłości.
Czy 'Gmina' ma jakis pomysł na tych właścicieli?
Może jakieś duże opłaty, kary........
Zero kagańców, żadnych przyborów do sprzątania!
Gdy dziecko wejdzie na trawnik, to wielki raban, a psy tam 'sraja' i wszystko jest idealnie. Oto nasza polska PARANOJA.

# yoan

26.04.2003 22:28

też uważam, ze właściciele psów są wyjątkowo niewychowanymi, wręcz chamskimi sąsiadami. Nie dość że psy biegają bez kagańca po podwórku, to jeszcze się załatwiają na trawnikach czego nikt nie sprząta. Czasami nawet na chodnikach!!!
czy nie da się nic zrobić? Taki właściciel psa jak mu się nawet zwróci uwagę, żeby trzymał swego ulubieńca na smyczy mówi najczęściej, żeby dzieci tak nie biegały po podwórku samowolnie!!!!!!!!!! - nie założę dziecku smyczy czy oni nie mają dzieci?
Poza tym życzę wszystkim właścicielom psów aby ich dziecko lub wnuk kiedyś przewrócił się w wielką świeżą kupę leżącą na trawniku!!! hehe i co wtedy powie?

# Jacek

30.05.2004 21:27

Jestem właścicielem psa, mieszkam na Targówku. Bardzo chętnie sprzątałbym po swoim psie jego odchody, ale nie co z nimi potem zrobić. Do zwykłych koszy wyrzucać ich nie wolno ze względów sanitarnych, póki ci jest absurdalna sytuacja, że Straż Miejska nie wlepi mi mandatu za to, że pies zanieczyszcza teren zielony, lecz może ukarać mnie za to, że posprzątałem po psie i wyrzuciłem to do zwykłego kosza. Na spacery chodzę do parku znajdującego się przy Teatrze na Targówku, kiedyś w tym parku zainstalowano specjalne kosze na psie odchody, kosze zostały poniszczone, nie postawiono nowych, mimo, że park został w międzyczasie rozbudowany i na nowo zagospodarowany. Jestem bardzo zdziwiony, że nie pomyślano o tak ważnej rzeczy jak kosze na psie nieczystości. Po rozbudowie parku czytałem w prasie lokalnej, że stworzono w nim specjalne miejsce w którym psy mają załatwiać swoje potrzeby (taka psia ubikacja), niestety w całym parku nie ma takiego miejsca, a w każdym razie nie jest w żaden sposób oznaczone.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe