REKLAMA
REKLAMA

Kurs

16.12.2016 14:24 laus90
hej od lat mam problemy ze stresem, wszystko co mnie stresuje, zawalam, i chciałabym się zapisać na kurs
http://idzdoprzodu.pl/ czy ktoś korzystał tego kursu ?? Bo opinie mają dobre :)
19.12.2016 17:33 swiety123
ja tak samo, stres niszczy mi wszystko co mam dookoła siebie i nie wiem co z tym zrobić :(
21.12.2016 21:13 #doko
stres i mi towarzyszy na co dzień, mam mega stresującą pracę i nie chcę tego stresu przynosić ze sobą do domu dlatego często biorę nervomix control żeby się jakoś uspokoić, pomaga do domu już wracam spokojniejsza i mogę się cieszyć czasem z rodziną na luzie a nie zamartwiać problemami w pracy
06.03.2017 16:29 gruppa
Oczywiście, że warto i nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli szukasz skutecznego szkolenia to proponuję trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/ . Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii

93/547 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka budowlana 1523 m2 w Łomiankach Starych ul. Gospodarcza z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym. Pełne uzbrojenie, dojazd utwardzony. Cena 600 zł/m2. tel. 606- 989-976

Nieruchomości
 Składające się z 2 ustawnych pokoi (około 16 i 13 m2) Widnej kuchni, łazienki z wc, garderoby i przedpokoju. Odmalowane częściowo umeblowane (możliwość dokupienia potrzebnych sprzętów, rzeczy). Wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę gazową woda bieżącą. Dzielnica Wola przy ulicy Deotymy w bliskim sąsiedztwie liczne sklepy -Biedronka, Wola Park w odległości 15 min. piechotą, przychodnia, lokalny bazar, parki, szkoły. Do przystanku Ks Sitnika 2 min. Do przystanku Deotymy 5 min. W okolicy bloku miejsca parkingowe w pobliżu parking strzeżony. Koszt wynajmu 2300 zł. (Do negocjacji) + opłaty licznikowe (woda gaz prąd według zużycia). Internet we własnym zakresie. Kaucja miesięczny koszt wynajmu. Dostępne od zaraz. Dla osób niepalących bez zwierząt. Pośrednikom dziękujemy. Zapraszamy do oglądania.

Usługi inne
 Zaskoczył Cię nagły wydatek? Remont mieszkania, naprawa samochodu lub niespodziewany wyjazd? Zapraszamy do Nas! Oferujemy szeroki zakres usług, nawet dla osób z zajęciem komorniczym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - Pożyczki krótkoterminowe Chwilówki od 50zł do 700zł, - Pożyczki ratalne do 2000zł, - Pożyczki na zakup lub refinansowanie zakupu pojazdu, - Obsługa Pocztowa, - Okienko Kasowe (możliwość opłacania rachunków z atrakcyjną prowizją) www.prometeusz.org.pl, infolinia: 801 000 606

Nauka
 Nauka śpiewu Wawer 574167252

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie