REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

kurs konwersacyjny z angielskiego

# Jagódka

28.06.2016 11:57

Poszukuję kursu konwersacyjnego ale z umiarkowaną częstotliwością spotkań, najlepiej to by było raz w tygodniu, ponieważ ciężko mi się zerwać z pracy. Jestem po 11 latach nauki angielskiego ale kompletnie nieefektywnej. Znam słownictwo, regułki to już wklepałam na amen - a mimo to cięzko mi mówic, bo po pierwsze nie przytaczam wszystkiego na bieżąco ze stresu, a po drugie - mówienie kojarzy mi się z tym, że mnie ktoś wyśmieje.

# come2me

30.06.2016 15:50

No to racja, konwersacje najlepsze. Ja chodziłam do skrivanka, fajny nativ był, właśnie taki "luzacki". Potrafił wciągnąć w rozmowę bez presji zupełnie ale motywujący do tego, żeby się wypowiadać. Mam bardzo dobre wspomnienia z tamtąd :) Z tego co wiem, to raz w tygodniu się spotyka na tych zajęciach (ja tak miałam) ale już trochę minęło więc najlepiej jak się sama skontaktujesz albo na stronce ich sprawdzisz.

 Piotrowska

29.07.2016 12:10

Ja w czerwcu zakończyłam kurs konwersacyjny z angielskiego w szkole Pi School. Z kursu jestem bardzo zadowolona, trwał semestr. Angielski znam w miarę dobrze, ale brakowało mi pewności przy wymowie. Być może od września zapiszę się na jeszcze jeden semestr, żeby jeszcze bardziej się doszkolić. Szkoła językowa Pi School bardzo mi się spodobała, nauczyciele cudowni, zajęcia na maksa ciekawe. Polecam!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break