REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kupno garnków

08.05.2016 11:12 #Sara3
hej, powiedzcie mi czy warto kupić drogie garnki czy lepiej kupić tańszą wersję?
11.05.2016 08:51 #Aldona33
Zależy czego oczekujesz. Z reguły garnki droższe prezentują jakąś jakość i będą Ci służyć latami. Philipiak ma solidne naczynia. Warto wybrać się na ich pokaz i obejrzeć na żywo jak wyglądają i się sprawują.
11.05.2016 12:46 Wojciech823
lepiej zainwestowac i mieć na lata
11.05.2016 22:25 #Sara3
No właśnie słyszałam coś o tym philipiaku, a jak dostać się na taki pokaz?
17.05.2016 19:43 #Marta Kowalewska
#Sara3 napisał(a) 11.05.2016 22:25

No właśnie słyszałam coś o tym philipiaku, a jak dostać się na taki pokaz?
Witam! Sara, aby wziąć udział w pokazie należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem tel. 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
REKLAMA
18.05.2016 09:26 #tutka87
Pani Marto a płaci się za wstęp na taki pokaz? Można kogoś znajomego ze sobą zabrać?
18.05.2016 09:44 Wertyui
ja na pewno nie kupowałabym garnków przez Internet jak moja mama. Kiedyś zdecydowała się na taki głupi ruch i dostała zupełnie inne przedmioty, niż te, na które się zdecydowała. Także wolę sobie zobaczyć, obejrzeć i wtedy dopiero kupować. Jednak tutaj jest za duże ryzyko, żeby kupować w sieci
18.05.2016 10:39 krelma
Ja garnki upatrzyłam sobie na Grouponie. To są firmowe i dobre garnki, Philipiaka i udało mi się je wyrwać na Grouponie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Cały komlet
21.05.2016 13:36 #Marta Kowalewska
#tutka87 napisał(a) 18.05.2016 09:26

Pani Marto a płaci się za wstęp na taki pokaz? Można kogoś znajomego ze sobą zabrać?
Tutka87 udział w pokazie jest zupełnie bezpłatny. Na pokaz możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące. Pamiętaj by zabrać ze sobą zaproszenie oraz dowód osobisty.

24.05.2016 13:14 ruszti
Pani Marto a philipiak ma jakieś salony stacjonarne gdzie mogę na żywo obejrzeć wasze produkty?
02.06.2016 18:33 #Marta Kowalewska
ruszti napisał 24.05.2016 13:14

Pani Marto a philipiak ma jakieś salony stacjonarne gdzie mogę na żywo obejrzeć wasze produkty?
Tak, posiadamy salony stacjonarne. Ich adresy znajdziesz na stronie philipiaksalony.pl/jak-kupic

06.06.2016 09:21 natalia.r
To czy zdecydujesz się na drożdże czy tańsze garnki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja jestem zdania, że o wiele bardziej niż na cenę, powinniśmy patrzeć na ich jakość - bo to właśnie ona jest kluczowa. Poza tym garnek powinien być przede wszystkim funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu czystości. Na tej stronie znajdziesz ciekawe artykuły na ten temat - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/ Na przykład ja, używając płyty indukcyjnej, musiałam kupić specjalne garnki, wykonane ze stali ferromagnetycznej, ale nie żałuję, bo to jednak wydatek na lata :)
26.07.2016 16:24 #Sabina5
Przecież nikt nikogo nie namawia żeby kupić takie garnki czy takie, ja np mam philipiaka nie powiem tanie nie były ale ich jakość wszystko rekompensuję.
04.12.2016 14:42 #Ernesta
Kupując takie garnki wiesz że będziesz je miała na całkiem spore lata, ja swoje philipiaka mam już ładnych parę lat.
02.01.2017 17:55 #mowee
dla mnie najlepsze garnki jednak są te ze stali nierdzewnej, sama kupiłam ostatnio takie z serii Eco Plus w Tanake, to sklep z wyposazeniem do gastronomii więc garnki pierwsza klasa https://www.tanake.com.pl/
REKLAMA
19.01.2017 12:51 #Mika
Czy garnki philipiaka kupione na pokazie podlegają takim samym prawom gwarancyjnym jak te w sklepie stacjonarnym?
21.01.2017 15:17 #Marta Kowalewska
Klienci którzy chcą oddać naczynia, mogą tego dokonać zgodnie z Warunkami umowy, co do zasady w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru (dotyczy zakupów poza lokalem przedsiębiorstwa).

23.01.2017 10:08 #Mika
Dziękuję pani Marto za tą odpowiedź na temat zwrotu, ale właściwie to chodziło mi o gwarancję sprzętu Philipiaka. Czy dobrze rozumiem że niezależnie od miejsca zakupu to ogólnie jest taka sama, tak?
29.01.2017 11:08 #mania80
Bardzo dobre garnki ma Duka, duży wybór, ja bez problemu tam na indukcję dostałam i swietnie się spisują
29.01.2017 19:29 #Marta Kowalewska
Mika, tak. Gwarancja na naczynia marki Philipiak to 25 lat. Jedynie urządzenia elektryczne objęte są gwarancją 2-letnią.

31.01.2017 23:08 #amnaka
Do mojej kuchni pasowały tylko garnki philipiaka no i w końcu udało mi się je kupić.
14.04.2017 12:09 #Barbara_61
Ja kupując daną rzecz patrze by mi służyła na lata poprzez swoją jakość i m.in dlatego zdecydowałam się na garnki Milano Classic. Cena nie jest dla mnie najważniejsza i za ich dłuższą trwałość i gwarancję godzę się zapłacić więcej.
30.04.2017 16:28 #zorbik
Ja mam garnki z Duka z serii Chef, rewelacyjnie mi się ich używa. Tym bardziej ,że pasują na wszystkie rodzaje kuchenek, mają specjalne dno dzięki któremu nic się nie przypala a i szybciej się gotuje https://dukapolska.com/
24.05.2017 18:45 #Marysia11
Też tak mam jak już kupic to porzadne coś a philipiak taki właśnie jest.
27.05.2017 17:55 #mireczkaa
ostatnio kupiłam sobie bardzo dobre garnki na indukcję w Duka, powiem ci szczerze bardzo dobrej jakości https://dukapolska.com/
29.05.2017 00:33 #julianek
ja garnki (i ogólnie wyposażenie kuchni) kupuję na ballarini.pl - świetne garnki i patelnie z granitu, mioedziane, tytanowe, ceramiczne itp. Widziałem, że jakiś czas temu dorzucili Zwillinga i Stauba chyba pełną ofertę, czyli naczynia żeliwne i ceramiczne, noże, akcesoria kuchenne, garnki, patelnie grillowe a nawet akcesoria do manicure i jakieś pilniczki.
05.06.2017 08:57 #monta
Ta 25-letnia gwarancja czego dotyczy?
08.06.2017 18:29 #Marta Kowalewska
#monta napisał(a) 05.06.2017 08:57

Ta 25-letnia gwarancja czego dotyczy?
Monta, 25-letnią gwarancją firmy Philipiak objęte są naczynia, termostaty na pokrywach oraz uchwyty i lakier.

26.06.2017 20:20 #IzkaJ
Czy ta gwarancja dotyczy również patelni?
29.06.2017 20:15 #Jena
Garnki ma sie i uzywa w kuchni dosyc długo to nie ma co oszczedzac wiec philipiaka beda w sam raz.
03.07.2017 15:22 #kakadu
Ja sobie kupiłam w Duka rewelacyjny garnek ceramiczny. Można go też używac w piekarniku, mikrofalówce a nawet na grillu
24.07.2017 18:07 #Marta Kowalewska
#IzkaJ napisał(a) 26.06.2017 20:20

Czy ta gwarancja dotyczy również patelni?
Tak, gwarancje je obejmuje.

31.07.2017 23:48 #kasandre
A widzieliście te aluminiowe garnki z Duka- Gota Cook? Można ich używac także na kuchence indukcyjnej, dla mnie sa idealne https://dukapolska.com
07.09.2017 12:30 #Katarzyna41
Kupno garnków philipiaka poza internetem w malej miejscowości jest trudne do zrealizowana i to jedyny minus. Z plusów zaliczam wykonanie z aluminium, jakość, design i dobre warunki gwarancji.
07.09.2017 13:02 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
10.09.2017 11:42 #Małgośka
Moim zdaniem warto trochę więcej dodać i kupić dobrej jakości garnki. Jak ja kupowałam moje garnki dodatkowo szukałam takich które miały uszy przynitowane przez ścianę , pokrywkę nie kapiącą. Może to drobiazgi ale bezpieczne.
11.09.2017 11:26 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
14.09.2017 17:44 #hana
Osobiście wolę droższe ale dobre. Kupiłam stalowe z przynitowanymi uszami. Kiedyś miałam zwukłe uszy i urwało mi sie jak przenosiła go z goracą woda. Dlatego zwracam uwagę jak są uszy przymocowane.
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i nie ma
31.10.2017 19:17 #Amela
Jestem za tym że nie warto oszczędzać na takich sprzętach kuchennych czy garnkach dlatego philipiak jest ok.
31.10.2017 19:49 #Volturis
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
02.11.2017 20:58 #Inez
Jak wygląda sytuacja w przypadku kupna sprzętu philipiaka na raty, czy istnieje możliwość wyboru banku do spłaty tych rat?
03.11.2017 08:15 #Volturisx
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
08.11.2017 17:24 #Marta Kowalewska
#Inez napisał(a) 02.11.2017 20:58

Jak wygląda sytuacja w przypadku kupna sprzętu philipiaka na raty, czy istnieje możliwość wyboru banku do spłaty tych rat?
Inez, posiadamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, przygotowaną przez współpracujące z nami banki: Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. oraz Meritum Bank. Za ich pośrednictwem można dokonać zakupu produktów Philipiak i spłacać nawet w 48 ratach, z możliwością spłaty pierwszej raty dopiero po 60 dniach od zakupu.

08.11.2017 19:07 #Ytorekmanovernight
19.12.2017 18:39 #Irena90
Na raty będzie najlepiej mi sie udało w fajnej cenie kupić garnki na jednym z pokazów.
19.12.2017 19:18 #Syfiasta reklama a
27.08.2018 12:10 #FireStar
#Sara3 napisał(a) 08.05.2016 11:12

hej, powiedzcie mi czy warto kupić drogie garnki czy lepiej kupić tańszą wersję?
W przypadku garnków akurat uwazam, że inwestycja w akcesoria kuchenne firm prestiżowych jak Ballarini, Staub, Zwilling, Miyabi to godny wydatek! Ja osobiście korzystam z garnków Ballarini oraz noży Zwilling takich jak ten ballarini.p l/noze-japonskie/noz-santoku-twin-pollux Jak byłam młodsza to nie zdawałam sobei sprawy z tego, jak dobry nóż zaoszczędza czasu i nerwów podczas przygotowywania posilków. Obecnie z tymi garnkami i patelniami w których pieczę, gotuję, grilluję, smażę, i nie tylko jestem w stanie przygotować szybko dobry posiłek i się przy tym nie męcząc! Oczywiście dochodzi jesczez używanie robotów kuchennych, ale to wiadomo że od momentu rozwoju tehcnbologii i osiągalnści tych dóbr nie ma sensu zwyczajnie nie być leniwym!:>
25.11.2018 17:57 #Adrian1111
Szczerze polecam garnki Staub, ale jak cena by była za wysoka to ewentualnie Zwiling, czy Ballarini. Te marki cechują się przede wszytskim wytrwałością, wytrzymałością swoich produktów oraz naprawdę dobrym wykonaniem, z bardzo dobrych materiałów żeliwnych, ceramicznych, itp.

A teraz jeszcze trwa czarny weekend, więc cenowo nawet do -70% można zjechać. WIęc jak chcesz kupić to nie zwlekaj i zrób to już dziś, gdyż ceny wkrótce znów podskoczą - https://ballarini.pl/
05.12.2018 08:54 #dddede
Przejrzyj sobie ofertę https://zcbsklep.pl/pl/. Może tam coś znajdziesz dla siebie.
26.12.2018 11:56 #Klient
no przeca widać że pracownicy Philipiaka tu piszo.Garnki takiej samej jakości można kupić za 200zł komplet w sklepie.
07.01.2019 16:36 #dddede
Szukasz idealnego prezentu? https://zcbsklep.pl/pl/ Polecam!
11.01.2019 14:05 #Agniecha_Mirocha
Nie bardzo rozumiem fenomenu tej firmy, o której piszecie. Nigdy nie kupiłabym garnków za kilka tysięcy złotych, no bo po co? Czy ktoś kto nie umie gotować nagle dzięki nim się nauczy? Jak ktoś potrafi przypalić wodę to nic mu nie pomoże. Ja mam garnki też włoskie, dobrej jakości firmy Guzzini http://guzzini.pl/ , które kosztowały dużo, dużo mniej, a są rewelacyjne! I nie sądzę żeby różniły się czymkolwiek od tych droższych. No może tym, że moje mają powłokę ceramiczną. Ogólnie jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi niech kupuje garnki w cenie wczasów dla całej rodziny. Może lepiej się w kuchni poczuje ;)

53/3391 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Sprzedam koszty Jesteśmy płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT) Zakupione u nas dokumenty (koszty VAT) mogą Państwo zaksięgować jako podatek zapłacony i zmniejszyć należność podatkową lub uzyskać zwrot VAT. Bez zaliczek! Split Payment - odwrócona płatność Vat też już wystawiamy Faktury VAT (koszty VAT) wystawimy na usługi lub towary powiązane z Państwa działalnością gospodarczą lub spółką tak, aby odliczenie VAT było bezproblemowe i bezpieczne. Bez zaliczek! Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty wat , kupie fakturę Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty wat , kupie fakturę Tel.616-417-906 vatstop@mail.ru

Usługi motoryzacyjne
 Masz samochód w Polsce lub wyjechał z tobą ubezpiecz go szybko, tanio i wygodnie korzystając z naszej bezpłatnej Aplikacji KupDirect. Polisę otrzymasz na mail w minutę od zeskanowania kudu z ostatniej strony dowodu rejestracyjnego. Szybciej i łatwiej się nie da. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app Link skrócony: http://tinyurl.com/KupDirect

Inne do wynajęcia
 Zaoferuję bardzo atrakcyjne warunki zamieszkania samotnej dziewczynie (wyjątkowo z jednym małym dzieckiem), która gotowa jest zmienić swoje obecne miejsce zamieszkania na inne. Szczegłóy wyłącznie w czasie rozmowy telefonicznej z zainteresowaną (do mnie: sied-dziew-pie-czte-pie-jed-pie-zer-pie).

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Ubezpieczenia Darmowa Aplikacja OC/AC w minutę Masz samochód ubezpiecz go szybko, tanio i wygodnie korzystając z naszej bezpłatnej Aplikacji KupDirect. Polisę otrzymasz na mail w minutę od zeskanowania kudu z ostatniej strony dowodu rejestracyjnego. Szybciej i łatwiej się nie da. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app Link skrócony: http://tinyurl.com/KupDirect

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA